Doelman Marsman voorkomt nederlaag Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Met dank aan doelman Nick Marsman is Feyenoord ook na 24 competitiewedstrijden nog ongeslagen onder trainer Dick Advocaat. De keeper voorkwam met een handvol goede reddingen dat FC Utrecht (1-1) niet vaker scoorde. De vervanger van de geblesseerde Justin Bijlow mocht ook niet mopperen aangezien de bezoekers wel heel slordig afwerkten.
"We wisten eigenlijk wel dat het lastig zou worden", zei Marsman voor de camera van FOX Sports. "We hebben twee keer achter elkaar met tien man gespeeld en er doen nog steeds veel jongens niet mee. Maar we waren slordig aan de bal en maakten de verkeerde keuzes. We leden ook veel te veel balverlies en kregen ook geen grip op hun middenvelders. Daardoor kwamen we steeds weer verdedigend in de problemen. Dat veranderde na rust een beetje toen we met drie verdedigers gingen spelen."
Marsman zag vooral voor rust steeds weer een aanvaller van FC Utrecht voor hem opduiken. Hij redde bekwaam en zag zijn tegenstanders ook naast en over schieten. "Ik sta er voor om ballen tegen te houden", zei hij. "Maar dit keer waren er dat wel veel. Het was niet goed. Eigenlijk zijn we nog goed weg gekomen."
Meer uit Voetbal
SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
1 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
12 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
13 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
21 uur geleden