Dortmund verslaat Bielefeld en verkleint achterstand op Bayern
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft de thuiswedstrijd in de Bundesliga tegen laagvlieger Arminia Bielefeld gewonnen. Zo is de achterstand op koploper Bayern München, die zaterdag gelijkspeelde tegen TSG 1899 Hoffenheim (1-1), teruggebracht tot 7 punten. Dortmund moet nog een wedstrijd inhalen. Middenvelder Marius Wolf maakte in de 21e minuut, op aangeven van Thorgan Hazard, de enige treffer (1-0).
De terugkeer van Erling Haaland zorgde voor meer goed nieuws in het Signal Iduna Park. De 21-jarige Noorse spits viel na ruim een uur spelen in voor Donyell Malen. De clubtopscorer was bijna twee maanden afwezig door een spierblessure.
Bij zijn terugkeer wist Haaland niet te scoren, iets wat hem in de Bundesliga dit seizoen al zestien keer was gelukt in veertien wedstrijden.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
10 uur geledenRABAT (ANP) - Azzedine Ounahi komt niet meer in actie voor Marokko op de Afrika Cup. De spelmaker van Girona heeft een kuitblessure en moet volgens zijn bondscoach Walid Regragui minimaal vijf weken rust houden.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft in blessuretijd een voorsprong op Chelsea verspeeld. Enzo Fernández maakte in de 94e minuut de gelijkmaker voor de bezoekers uit Londen: 1-1.
12 uur geledenLEEDS (ANP) - Een toeschouwer in het stadion van Leeds United is kort voor de aftrap van het duel met Manchester United overleden. Dat meldt de thuisploeg in een statement dat op eigen kanalen is verschenen.
13 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko staat in de kwartfinales van de Afrika Cup. Het gastland won zondag in Rabat met 1-0 van Tanzania. Kameroen is na een zege op Zuid-Afrika (2-1) de volgende tegenstander van Marokko. Junior Tchamadeu en Christian Kofane maakten de doelpunten voor de 'Ontembare Leeuwen.' Evidence Makgopa maakte het duel in de 88e minuut namens Zuid-Afrika nog even spannend.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Gonzalo García heeft Real Madrid aan een thuiszege op Real Betis geholpen. De 21-jarige Spaanse vervanger van de geblesseerde spits Kylian Mbappé maakte drie van de vijf doelpunten voor zijn ploeg (5-1).
14 uur geleden