Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund zonder Hummels naar Brugge in Champions League

Dortmund zonder Hummels naar Brugge in Champions League

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund gaat zonder Mats Hummels naar België voor het duel met Club Brugge in de Champions League. De Duitse verdediger liep zaterdag tegen Arminia Bielefeld in de slotfase een spierblessure op nadat hij beide doelpunten van Dortmund had gemaakt (0-2).

"We hopen dat Mats zaterdag tegen Bayern München weer kan meedoen, maar hij ontbreekt helaas tegen Club Brugge", zei trainer Lucien Favre. De nummers 1 en 2 van de Bundesliga treffen elkaar zaterdag in Dortmund. Beide clubs hebben na zes duels 15 punten.

Hummels deed tegen Arminia Bielefeld wat normaal gesproken Erling Haaland meestal doet voor Dortmund: scoren. De Noorse spits ontbrak echter vanwege knieklachten. Favre weet niet of zijn topschutter tegen de Belgische kampioen weer kan meedoen. "Maar als hij niet kan spelen, dan hebben we heel veel goede alternatieven voorin." Club Brugge heeft na twee duels in de Champions League vier punten, Dortmund drie. Twee van de drie doelpunten die de Duitse club vooralsnog maakte in de groep kwamen van Haaland.

Meer uit Voetbal

Verdedigster Janssen nieuwe aanvoerster Oranjevrouwen

BRAGA (ANP) - Dominique Janssen is de nieuwe aanvoerster van de Nederlandse voetbalsters. De 130-voudig international volgt Sherida Spitse op, die eerder deze maand na een recordaantal van 248 interlands stopte bij Oranje.

24 minuten geleden
Oosting nieuwe trainer Royal Antwerp FC, Hofs mee als assistent

ANTWERPEN (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe trainer van Royal Antwerp FC. De 53-jarige Nederlander is de opvolger van de zondag ontslagen Stef Wils. Dat meldt de Belgische club.

34 minuten geleden
Ook tweede bezwaar van NAC tegen schorsing Holtby afgewezen

BREDA (ANP) - NAC Breda moet het ook tegen Excelsior nog zonder Lewis Holtby stellen. De nummer 16 van de Eredivisie had voor de tweede keer bezwaar gemaakt tegen de schorsing van de Duitse middenvelder, maar ook dat beroep is afgewezen.

4 uur geleden
PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

16 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

17 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

17 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

17 uur geleden