
Dorpsraad Souburg houdt eerste inloopavond
OOST-SOUBURG - De nieuw opgerichte Dorpsraad Souburg houdt dinsdag 28 februari de eerste inloopavond voor bewoners van Oost- en West-Souburg. De dorpsraad is opgericht met als doel om de leefbaarheid in Souburg te verbeteren. De bijeenkomst wordt van 19.30 tot 21.30 uur gehouden in wijkcentrum De Kwikstaart aan de Nagelenburgsingel.
Tijdens de inloopavond presenteren de dorpsraadleden zicht en gaan ze in gesprek met bewoners van Oost- en West-Souburg over thema’s die voor het dorp belangrijk zijn. Zo staan infrastructuur, ontmoetingsplekken en speelplaatsen op de agenda. Ook komen belangrijke zaken aan bod die momenteel spelen in Souburg: de mogelijke komst van een arbeidsmigrantencomplex voor 216 werknemers aan de Energieweg en de komst van de Extra Beveiligde Inrichting naar Vlissingen.
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Op 3 mei van 10.00 tot 16.00 zijn vrijwilligers van stichting Bunkerbehoud op de Noorderbegraafplaats aanwezig om rondleidingen te geven langs de graven van oorlogsslachtoffers uit de Tweede Wereldoorlog.
10 minuten geledenVLISSINGEN - Bij VTV Vlissingen wordt niet alleen geturnd, er is ook een flinke dansafdeling. Onlangs deden zij mee aan de demodansdag in Middelburg.
1 dag geledenVLISSINGEN - De Van Randwijklezing in Vlissingen dit jaar zal worden gehouden door Hanke Bruins Slot. Deze politica en beroepsmilitair verzorgt de lezing in de Sint Jacobskerk op maandag 5 mei, als onderdeel van het Bevrijdingsfestival Zeeland.
1 dag geledenVLISSINGEN - De brandweer is maandagochtend uitgerukt voor een woningbrand aan de Troelstraweg. De brand is vermoedelijk ontstaan in de meterkast van de woning. Niemand raakte gewond.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Bij een woning aan het Groenewoud heeft maandagochtend een overval plaatsgevonden. De verdachte zou met een hamer in zijn hand de woning zijn binnengedrongen en er met een paar honderd euro aan contanten vandoor zijn gegaan. Het zou gaan om een man van rond de 40 jaar. De politie heeft het signalement van de man verspreid en roept eventuele getuigen op om zich te melden.
2 dagen geledenVLISSINGEN - Traditiegetrouw vindt er op Eerste Paasdag een paasmarkt plaats op de boulevard in Vlissingen. Ook dit jaar is die weer te bezoeken.
4 dagen geleden