Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelpunt Groeneveld niet genoeg voor Bournemouth

Doelpunt Groeneveld niet genoeg voor Bournemouth

LONDEN (ANP) - Ondanks weer een doelpunt van Arnaut Danjuma Groeneveld heeft de Engelse voetbalclub Bournemouth het niet gered in de play-offs om promotie naar de Premier League. De 24-jarige Nederlandse international opende in de return tegen Brentford al na een paar minuten de score. Het ging echter mis voor Bournemouth nadat verdediger Chris Mepham in de 28e minuut met rood van het veld werd gestuurd.

Begin deze week won Bournemouth het eerste duel met Brentford in eigen stadion met 1-0 dankzij een doelpunt van Groeneveld. De oud-speler van NEC, die twee interlands voor Oranje speelde, kwam in Londen ook tot scoren. Na een afgeslagen hoekschop van de thuisclub kon Groeneveld vanaf eigen helft zo doorlopen richting het doel. Hij maakte het na zijn lange solo beheerst af.

Brentford kwam al snel weer langszij en kort na rust nam de ploeg tegen tien spelers van Bournemouth de leiding. Het beslissende doelpunt viel in de 81e minuut en kwam op naam van de Finse invaller Marcus Forss.

In de andere halve finale verdedigt Swansea City in de return een voorsprong van 1-0 tegen Barnsley. De finale is op 29 mei. De winnaar van de play-offs promoveert naar de Premier League. Norwich City en Watford zijn al zeker van een terugkeer op het hoogste niveau.

Meer uit Voetbal

Bundesliga voor vrouwen scheidt zich af van voetbalbond DFB

FRANKFURT (ANP/DPA) - De veertien voetbalclubs uit de Bundesliga voor vrouwen gaan hun eigen competitie organiseren zonder betrokkenheid van de Duitse voetbalbond DFB. De Frauen Bundesliga FBL e.V. wordt op 10 december officieel opgericht in het stadion van Eintracht Frankfurt.

1 uur geleden
Halsema: Ajax en ArenA kijken naar extra maatregelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en de Johan Cruijff ArenA werken momenteel aan een plan van aanpak, waarbij wordt gekeken naar extra maatregelen tijdens voetbalwedstrijden. Dit gebeurt naar aanleiding van het vuurwerkincident afgelopen zondag. Dat zei de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema in een vergadering met de gemeenteraad over de gestaakte voetbalwedstrijd Ajax - FC Groningen. "En we wachten ook nog op eventuele aanvullende maatregelen van de KNVB."

1 uur geleden
De Ligt verkozen tot beste speler van ManUnited in november

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is bij Manchester United verkozen tot beste speler van de maand november. Dat meldt de Engelse voetbalclub op X.

2 uur geleden
Real Madrid moet verdediger Alexander-Arnold twee maanden missen

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Trent Alexander-Arnold heeft opnieuw een blessure opgelopen. De 27-jarige rechtsback heeft aan het uitduel met Athletic Bilbao (0-3) van woensdagavond een kwetsuur aan zijn linkerdijbeen overgehouden, meldt de 'Koninklijke'. Volgens Spaanse media moet de Engelsman zeker twee maanden toekijken.

2 uur geleden
FC Utrecht: UEFA moet van CAS onderzoek doen naar speler Lyon

UTRECHT (ANP) - Sporttribunaal CAS verplicht de UEFA alsnog een formeel disciplinair onderzoek te starten naar de inzet van Olympique Lyon-speler Rachid Ghezzal in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht van eind september in de Europa League. Dat meldt FC Utrecht.

4 uur geleden
Porto-spits De Jong loopt kort na rentree kruisbandblessure op

PORTO (ANP) - Spits Luuk de Jong heeft enkele weken na zijn rentree bij FC Porto een kruisbandblessure opgelopen. Daardoor is het seizoen van de 35-jarige aanvaller waarschijnlijk al ten einde.

4 uur geleden
Boekhorst blijft langer voorzitter van bestuursraad Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ernst Boekhorst blijft de komende drie jaar voorzitter van de bestuursraad van Ajax. Tijdens een algemene ledenvergadering is Boekhorst woensdagavond herbenoemd als lid van de raad, die ruim 73 procent van de aandelen van de club in handen heeft. Dat geldt ook voor René Zegerius, meldt Ajax.

5 uur geleden