Doelman Marsman voorkomt nederlaag Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Met dank aan doelman Nick Marsman is Feyenoord ook na 24 competitiewedstrijden nog ongeslagen onder trainer Dick Advocaat. De keeper voorkwam met een handvol goede reddingen dat FC Utrecht (1-1) niet vaker scoorde. De vervanger van de geblesseerde Justin Bijlow mocht ook niet mopperen aangezien de bezoekers wel heel slordig afwerkten.
"We wisten eigenlijk wel dat het lastig zou worden", zei Marsman voor de camera van FOX Sports. "We hebben twee keer achter elkaar met tien man gespeeld en er doen nog steeds veel jongens niet mee. Maar we waren slordig aan de bal en maakten de verkeerde keuzes. We leden ook veel te veel balverlies en kregen ook geen grip op hun middenvelders. Daardoor kwamen we steeds weer verdedigend in de problemen. Dat veranderde na rust een beetje toen we met drie verdedigers gingen spelen."
Marsman zag vooral voor rust steeds weer een aanvaller van FC Utrecht voor hem opduiken. Hij redde bekwaam en zag zijn tegenstanders ook naast en over schieten. "Ik sta er voor om ballen tegen te houden", zei hij. "Maar dit keer waren er dat wel veel. Het was niet goed. Eigenlijk zijn we nog goed weg gekomen."
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Nigel de Jong wil nog vier jaar door als directeur topvoetbal van de KNVB. "Ik ga ervan uit dat de KNVB mij ook wil houden", zegt de 81-voudig international van het Nederlands elftal. "We zijn in gesprek met elkaar en het gaat de goede kant op. Ik ben tevreden hoe ik hier kan werken en zie voldoende uitdagingen."
8 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA heeft de Europese schorsing van de Argentijnse voetballer Gianluca Prestianni uitgebreid naar een wereldwijde. De international dreigt hierdoor de eerste twee wedstrijden van zijn land op het komende WK te missen.
12 uur geledenBEVERLY HILLS (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA rechtvaardigt de torenhoge prijzen voor toegangskaarten bij het komende WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We moeten naar de markt kijken en we bevinden ons in een wereld waarin de entertainmentmarkt zich het meest heeft ontwikkeld. Dus moeten we marktconforme tarieven hanteren", zei de FIFA-baas bij een conferentie in Beverly Hills.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
1 dag geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
1 dag geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
1 dag geleden