Doelman Zwinkels gaat zestiende seizoen in bij ADO Den Haag
DEN HAAG (ANP) - Robert Zwinkels gaat op voor zijn zestiende seizoen bij ADO Den Haag. Hij is de langst dienende speler bij een en dezelfde eredivisieclub.
De 37-jarige doelman tekende in februari 2018 een contract voor onbepaalde tijd bij de club, met een intentie om nog minimaal tot juli 2020 door te gaan als keeper. Twee seizoenen later hebben Zwinkels en ADO Den Haag overeenstemming bereikt om daar nog minimaal één seizoen bij te plakken.
De Westlander staat al sinds 2005 onder contract bij ADO en gaat zodoende op 20 juli beginnen aan zijn zestiende seizoen bij de club. Hij stond tot dusver in 172 officiële duels van ADO Den Haag onder de lat.
"Ik voel me prima en het vuur is nog niet gedoofd", zegt de ervaren sluitpost op de website van de club. "Daarnaast heb ik nog veel drive en zin om te voetballen. Je kan maar één keer stoppen, dus ik ga nog vol plezier door", aldus Zwinkels.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een nederlaag in de Bundesliga ternauwernood voorkomen. De koploper, die al zeker is van de landstitel, maakte diep in blessuretijd gelijk tegen hekkensluiter Heidenheim: 3-3.
5 minuten geledenLYON (ANP) - De voetbalsters van Olympique Lyon hebben zich ten koste van titelverdediger Arsenal geplaatst voor de finale van de Champions League. In de halve finale in Lyon werd het 3-1 voor de thuisploeg. Dat was voldoende na de 2-1-nederlaag vorige week in Londen.
6 minuten geledenVILLARREAL (ANP/AFP) - Villarreal mag komend voetbalseizoen opnieuw meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Marcelino versloeg zaterdag Levante met 5-1 en is daardoor zeker van een plaats bij de eerste vier op de ranglijst van de Spaanse competitie.
58 minuten geledenIPSWICH (ANP) - Ajax profiteert van de promotie van Ipswich Town naar de Premier League. De Engelse club moet Chuba Akpom voor een bedrag van ruim 9 miljoen euro overnemen.
1 uur geledenWAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft de tweede ronde van de play-offs voor promotie/degradatie bereikt. De club uit Waalwijk won in eigen huis na strafschoppen van Roda JC nadat de wedstrijd in de reguliere speeltijd, net als eerder in de week in Kerkrade, in 1-1 was geëindigd.
19 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA/RTR) - De Iraanse voetbalbond heeft de FIFA scherp bekritiseerd en is van plan voorwaarden te stellen voor deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.
22 uur geledenGÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.
22 uur geleden