Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelpuntenmaker Berghuis is vooral blij met de zege van Ajax

Doelpuntenmaker Berghuis is vooral blij met de zege van Ajax

ATHENE (ANP) - Steven Berghuis was vooral blij met de uitslag van het uitduel van Ajax met Panathinaikos in derde voorronde van de Europa League (0-1). "Die nemen we mee naar Amsterdam", blikte hij vlak na de wedstrijd vooruit naar de return van volgende week in de Johan Cruijff ArenA om een plek in het hoofdtoernooi van het tweede toernooi van de UEFA voor clubteams.

Berghuis tekende in de 28e minuut voor het enige doelpunt, na een goede aanval met Devyne Rensch en Kian Fitz-Jim. Hij zag Ajax een aardige eerste helft spelen, maar na rust ver terugvallen. "We hadden het moeilijk aan het einde", zei hij bij Ziggo Sport. "Dat kwam omdat we te veel balverlies leden. Zo bleef hun publiek levendig en hield de tegenstander vertrouwen. Daar moeten we nog stappen in maken. Maar ik heb ook positieve dingen gezien en we hebben geen doelpunt tegen gekregen."

De verwachting is dat Ajax zich de komende weken nog gaat versterken, als de club erin slaagt overbodige spelers te verkopen. "Ik verwacht ook wel dat er nog iets gaat gebeuren", zei Berghuis. "Maar dat is niet aan de spelers."

Meer uit Voetbal

FC Utrecht klopt sc Heerenveen en treft Ajax in finale play-offs

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.

8 uur geleden
Club Brugge voor twintigste keer kampioen van België

GENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.

8 uur geleden
Ronaldo met Al-Nassr kampioen van Saudi-Arabië

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.

9 uur geleden
Noorwegen met Haaland en oud-Feyenoorders naar WK voetbal

OSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.

9 uur geleden
Ajax houdt met zege op Groningen hoop op Europees voetbal levend

VOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.

10 uur geleden
Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

12 uur geleden
Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

13 uur geleden