Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Marsman voorkomt nederlaag Feyenoord

Doelman Marsman voorkomt nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Met dank aan doelman Nick Marsman is Feyenoord ook na 24 competitiewedstrijden nog ongeslagen onder trainer Dick Advocaat. De keeper voorkwam met een handvol goede reddingen dat FC Utrecht (1-1) niet vaker scoorde. De vervanger van de geblesseerde Justin Bijlow mocht ook niet mopperen aangezien de bezoekers wel heel slordig afwerkten.

"We wisten eigenlijk wel dat het lastig zou worden", zei Marsman voor de camera van FOX Sports. "We hebben twee keer achter elkaar met tien man gespeeld en er doen nog steeds veel jongens niet mee. Maar we waren slordig aan de bal en maakten de verkeerde keuzes. We leden ook veel te veel balverlies en kregen ook geen grip op hun middenvelders. Daardoor kwamen we steeds weer verdedigend in de problemen. Dat veranderde na rust een beetje toen we met drie verdedigers gingen spelen."

Marsman zag vooral voor rust steeds weer een aanvaller van FC Utrecht voor hem opduiken. Hij redde bekwaam en zag zijn tegenstanders ook naast en over schieten. "Ik sta er voor om ballen tegen te houden", zei hij. "Maar dit keer waren er dat wel veel. Het was niet goed. Eigenlijk zijn we nog goed weg gekomen."

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Peddemors en Beerensteyn helpen Wolfsburg aan zege

WOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.

9 uur geleden
Lukebakio mist uitduel van Benfica met Ajax in Champions League

LISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.

9 uur geleden
PSG-verdediger Hakimi Afrikaans voetballer van het jaar

RABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

11 uur geleden
Oranje zakt naar zevende positie en is groepshoofd bij WK-loting

ZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.

14 uur geleden
Excuses Duits international Adeyemi na verboden wapenbezit

DORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.

15 uur geleden
Real Madrid mist verdediger Militão voorlopig door blessure

MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.

16 uur geleden
Bondscoach McClaren na missen directe plaatsing weg bij Jamaica

KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.

19 uur geleden