Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dortmund ondanks gelijkspel tegen Lazio naar laatste zestien

Dortmund ondanks gelijkspel tegen Lazio naar laatste zestien

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich ondanks een 1-1-gelijkspel in eigen huis tegen Lazio verzekerd van een plek in de achtste finales van de Champions League. De Italianen moeten nu in de laatste wedstrijd van groep F tegen Club Brugge de laatste zestien zien te bereiken.

Dortmund begon danig verzwakt aan de wedstrijd in het lege Signal Iduna Park van Dortmund. Niet alleen verdediger Thomas Meunier en middenvelder Emre Can ontbraken wegens blessures, ook spits Erling Braut Haaland miste het duel. De topschutter, al goed voor zes doelpunten in het belangrijkste Europese clubtoernooi, is tot het einde van het jaar uitgeschakeld met een spierscheurtje.

De eerste helft van de wedstrijd verliep gezapig, met een korte opleving van Borussia na een half uur. Marco Reus en Thorgan Hazard waren dichtbij een goal. Op slag van rust was het wel raak. Raphaël Guerreiro rondde een snelle combinatie doeltreffend af.

Strafschop

Borussia was ook in de tweede helft gevaarlijker, maar Lazio kreeg in de 67e minuut een strafschop. Het was een cadeautje van de scheidsrechter, die een overdreven val van Sergej Milinkovic-Savic beloonde met een penalty. Ciro Immobile schoot vanaf de stip raak en bracht de stand in evenwicht. Immobile had in de slotfase nog bijna Lazio de winst bezorgd, maar doelman Roman Bürki keerde het vlammende schot.

Club Brugge pakte 3 punten door in het eigen Jan Breydelstadion met 3-0 te winnen van FC Zenit uit St. Petersburg. Noa Lang nam de derde goal van de Belgische ploeg voor zijn rekening. Charles De Ketelaere en Hans Vanaken maakten de andere treffers.

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

16 minuten geleden
Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

1 uur geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

2 uur geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

3 uur geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

3 uur geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 dag geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

1 dag geleden