Doelman Bijlow traint met basisspelers van Feyenoord
LAGOS (ANP) - Justin Bijlow heeft het afsluitende partijspel op de training van Feyenoord met de basisploeg afgesloten. De 24-jarige doelman vormde een defensie met Lutsharel Geertruida, Marcos Senesi, Gernot Trauner en Tyrell Malacia.
Bijlow kwam sinds maart niet meer in actie voor Feyenoord. Hij is echter hersteld van een voetblessure en lijkt een serieuze optie voor de finale van de Conference League van komende woensdag tegen AS Roma. Mogelijk licht trainer Arne Slot zijn plannen met Bijlow donderdagmiddag toe tijdens een persconferentie.
Bijlow werd de afgelopen twee maanden vervangen door Ofir Marciano. De doelman uit Israël maakte lang niet iedere wedstrijd een betrouwbare indruk. Hij zag er zondag tijdens het verloren thuisduel met FC Twente (1-2) niet goed uit bij het tweede doelpunt van de bezoekers. Marciano verdedigde tijdens het afsluitende partijspel het doel van de reserves.
Voorbereiden
Feyenoord bereidt zich tot en met zaterdag in het Portugese Lagos voor op de finale tegen AS Roma. Trainer Slot beschikt over een nagenoeg fitte selectie. Ook Trauner, Malacia, Reiss Nelson en Orkun Kökcü trainden volledig mee.
Ramon Hendriks volgde een aangepast programma. Hij viel afgelopen zondag tegen FC Twente uit met een lichte blessure.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.
1 dag geleden