Doelman Cillessen verliest met Valencia opnieuw in La Liga
VILLARREAL (ANP) - Valencia blijft sinds de hervatting van de Spaanse voetbalcompetitie punten verspelen. De ploeg van doelman Jasper Cillessen ging bij het hoger geklasseerde Villarreal met 2-0 onderuit. Het was voor Valencia de derde nederlaag na de coronastop. Uit de laatste vijf duels pakte de ploeg van trainer Albert Celades slechts vier punten.
Bij de rust keek Valencia al tegen een achterstand van 2-0 aan. Paco Alcácer en Gerard schoten fraai raak. International Cillessen was kansloos bij beide doelpogingen.
Door de zwakke herstart in La Liga staat Valencia inmiddels op de achtste plaats en dat is aan het einde van de competitie niet voldoende voor een Europees ticket. Villarreal daarentegen maakt als nummer 5 nog kans op een startbewijs voor de Champions League.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
17 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
17 uur geleden