Doelman Marsman voorkomt nederlaag Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Met dank aan doelman Nick Marsman is Feyenoord ook na 24 competitiewedstrijden nog ongeslagen onder trainer Dick Advocaat. De keeper voorkwam met een handvol goede reddingen dat FC Utrecht (1-1) niet vaker scoorde. De vervanger van de geblesseerde Justin Bijlow mocht ook niet mopperen aangezien de bezoekers wel heel slordig afwerkten.
"We wisten eigenlijk wel dat het lastig zou worden", zei Marsman voor de camera van FOX Sports. "We hebben twee keer achter elkaar met tien man gespeeld en er doen nog steeds veel jongens niet mee. Maar we waren slordig aan de bal en maakten de verkeerde keuzes. We leden ook veel te veel balverlies en kregen ook geen grip op hun middenvelders. Daardoor kwamen we steeds weer verdedigend in de problemen. Dat veranderde na rust een beetje toen we met drie verdedigers gingen spelen."
Marsman zag vooral voor rust steeds weer een aanvaller van FC Utrecht voor hem opduiken. Hij redde bekwaam en zag zijn tegenstanders ook naast en over schieten. "Ik sta er voor om ballen tegen te houden", zei hij. "Maar dit keer waren er dat wel veel. Het was niet goed. Eigenlijk zijn we nog goed weg gekomen."
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
11 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.
23 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.
1 dag geleden