Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dost redt punt voor Club Brugge in kampioenspoule

Dost redt punt voor Club Brugge in kampioenspoule

BRUGGE (ANP) - Club Brugge is met een gelijkspel begonnen aan de play-offs om de Belgische voetbaltitel. De titelhouder kwam op eigen veld tegen Anderlecht met de schrik vrij: 2-2. Bas Dost bracht namens de thuisclub in de voorlaatste minuut de gelijkmaker op zijn naam. De assist kwam van aanvoerder Ruud Vormer.

Oud-Ajacied Noa Lang had voor Club Brugge kort na de rust de score geopend, met een assist van Dost. Lukas Nmecha zorgde in de 64e minuut voor de gelijkmaker waarna de Deen Jacob Bruun Larsen uit een vrije trap Anderlecht in de 86e minuut naar een verrassende zege leek te schieten. Dost sloeg kort daarna echter ook nog toe: 2-2.

Bij Club Brugge hadden Stefano Denswil, Vormer, Dost en Lang een basisplaats. Tahith Chong bleef op de bank. Bij Anderlecht fungeerde Bart Verbruggen als keeper.

Club Brugge leidt in de kampioenspoule met 39 punten, gevolgd door Racing Genk (31 punten), Antwerp en Anderlecht (beide 30 punten).

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

7 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

7 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

7 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

7 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

8 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

9 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

11 uur geleden