Door leidingbreuk minder water rond Vlissingen, NL-Alert verstuurd
VLISSINGEN (ANP) - Door een leidingbreuk kampt een deel van Zeeland maandagochtend met een storing in de watervoorziening. Er komt weinig of zelfs geen water uit de kraan. Dat is het geval in Vlissingen, Oost-Souburg, Koudekerke en Nieuwdorp. Om iedereen te waarschuwen zijn enkele NL-Alerts verstuurd.
Rond 09.15 uur was de locatie van de breuk in de waterleiding gevonden, en wel in Oost-Souburg. Naar verwachting zijn alle problemen in de loop van de middag verholpen, meldt de veiligheidsregio. Tot die tijd wordt geadviseerd extra zuinig te zijn met water.
De kwaliteit van het water is niet in het geding, stelt de veiligheidsregio.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - De politie heeft een Amber Alert uitgegeven voor een vermist kind. Het gaat om de 10-jarige Wendy uit Rotterdam.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - In een opslagloods aan de Van Ostadestraat in de Schilderswijk in Den Haag is in de nacht van zaterdag op zondag een grote brand geweest. In de omgeving heeft de brandweer een tiental woningen ontruimd, laat een woordvoerder weten.
3 uur geledenLEIDERDORP (ANP) - In een woning aan de Bolderikkamp in Leiderdorp is zaterdagavond een vrouw om het leven gekomen na een geweldsincident. De politie heeft een man aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij haar dood.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Het duurt waarschijnlijk nog tot zaterdagavond voordat de problemen met het treinverkeer in het noorden van het land zijn verholpen. Het winterse weer veroorzaakt wisselstoringen en andere overlast.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - ProRail bereidt zich voor op herstelwerkzaamheden aan het spoor na een week vol problemen door het winterse weer. Een terugkeer naar de standaard dienstregeling is volgens de spoorbeheerder "complex" en een datum voor een volledige terugkeer naar normaal is "onzeker".
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De treinproblemen in het noorden van het land duren voort, is te zien op de website van de NS. In Groningen rijden op meerdere trajecten tot zeker 15.15 uur geen of veel minder treinen.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het is nog onbekend of de Ferro Dome, een voormalige gasopslag in Rotterdam, gered kan worden. "Dit is een van de vele onduidelijkheden", zegt een woordvoerder van beheerder Havenbedrijf Rotterdam. Deze week bleek dat het dak is ingezakt door de sneeuw.
20 uur geleden