Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelpunt Kerk helpt Antwerp niet aan zege in Belgische topper

Doelpunt Kerk helpt Antwerp niet aan zege in Belgische topper

ANTWERPEN (ANP) - Royal Antwerp heeft in de tweede speelronde van de Belgische voetbalcompetitie de topper tegen Anderlecht verloren. Thuis in de Bosuil verloor Antwerp met 2-1. De Nederlander Gyrano Kerk maakte op aangeven van Vincent Janssen het doelpunt voor de thuisclub.

Anderlecht kwam in de 25e minuut op voorsprong nadat Antwerp-keeper Senne Lammens een schot van oud-Ajacied Kasper Dolberg onhandig in eigen doel werkte. Na de gelijkmaker van Kerk, tien minuten later, schoot invaller Majeed Ashimeru tien minuten voor tijd het winnende doelpunt binnen voor Anderlecht.

Behalve Kerk en Janssen stond ook Tjaronn Chery in de basis bij Antwerp, waar trainer Jonas De Roeck na vorig seizoen Mark van Bommel heeft opgevolgd.

Brugge

Vorige week boekten Anderlecht en Antwerp in de eerste speelronde allebei een overwinning.

Club Brugge leed zijn eerste nederlaag van het seizoen. De regerend kampioen ging op de tweede speeldag met 1-0 onderuit bij Standard Luik. Marko Bulat maakte het doelpunt. Club Brugge heeft na twee duels 1 punt.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

4 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

5 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

5 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

8 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

11 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

12 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

12 uur geleden