Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Van Leer rekent zich nederlaag Sparta tegen Ajax aan

Doelman Van Leer rekent zich nederlaag Sparta tegen Ajax aan

ROTTERDAM (ANP) - Doelman Benjamin van Leer was hard voor zichzelf na de nederlaag van zijn nieuwe club Sparta Rotterdam tegen Ajax (0-1). "Je verliest en ik heb daar een aandeel in", mopperde hij. "Daar baal ik enorm van."

Van Leer verliet Ajax deze zomer voor Sparta. Hij liet zich in de 38e minuut verrassen door Antony, de Braziliaan die sterk debuteerde voor Ajax in de eredivisie. "De bal stuiterde hoger dan verwacht", zei hij. "Misschien door het kunstgras. Leuk is anders."

Sparta speelde ruim een uur met een man meer, na een rode kaart voor linksback Nicolás Tagliafico van Ajax. "Maar voor mijn gevoel hadden we het tegen tien man lastiger dan tegen elf", analyseerde aanvoerder Adil Auassar van Sparta. "We konden het Ajax nauwelijks lastig maken. Zij konden de drie punten makkelijk meenemen."

Meer uit Voetbal

FC Volendam speelt rest van seizoen zonder geblesseerde Kwakman

VOLENDAM (ANP) - Dave Kwakman komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Volendam. De middenvelder heeft zaterdag een knieblessure opgelopen in een thuisduel met Fortuna Sittard. FC Volendam huurt hem sinds de winterstop van AZ.

38 minuten geleden
FIFA staat in contact met Iran maar houdt vast aan speelschema WK

ZÜRICH (ANP) - De FIFA is voorlopig niet van plan om de wedstrijden van Iran op het WK te verplaatsen naar Mexico. "We hebben regelmatig contact met alle deelnemende landen, waaronder Iran, om de planning voor het WK te bespreken", laat een woordvoerder van de wereldvoetbalbond weten. "FIFA kijkt ernaar uit dat alle deelnemende teams volgens het op 6 december aangekondigde wedstrijdschema zullen spelen."

59 minuten geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona, zegt voorzitter

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.

2 uur geleden
Verdediger Luckassen debuteert in selectie van WK-deelnemer Ghana

ACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.

5 uur geleden
Mbappé kan spelen voor Real tegen ManCity, Bellingham nog niet

MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.

16 uur geleden
SC Cambuur na zege stap dichter bij promotie naar Eredivisie

HELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.

16 uur geleden
Timber mist duel van Arsenal met Leverkusen in Champions League

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.

22 uur geleden