Doelman Wellenreuther krijgt bij Feyenoord voorkeur boven Bijlow
EINDHOVEN (ANP) - Timon Wellenreuther begint het seizoen als eerste doelman van Feyenoord. Hij krijgt de voorkeur boven Justin Bijlow in de wedstrijd tegen PSV om de Johan Cruijff Schaal.
De 28-jarige Wellenreuther verdedigde het doel van Feyenoord het afgelopen seizoen als Bijlow geblesseerd was.
Trainer Brian Priske mist de geblesseerden Gernot Trauner, Quilindschy Hartman, Gijs Smal en Julian Carranza in het Philips-stadion. Calvin Stengs is wel beschikbaar en heeft een basisplek. Ook Quinten Timber is weer fit, maar hij zit op de bank als het duel om 18.00 uur begint. De 20-jarige Gjivai Zechiël vormt een middenveld met Ramiz Zerrouki en Marcos López.
Opstelling Feyenoord: Wellenreuther; Geertruida, Beelen, Hancko en Nieuwkoop, Zerrouki, Zechiël en Lopez; Stengs, Giménez en Paixao.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.
12 uur geledenRIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.
12 uur geledenLEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt een uitwedstrijd tegen AZ in de achtste finales van de KNVB-beker. Landskampioen PSV gaat op bezoek bij FC Den Bosch en bekerhouder Go Ahead Eagles werd in de loting gekoppeld aan Heracles Almelo.
17 uur geleden