Dortmund verslaat Bielefeld en verkleint achterstand op Bayern
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft de thuiswedstrijd in de Bundesliga tegen laagvlieger Arminia Bielefeld gewonnen. Zo is de achterstand op koploper Bayern München, die zaterdag gelijkspeelde tegen TSG 1899 Hoffenheim (1-1), teruggebracht tot 7 punten. Dortmund moet nog een wedstrijd inhalen. Middenvelder Marius Wolf maakte in de 21e minuut, op aangeven van Thorgan Hazard, de enige treffer (1-0).
De terugkeer van Erling Haaland zorgde voor meer goed nieuws in het Signal Iduna Park. De 21-jarige Noorse spits viel na ruim een uur spelen in voor Donyell Malen. De clubtopscorer was bijna twee maanden afwezig door een spierblessure.
Bij zijn terugkeer wist Haaland niet te scoren, iets wat hem in de Bundesliga dit seizoen al zestien keer was gelukt in veertien wedstrijden.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
4 minuten geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
5 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.
13 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.
59 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - In de binnenstad van Eindhoven barst een feest los nadat PSV de landstitel heeft gewonnen. Dat is te zien op live camerabeelden van Omroep Brabant. In de uitgaansstraat Stratumseind zijn veel mensen op de been en hangt rode rook.
1 uur geleden