Doelman Bijlow traint met basisspelers van Feyenoord
LAGOS (ANP) - Justin Bijlow heeft het afsluitende partijspel op de training van Feyenoord met de basisploeg afgesloten. De 24-jarige doelman vormde een defensie met Lutsharel Geertruida, Marcos Senesi, Gernot Trauner en Tyrell Malacia.
Bijlow kwam sinds maart niet meer in actie voor Feyenoord. Hij is echter hersteld van een voetblessure en lijkt een serieuze optie voor de finale van de Conference League van komende woensdag tegen AS Roma. Mogelijk licht trainer Arne Slot zijn plannen met Bijlow donderdagmiddag toe tijdens een persconferentie.
Bijlow werd de afgelopen twee maanden vervangen door Ofir Marciano. De doelman uit Israël maakte lang niet iedere wedstrijd een betrouwbare indruk. Hij zag er zondag tijdens het verloren thuisduel met FC Twente (1-2) niet goed uit bij het tweede doelpunt van de bezoekers. Marciano verdedigde tijdens het afsluitende partijspel het doel van de reserves.
Voorbereiden
Feyenoord bereidt zich tot en met zaterdag in het Portugese Lagos voor op de finale tegen AS Roma. Trainer Slot beschikt over een nagenoeg fitte selectie. Ook Trauner, Malacia, Reiss Nelson en Orkun Kökcü trainden volledig mee.
Ramon Hendriks volgde een aangepast programma. Hij viel afgelopen zondag tegen FC Twente uit met een lichte blessure.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
6 minuten geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.
7 uur geleden