Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Bijlow traint met basisspelers van Feyenoord

Doelman Bijlow traint met basisspelers van Feyenoord

LAGOS (ANP) - Justin Bijlow heeft het afsluitende partijspel op de training van Feyenoord met de basisploeg afgesloten. De 24-jarige doelman vormde een defensie met Lutsharel Geertruida, Marcos Senesi, Gernot Trauner en Tyrell Malacia.

Bijlow kwam sinds maart niet meer in actie voor Feyenoord. Hij is echter hersteld van een voetblessure en lijkt een serieuze optie voor de finale van de Conference League van komende woensdag tegen AS Roma. Mogelijk licht trainer Arne Slot zijn plannen met Bijlow donderdagmiddag toe tijdens een persconferentie.

Bijlow werd de afgelopen twee maanden vervangen door Ofir Marciano. De doelman uit Israël maakte lang niet iedere wedstrijd een betrouwbare indruk. Hij zag er zondag tijdens het verloren thuisduel met FC Twente (1-2) niet goed uit bij het tweede doelpunt van de bezoekers. Marciano verdedigde tijdens het afsluitende partijspel het doel van de reserves.

Voorbereiden

Feyenoord bereidt zich tot en met zaterdag in het Portugese Lagos voor op de finale tegen AS Roma. Trainer Slot beschikt over een nagenoeg fitte selectie. Ook Trauner, Malacia, Reiss Nelson en Orkun Kökcü trainden volledig mee.

Ramon Hendriks volgde een aangepast programma. Hij viel afgelopen zondag tegen FC Twente uit met een lichte blessure.

Meer uit Voetbal

Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

1 uur geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

2 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

4 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

9 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

19 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

21 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

1 dag geleden