Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund zonder Hummels naar Brugge in Champions League

Dortmund zonder Hummels naar Brugge in Champions League

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund gaat zonder Mats Hummels naar België voor het duel met Club Brugge in de Champions League. De Duitse verdediger liep zaterdag tegen Arminia Bielefeld in de slotfase een spierblessure op nadat hij beide doelpunten van Dortmund had gemaakt (0-2).

"We hopen dat Mats zaterdag tegen Bayern München weer kan meedoen, maar hij ontbreekt helaas tegen Club Brugge", zei trainer Lucien Favre. De nummers 1 en 2 van de Bundesliga treffen elkaar zaterdag in Dortmund. Beide clubs hebben na zes duels 15 punten.

Hummels deed tegen Arminia Bielefeld wat normaal gesproken Erling Haaland meestal doet voor Dortmund: scoren. De Noorse spits ontbrak echter vanwege knieklachten. Favre weet niet of zijn topschutter tegen de Belgische kampioen weer kan meedoen. "Maar als hij niet kan spelen, dan hebben we heel veel goede alternatieven voorin." Club Brugge heeft na twee duels in de Champions League vier punten, Dortmund drie. Twee van de drie doelpunten die de Duitse club vooralsnog maakte in de groep kwamen van Haaland.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

4 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

4 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

5 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

5 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

6 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

6 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

6 uur geleden