Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doelman Bijlow traint met basisspelers van Feyenoord

Doelman Bijlow traint met basisspelers van Feyenoord

LAGOS (ANP) - Justin Bijlow heeft het afsluitende partijspel op de training van Feyenoord met de basisploeg afgesloten. De 24-jarige doelman vormde een defensie met Lutsharel Geertruida, Marcos Senesi, Gernot Trauner en Tyrell Malacia.

Bijlow kwam sinds maart niet meer in actie voor Feyenoord. Hij is echter hersteld van een voetblessure en lijkt een serieuze optie voor de finale van de Conference League van komende woensdag tegen AS Roma. Mogelijk licht trainer Arne Slot zijn plannen met Bijlow donderdagmiddag toe tijdens een persconferentie.

Bijlow werd de afgelopen twee maanden vervangen door Ofir Marciano. De doelman uit Israël maakte lang niet iedere wedstrijd een betrouwbare indruk. Hij zag er zondag tijdens het verloren thuisduel met FC Twente (1-2) niet goed uit bij het tweede doelpunt van de bezoekers. Marciano verdedigde tijdens het afsluitende partijspel het doel van de reserves.

Voorbereiden

Feyenoord bereidt zich tot en met zaterdag in het Portugese Lagos voor op de finale tegen AS Roma. Trainer Slot beschikt over een nagenoeg fitte selectie. Ook Trauner, Malacia, Reiss Nelson en Orkun Kökcü trainden volledig mee.

Ramon Hendriks volgde een aangepast programma. Hij viel afgelopen zondag tegen FC Twente uit met een lichte blessure.

Meer uit Voetbal

Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

13 minuten geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

16 minuten geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard geblesseerd en strompelde van het veld.

20 minuten geleden
Ajax begint met Zintsjenko en Mokio tegen Fortuna Sittard

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko debuteert in de basisformatie van Ajax. De van Arsenal overgekomen speler uit Oekraïne begint om 20.00 uur aan het thuisduel met Fortuna Sittard.

1 uur geleden
NAC boekt belangrijke zege op Heracles in strijd tegen degradatie

ALMELO (ANP) - NAC Breda heeft een belangrijke zege in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie geboekt. De club won de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (0-1). Clint Leemans benutte in de tachtigste minuut een strafschop.

1 uur geleden
Kane maakt vijfhonderdste treffer bij simpele zege Bayern München

BREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.

3 uur geleden
Ronaldo beëindigt staking en keert terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo maakt zaterdag zoals verwacht zijn rentree bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees begint als aanvoerder aan het uitduel met Al-Fateh.

3 uur geleden