Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelpunt Groeneveld niet genoeg voor Bournemouth

Doelpunt Groeneveld niet genoeg voor Bournemouth

LONDEN (ANP) - Ondanks weer een doelpunt van Arnaut Danjuma Groeneveld heeft de Engelse voetbalclub Bournemouth het niet gered in de play-offs om promotie naar de Premier League. De 24-jarige Nederlandse international opende in de return tegen Brentford al na een paar minuten de score. Het ging echter mis voor Bournemouth nadat verdediger Chris Mepham in de 28e minuut met rood van het veld werd gestuurd.

Begin deze week won Bournemouth het eerste duel met Brentford in eigen stadion met 1-0 dankzij een doelpunt van Groeneveld. De oud-speler van NEC, die twee interlands voor Oranje speelde, kwam in Londen ook tot scoren. Na een afgeslagen hoekschop van de thuisclub kon Groeneveld vanaf eigen helft zo doorlopen richting het doel. Hij maakte het na zijn lange solo beheerst af.

Brentford kwam al snel weer langszij en kort na rust nam de ploeg tegen tien spelers van Bournemouth de leiding. Het beslissende doelpunt viel in de 81e minuut en kwam op naam van de Finse invaller Marcus Forss.

In de andere halve finale verdedigt Swansea City in de return een voorsprong van 1-0 tegen Barnsley. De finale is op 29 mei. De winnaar van de play-offs promoveert naar de Premier League. Norwich City en Watford zijn al zeker van een terugkeer op het hoogste niveau.

Meer uit Voetbal

Bosz baalt na uitschakeling nog meer van nederlaag tegen Union

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.

8 uur geleden
Grim: Ajax is niet goed genoeg voor Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."

8 uur geleden
Athletic Club en Marseille grijpen naast tussenronde CL

BILBAO (ANP) - Athletic Club en Olympique Marseille zijn, net als PSV, in de laatste speelronde uit de top 24 van de Champions League gevallen. Dat betekent uitschakeling voor deze ploegen, die voorafgaand aan woensdagavond nog op een plek stonden die recht gaf op de tussenronde in februari.

9 uur geleden
Bodø/Glimt en Club Brugge toch nog door in Champions League

MADRID (ANP) - Bodø/Glimt en Club Brugge hebben zich toch nog geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Beide ploegen stonden voorafgaand aan de laatste speelronde nog buiten de top 24 van de ranglijst. Bodø won bij Atlético Madrid met 2-1. Brugge won thuis met 3-0 van Olympique Marseille.

9 uur geleden
PSV en Ajax verdienen tientallen miljoenen in Champions League

EINDHOVEN/AMSTERDAM (ANP) - PSV heeft in de competitiefase van de Champions League circa 46 miljoen euro verdiend. Ajax heeft bijna 44 miljoen euro aan premies van de UEFA bij elkaar gespeeld.

9 uur geleden
Benfica door in CL na spectaculaire zege (4-2) tegen Real Madrid

LISSABON (ANP) - Benfica heeft zich op spectaculaire wijze geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Een doelpunt van de doelman in de achtste minuut van de blessuretijd tegen Real Madrid betekende dat het doelsaldo van de Portugezen net goed genoeg was voor een plek in de top 24 van de ranglijst. Benfica won met 4-2 van de Madrilenen.

9 uur geleden
Vijf Engelse clubs naar achtste finales Champions League

LONDEN (ANP) - Vijf van de zes Engelse clubs gaan rechtstreeks door naar de achtste finales van de Champions League. Arsenal, dat woensdagavond met 3-2 won van Kairat Almaty uit Kazachstan, gaat als nummer 1 van de competitiefase naar de laatste zestien. Daarnaast eindigden Liverpool, Tottenham Hotspur, Chelsea en Manchester City bij de eerste acht clubs. Alleen Newcastle United is veroordeeld tot de tussenronde.

9 uur geleden