Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund-trainer Rose prijst Haaland na succesvolle rentree

Dortmund-trainer Rose prijst Haaland na succesvolle rentree

WOLFSBURG (ANP) - Borussia Dortmund-trainer Marco Rose was onder de indruk van de rentree die Erling Haaland zaterdag bij zijn club maakte. De Noorse spits stond vijf weken aan de kant met een heupblessure en had in de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg (1-3) als invaller maar 8 minuten nodig om te scoren.

"Erling is van nature een speler die het verschil kan maken", aldus Rose. "En als het team het lang moet doen zonder een speler die het verschil kan maken, dan doet dat wat met je. Erling geeft je energie. Erling wilde zelfs langer spelen vandaag. En dan valt hij in en scoort vrijwel direct. Dat is het verschil dat hij maakt. We zijn blij dat hij er weer is."

Zonder Haaland verloor Dortmund in de Champions League van Ajax en Sporting Portugal, waardoor de Duitse club is uitgeschakeld. Noorwegen redde het zonder Haaland in de WK-kwalificatie ook niet. Nederland was in het beslissende groepsduel met 2-0 te sterk.

Meer uit Voetbal

Eintracht Frankfurt slaat aanval op derde plaats van Leipzig af

FRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft de aanval van RB Leipzig op de derde plaats in de Bundesliga succesvol afgeslagen. In eigen huis won de ploeg van coach Dino Toppmöller met 4-0 van de ploeg van onder anderen Xavi Simons en Lutsharel Geertruida.

1 uur geleden
Crystal Palace verslaat Aston Villa en bereikt finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Crystal Palace heeft voor de derde keer in de clubhistorie de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg uit Londen van coach Oliver Glasner won op Wembley de halve finale met 3-0 van Aston Villa.

1 uur geleden
Spits Emegha met goal en assist weer belangrijk voor Strasbourg

STRAATSBURG (ANP) - De Nederlandse spits Emanuel Emegha heeft zijn veertiende doelpunt van het seizoen gemaakt in de Franse Ligue 1. De aanvaller van RC Strasbourg was in de met 3-1 gewonnen wedstrijd tegen Saint-Étienne na rust met een intikker verantwoordelijk voor de 2-1.

1 uur geleden
Bayern München wint, maar moet kampioensfeest uitstellen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet nog even wachten op de 34e landstitel. De Duitse voetbalclub won met 3-0 van Mainz 05, maar concurrent Bayer Leverkusen maakte geen fout in het duel met FC Augsburg (2-0).

3 uur geleden
Newcastle United maakt geen fout en bezegelt lot Ipswich Town

NEWCASTLE (ANP) - Newcastle United blijft na een 3-0-zege op Ipswich Town op koers liggen voor een ticket voor de Champions League. De ploeg van trainer Eddie Howe staat met 62 punten op de derde plaats in de Premier League.

3 uur geleden
Celtic voor vierde keer op rij kampioen van Schotland

DUNDEE (ANP/RTR) - Celtic heeft voor de vierde keer op rij de titel opgeëist in de Schotse Premier League. De ploeg van coach Brendan Rodgers won bij Dundee United met 5-0 en is daardoor met nog vier duels te gaan niet meer te achterhalen door de concurrentie. Rangers, de stadgenoot uit Glasgow, kan nog maximaal 81 punten halen. De titel was de dertiende in de laatste veertien seizoenen voor Celtic.

6 uur geleden
Chelsea klopt Everton en houdt zicht op Champions League-ticket

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft na een 1-0-zege op Everton in de race voor een Champions League-ticket. De Londenaren wonnen door een doelpunt van Nicolas Jackson voor rust en staan met 60 punten voorlopig op de vierde plek.

6 uur geleden