Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund wil Haaland opstellen ondanks Noorse coronaregels

Dortmund wil Haaland opstellen ondanks Noorse coronaregels

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund verwacht dat Erling Haaland zaterdag gewoon in actie kan komen tijdens de uitwedstrijd tegen Hertha BSC in de Bundesliga. De club voelt er niets voor om de Noorse spits in quarantaine te laten gaan als hij negatief getest is.

Het Noorse ministerie van Volksgezondheid wil dat alle voetballers van de nationale ploeg 10 dagen in quarantaine blijven. Directe aanleiding voor die maatregel is een positieve test van Omar Elabdellaoui vrijdag in aanloop naar de interland tegen Roemenië. Op dringend advies van het ministerie besloot de Noorse ploeg niet naar Boekarest te reizen. Dat leidt waarschijnlijk tot een reglementaire nederlaag van 3-0.

Noorwegen reist met een B-ploeg naar Wenen voor het uitduel van woensdag met Oostenrijk in de Nations League. Spelers als Jørgen Strand Larsen van FC Groningen en de middenvelders Sondre Tronstad (Vitesse) en Hakon Evjen (AZ) mogen mogelijk debuteren. Het Noorse ministerie van Volksgezondheid wil dat de voor het duel met Roemenië opgeroepen internationals de komende week ook in quarantaine blijven als hun club weer in actie komt.

Borussia Dortmund wil zich niet aan dat dringende advies houden en denkt dat Haaland gewoon inzetbaar is als hij negatief blijft testen. Volgens de club staat de Duitse wet boven de Noorse wet.

Meer uit Voetbal

Liverpool verspeelt in slotfase zege tegen Tottenham Hotspur

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.

22 minuten geleden
Go Ahead Eagles vergroot met zes doelpunten problemen bij NAC

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.

1 uur geleden
Raphinha scoort drie keer voor FC Barcelona tegen Sevilla

BARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).

1 uur geleden
ManUnited steviger op derde plaats na zege op Aston Villa

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.

2 uur geleden
Spits Parrott ook belangrijk voor AZ tegen Heracles Almelo

ALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.

3 uur geleden
Feyenoord buigt achterstand tegen Excelsior om in zege

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.

3 uur geleden
Aanvaller Daal valt geblesseerd uit bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.

4 uur geleden