Doelman Zoet keert met basisplek bij AZ terug in Eredivisie
ALKMAAR (ANP) - Keeper Jeroen Zoet maakt zaterdag zijn comeback in de Eredivisie. De 33-doelman van AZ staat verrassend onder de lat van de Alkmaarse ploeg in de uitwedstrijd tegen Almere City FC.
De oud-PSV'er was door AZ als reserve-doelman gehaald, maar doordat eerste keeper Rome-Jayden Owusu-Oduro (20) nog niet helemaal wedstrijdfit is na een knieblessure staat Zoet zaterdag in de basis.
Zoet kwam deze zomer over van het Italiaanse Spezia Calcio waar hij vier seizoenen actief was. Hiervoor speelde hij voor PSV, RKC Waalwijk en FC Utrecht. In 2020 speelde de 11-voudig international voor het laatst in de Eredivisie.
Hoofdcoach Maarten Martens van AZ liet vrijdag weten dat hij verwacht dat de talentvolle Owusu-Oduro snel weer wedstrijdfit is.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
11 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
13 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
13 uur geleden