Doelpuntenmaker Berghuis is vooral blij met de zege van Ajax
ATHENE (ANP) - Steven Berghuis was vooral blij met de uitslag van het uitduel van Ajax met Panathinaikos in derde voorronde van de Europa League (0-1). "Die nemen we mee naar Amsterdam", blikte hij vlak na de wedstrijd vooruit naar de return van volgende week in de Johan Cruijff ArenA om een plek in het hoofdtoernooi van het tweede toernooi van de UEFA voor clubteams.
Berghuis tekende in de 28e minuut voor het enige doelpunt, na een goede aanval met Devyne Rensch en Kian Fitz-Jim. Hij zag Ajax een aardige eerste helft spelen, maar na rust ver terugvallen. "We hadden het moeilijk aan het einde", zei hij bij Ziggo Sport. "Dat kwam omdat we te veel balverlies leden. Zo bleef hun publiek levendig en hield de tegenstander vertrouwen. Daar moeten we nog stappen in maken. Maar ik heb ook positieve dingen gezien en we hebben geen doelpunt tegen gekregen."
De verwachting is dat Ajax zich de komende weken nog gaat versterken, als de club erin slaagt overbodige spelers te verkopen. "Ik verwacht ook wel dat er nog iets gaat gebeuren", zei Berghuis. "Maar dat is niet aan de spelers."
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
7 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
8 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
8 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
20 uur geleden