Dortmund zonder Hummels naar Brugge in Champions League
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund gaat zonder Mats Hummels naar België voor het duel met Club Brugge in de Champions League. De Duitse verdediger liep zaterdag tegen Arminia Bielefeld in de slotfase een spierblessure op nadat hij beide doelpunten van Dortmund had gemaakt (0-2).
"We hopen dat Mats zaterdag tegen Bayern München weer kan meedoen, maar hij ontbreekt helaas tegen Club Brugge", zei trainer Lucien Favre. De nummers 1 en 2 van de Bundesliga treffen elkaar zaterdag in Dortmund. Beide clubs hebben na zes duels 15 punten.
Hummels deed tegen Arminia Bielefeld wat normaal gesproken Erling Haaland meestal doet voor Dortmund: scoren. De Noorse spits ontbrak echter vanwege knieklachten. Favre weet niet of zijn topschutter tegen de Belgische kampioen weer kan meedoen. "Maar als hij niet kan spelen, dan hebben we heel veel goede alternatieven voorin." Club Brugge heeft na twee duels in de Champions League vier punten, Dortmund drie. Twee van de drie doelpunten die de Duitse club vooralsnog maakte in de groep kwamen van Haaland.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
5 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
6 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
6 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
8 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.
9 uur geleden