Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelpuntenmaker Berghuis is vooral blij met de zege van Ajax

Doelpuntenmaker Berghuis is vooral blij met de zege van Ajax

ATHENE (ANP) - Steven Berghuis was vooral blij met de uitslag van het uitduel van Ajax met Panathinaikos in derde voorronde van de Europa League (0-1). "Die nemen we mee naar Amsterdam", blikte hij vlak na de wedstrijd vooruit naar de return van volgende week in de Johan Cruijff ArenA om een plek in het hoofdtoernooi van het tweede toernooi van de UEFA voor clubteams.

Berghuis tekende in de 28e minuut voor het enige doelpunt, na een goede aanval met Devyne Rensch en Kian Fitz-Jim. Hij zag Ajax een aardige eerste helft spelen, maar na rust ver terugvallen. "We hadden het moeilijk aan het einde", zei hij bij Ziggo Sport. "Dat kwam omdat we te veel balverlies leden. Zo bleef hun publiek levendig en hield de tegenstander vertrouwen. Daar moeten we nog stappen in maken. Maar ik heb ook positieve dingen gezien en we hebben geen doelpunt tegen gekregen."

De verwachting is dat Ajax zich de komende weken nog gaat versterken, als de club erin slaagt overbodige spelers te verkopen. "Ik verwacht ook wel dat er nog iets gaat gebeuren", zei Berghuis. "Maar dat is niet aan de spelers."

Meer uit Voetbal

Na Leverkusen ontslaat ook Mönchengladbach trainer al snel

MÖNCHENGLADBACH (ANP/DPA) - Gerardo Seoane is niet langer de trainer van Borussia Mönchengladbach. De 46-jarige Zwitser werd maandag ontslagen. Borussia Mönchengladbach verloor zondag voor eigen publiek met 4-0 van Werder Bremen en heeft na drie speelronden pas 1 punt.

1 uur geleden
FC Barcelona rolt Valencia op in Johan Cruijff-stadion

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de competitiewedstrijd tegen Valencia eenvoudig gewonnen. Zonder de geblesseerde Frenkie de Jong en Lamine Yamal won de Spaanse kampioen met 6-0 van Valencia.

20 uur geleden
Feyenoord geeft seizoenkaarthouders op korte termijn 'hardcards'

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.

22 uur geleden
City wint stadsderby van Manchester met 3-0 van United

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.

22 uur geleden
Telstar verliest in eigen huis van Fortuna Sittard

VELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.

1 dag geleden
Liverpool na zege bij Burnley nog zonder puntenverlies aan kop

BURNLEY (ANP) - Liverpool FC gaat weer aan kop van de Premier League. The Reds wonnen zondag met 1-0 bij Burnley. Dat betekende de vierde competitiezege op rij voor het elftal van trainer Arne Slot.

1 dag geleden
Heracles blijft na thuisnederlaag tegen AZ puntloos laatste

ALMELO (ANP) - Heracles staat na vijf wedstrijden met 0 punten troosteloos onderaan in de Eredivisie. De ploeg van trainer Bas Sibum ging op zondag in eigen huis met 2-1 onderuit tegen AZ. Heracles heeft een doelsaldo van twee voor en zestien tegen. AZ heeft 10 punten uit vier wedstrijden. AZ ontvangt volgende week koploper Feyenoord in Alkmaar.

1 dag geleden