Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doen waar je van houdt als vrijwilliger bij Gors Vrije Tijd

Doen waar je van houdt als vrijwilliger bij Gors Vrije Tijd

MIDDELBURG - Nande en Ursula zijn vrijwilliger bij Gors Vrije Tijd Walcheren. Samen met anderen organiseren ze activiteiten voor mensen met een verstandelijke en/of lichamelijke functiebeperking. Nande: “Ik weet niet goed ik mijn enthousiasme kan verwoorden, maar het feit dat ik dit al acht jaar doe zegt wel genoeg denk ik!”

“Ik vind het leuk om voor groepen te koken. Pas hebben we mosselen gemaakt met sausjes en zakjes friet erbij. Vanavond is het pizzarette-avond. Ik geniet ervan om te bedenken wat we gaan koken en om creatief te zijn daarin. We eten zelf ook altijd gezellig mee.”

??Het Eethuis is een van de vaste activiteiten bij Gors Vrije Tijd. Daarnaast wordt er nog veel meer georganiseerd. Coördinator Francois: “Er is van alles mogelijk: wandelen, naar de film, naar het theater gaan, bakken, een spelletjesavond, et cetera. Je inzetten voor mensen vanuit je eigen passie of hobby, dat kan bij ons. Dus houd je bijvoorbeeld van fietsen, dan gaan we fiets uitstapjes organiseren!” Zo is Ursula ook gestart met haar vrijwilligerswerk bij Gors Vrije Tijd. “Ik heb bij mijn kennismaking gezegd dat ik graag wilde bloemschikken en dat organiseren we nu regelmatig. Daarnaast help ik graag mee bij andere knutselactiviteiten en bij het Eethuis en ga ik op vrijdag wandelen met iemand met een beperking.” Francois: “Deelnemers kunnen zich inschrijven op de activiteiten die hen aanspreken, dus enthousiasme is gegarandeerd. Op gezelligheid en de nodige humor kun je in ieder geval rekenen als je iets onderneemt met onze deelnemers!”

Tekst: Samen Vrijwillig. Meer info over vrijwilligerswerk: www.welzijnmiddelburg.nl | [email protected] | 06 - 51651962

Meer uit Middelburg

Open Monumentendag: Dorpskerk en Johanneskerk

AAGTEKERKE - Tijdens de Open monumentendag op 13 september zijn de Dorpskerk in Aagtekerke en de Johanneskerk in Domburg opengesteld van 10.00-17.00 uur. 

13 uur geleden
Gratis hartcheck woensdag in wijkcentrum ‘t Getij in Middelburg

MIDDELBURG - Op woensdag 10 september kunnen belangstellenden gratis hun bloeddruk, cholesterol en bloedsuiker laten meten en in gesprek gaan over hun leefstijl op het hartcheckpunt in wijkcentrum 't Getij, aan de Oosterscheldestraat in Middelburg. 

19 uur geleden
Zoekactie naar mogelijke drenkeling bij Vrouwenpolder

VROUWENPOLDER - Ter hoogte van de Veerse Gatdam bij Vrouwenpolder en Breezand is zondagavond door de hulpdiensten gezocht naar een mogelijke drenkeling.

22 uur geleden
Man (22) negeert stopteken en probeert te ontsnappen aan de politie

MIDDELBURG- Een automobilist is zondagmorgen in Zeeuws-Vlaanderen aangehouden na een achtervolging. De 22-jarige man negeerde in Middelburg een stopteken van de politie. Hierna ging hij ervandoor. De politie reed vervolgens tot in Zeeuws-Vlaanderen achter de man aan. Hier kon hij aangehouden worden voor gevaarlijk rijgedrag. De man is overgebracht naar het politiebureau. Er is een bloedproef afgenomen vanwege het vermoeden van rijden onder invloed van drugs en/of alcohol.

1 dag geleden
Kunstenaar Lein Kaland uit Westkapelle vertelt over zijn werk en inspiratie

WESTKAPELLE - Voor kunstenaars is Veere een bron van inspiratie. Hedendaagse kunstenaars zien Veere als een geliefde woon- en werkplek. Ook buiten het stadje, in de gemeente Veere, wonen en werken kunstenaars die zich graag door sfeer van hun leefomgeving laten inspireren. Maar wie zijn die kunstenaars? Hanny Mallekote stelt ze aan u voor in een reeks gesprekken speciaal voor De Bode. Deze keer is ze op bezoek bij Lein Kaland, beeldhouwer, houtsnijder uit Westkapelle.

1 dag geleden
Open Monumentendag komt eraan: héél véél te zien en doen in Veere en Middelburg

MIDDELBURG/DOMBURG - Liefhebbers van Open Monumentendag kunnen hun hart ophalen in de gemeenten Middelburg en Veere. Kerken, molens en tal van andere bijzondere gebouwen zijn zaterdag 13 september, en soms ook de zondag erna, te bezichtigen. Vele van deze adressen zijn doorgaans niet toegankelijk voor het publiek. Daarnaast worden er vaak speciale activiteiten bij deelnemende locaties georganiseerd.

1 dag geleden
Jongen met scooter belandt onder invloed van alcohol in sloot

BIGGEKERKE- Op het kruispunt van de Hogelandseweg met de Krommenhoekseweg is zondagmorgen een jongen met zijn scooter in een sloot beland. Meerdere hulpdiensten gingen met spoed ter plaatse. Het ambulancepersoneel keek de jongen op de gemelde locatie na. Van de politie moest hij een blaastest afleggen. De jongen blies teveel, maar omdat de politie niet kon bewijzen dat de jongen daadwerkelijk gereden had, kreeg hij een rijverbod van 8 uur. Wel kreeg hij een bekeuring voor openbaar dronkenschap en voor het niet goed monteren van zijn kentekenplaat.

1 dag geleden