Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Okoye verruilt Sparta na dit seizoen voor Watford

Doelman Okoye verruilt Sparta na dit seizoen voor Watford

ROTTERDAM (ANP) - Doelman Maduka Okoye (22) verruilt na dit seizoen Sparta Rotterdam voor de Engelse club Watford. De Nigeriaanse keeper, geboren in Duitsland, heeft op Het Kasteel nog een contract tot medio 2025. De huidige nummer 17 van de Premier League is bereid om die verbintenis tegen een flink bedrag af te kopen.

Beide clubs hebben afgesproken dat ze geen mededelingen doen over de transfersom. "Het enige dat ik erover kan vertellen is dat het voor Sparta een niet te weigeren bedrag is. Belangrijk is dat Maduka het seizoen op huurbasis afmaakt bij Sparta", laat technisch directeur Henk van Stee weten. "Als clubs uit de Premier League interesse tonen wordt het heel lastig om een transfer uit te stellen. Dan is het voor ons zaak om de best mogelijke voorwaarden eruit te halen voor Sparta en dat is in onze ogen gelukt."

Sparta nam Okoye in de zomer van 2020 over van Fortuna Düsseldorf. "Al snel bleek dat Maduka de onbetwiste nummer 1 van Sparta ging worden en ook van het Nigeriaanse nationale team. Afgelopen zomer hebben we zijn contract opengebroken tot 2025, maar beide partijen wisten dat een voortijdig vertrek zeer reëel zou zijn", aldus Van Stee.

Okoye beleefde na de gewonnen wedstrijd zaterdag tegen Willem II (0-3) een paar hectische dagen. Hij vertrok naar Engeland om nader kennis te maken met Watford. "Dat ging heel snel omdat ik een dag later al moest aansluiten bij het nationale team. Uiteraard ben ik enorm trots dat ik in de Premier League mag gaan spelen. Dit wilde ik heel graag, maar ik wil het ook goed afsluiten met Sparta en daarom is dit de beste keuze."

Meer uit Voetbal

Beroep in kort geding Vitesse tegen KNVB via livestream te volgen

ARNHEM (ANP) - Het hoger beroep van de uitspraak in kort geding tussen Vitesse en de KNVB kan via een livestream worden gevolgd. Dat heeft het gerechtshof in Arnhem bekendgemaakt. Het beroep dient maandag in het Arnhemse Paleis van Justitie om 14.00 uur. Het is nog niet duidelijk wanneer er uitspraak wordt gedaan. Dat wordt tijdens de zitting bekend.

1 uur geleden
Ajax krijgt iets hogere startpremie dan PSV in Champions League

MONACO (ANP) - Ajax krijgt een startpremie van circa 37 miljoen euro voor deelname aan de Champions League. Dat is 0,5 miljoen euro meer dan landskampioen PSV. Het totale prijzengeld in de Champions League bedraagt komend seizoen 2,4 miljard euro.

2 uur geleden
Jans rekent op linksback El Karouani tegen Zrinjski Mostar

UTRECHT (ANP) - Trainer Ron Jans gaat ervan uit dat Souffian El Karouani gewoon meedoet met FC Utrecht tegen Zrinjski Mostar. De linksback van FC Utrecht zou in de belangstelling staan van Spartak Moskou. "De opstelling van FC Utrecht is al bekend en El Karouani staat erbij", aldus Jans tijdens de persconferentie voor het duel.

5 uur geleden
Voetbalsters PSV niet in Champions League na zeperd tegen United

STOCKHOLM (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn uitgeschakeld in de tweede voorronde van de Champions League. In Stockholm verloor de ploeg van trainer Roeland ten Berge kansloos met 4-0 van Manchester United. De Engelse club plaatst zich zo voor het finaleduel van het mini-toernooi tegen de winnaar van de wedstrijd tussen Hammarby en Metalist.

6 uur geleden
Milambo wint van Kluivert in League Cup

BOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert is er met Bournemouth niet in geslaagd de derde ronde van de League Cup te bereiken. De aanvallende middenvelder, hersteld van een kuitblessure, verloor het thuisduel met Brentford (0-2).

22 uur geleden
Borussia Dortmund verlengt contract trainer Kovac

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund heeft het contract met trainer Niko Kovac verlengd tot halverwege 2027. De club is overtuigd van de Kroaat na het sterke slot van vorig seizoen.

1 dag geleden
16-jarige invaller Ngumoha redt Liverpool diep in blessuretijd

NEWCASTLE (ANP) - Liverpool is er met veel moeite in geslaagd zich naast Arsenal en Tottenham Hotspur aan de kop van de Premier League te voegen. De regerend kampioen won diep in blessuretijd bij Newcastle United: 2-3. De 16-jarige invaller Rio Ngumoha maakte na een goed overstapje van Dominik Szoboszlai in de 100e minuut het winnende doelpunt: 2-3.

1 dag geleden