Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dost redt punt voor Club Brugge in kampioenspoule

Dost redt punt voor Club Brugge in kampioenspoule

BRUGGE (ANP) - Club Brugge is met een gelijkspel begonnen aan de play-offs om de Belgische voetbaltitel. De titelhouder kwam op eigen veld tegen Anderlecht met de schrik vrij: 2-2. Bas Dost bracht namens de thuisclub in de voorlaatste minuut de gelijkmaker op zijn naam. De assist kwam van aanvoerder Ruud Vormer.

Oud-Ajacied Noa Lang had voor Club Brugge kort na de rust de score geopend, met een assist van Dost. Lukas Nmecha zorgde in de 64e minuut voor de gelijkmaker waarna de Deen Jacob Bruun Larsen uit een vrije trap Anderlecht in de 86e minuut naar een verrassende zege leek te schieten. Dost sloeg kort daarna echter ook nog toe: 2-2.

Bij Club Brugge hadden Stefano Denswil, Vormer, Dost en Lang een basisplaats. Tahith Chong bleef op de bank. Bij Anderlecht fungeerde Bart Verbruggen als keeper.

Club Brugge leidt in de kampioenspoule met 39 punten, gevolgd door Racing Genk (31 punten), Antwerp en Anderlecht (beide 30 punten).

Meer uit Voetbal

Real Madrid verliest van Manchester City in Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.

7 uur geleden
Ajax verslaat Qarabag met veel andere spelers en is van 'nul' af

BAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).

9 uur geleden
Ajax pakt bij Qarabag eerste punten in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.

10 uur geleden
Feyenoord-aanvoerder Steijn met blessure zes weken aan de kant

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.

11 uur geleden
Ajax-trainer Grim bestraft 'laatkomer' Bounida

BAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.

11 uur geleden
Ajax begint met tieners Steur, Mokio en Bouwman tegen Qarabag

BAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.

12 uur geleden
FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

14 uur geleden