Douane onderschept 469 kg cocaïne en 16 kg hasj in Vlissingen-Oost
VLISSINGEN - Op vrijdag 18 augustus heeft de Douane tijdens een reguliere controle 469 kg cocaïne aangetroffen in de haven van Vlissingen. Politie en Koninklijke Marechaussee hebben de Douane bijgestaan bij deze actie.
Daarnaast heeft de Douane op dinsdag 15 augustus in Vlissingen ook 16 kilo hasj aangetroffen, eveneens tijdens een reguliere controle op uitgaande goederen. Er zijn geen aanwijzingen dat de bedrijven waar de controles zijn gedaan, betrokken zijn bij deze zaken. De cocaïne en de hasj hebben een totale waarde van ruim 35 miljoen euro. Beide partijen zijn inmiddels afgevoerd en vernietigd.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Op zaterdagavond is op de Commandoweg in Vlissingen een caravan volledig uitgebrand. Bij het incident is niemand gewond geraakt.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De samenwerking tussen de gemeente Vlissingen en ontwikkelaars Leythouse en Fullhouse is woensdag getekend voor de ontwikkeling van De Machinewerf op het Scheldekwartier in Vlissingen. Dit project bestaat uit circa honderdvijftig grondgebonden stadswoningen en appartementen in een mix van koop en huurwoningen in de vrije sector.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De politie waarschuwt burgers om op te passen voor nepagenten en nepbankmedewerkers. Die waren in ieder geval in Vlissingen en omgeving actief.
4 maanden geledenOOST-SOUBURG - Zondagnacht rond 3.00 uur is een vrouw gewond geraakt bij een verkeersongeval in de Burgemeester Stemerdinglaan in Oost-Souburg. Zij reed op haar elektrische fiets toen ze in botsing kwam met een tegemoet komende auto. De automobilist reed door.
4 maanden geledenVLISSINGEN - Op de kruising van de President Rooseveltlaan en de Beatrixlaan in Vlissingen is maandagavond een voetganger door een auto aangereden. Het slachtoffer liep geen noemenswaardige verwondingen op.
4 maanden geledenOOST-SOUBURG - Inloophuis de Ontmoeting in Oost-Souburg is vrijdag (14 november) open van 13.30 tot 16.30 uur.
4 maanden geledenVLISSINGEN - De politie heeft afgelopen nacht een 40-jarige Vlissinger aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. Agenten wilden de man, die met hoge snelheid op een fatbike reed, controleren toen hij er vandoor ging. De man bleek later ook drugs en een mes bij zich te hebben.
4 maanden geleden