Doelman Bijlow traint met basisspelers van Feyenoord
LAGOS (ANP) - Justin Bijlow heeft het afsluitende partijspel op de training van Feyenoord met de basisploeg afgesloten. De 24-jarige doelman vormde een defensie met Lutsharel Geertruida, Marcos Senesi, Gernot Trauner en Tyrell Malacia.
Bijlow kwam sinds maart niet meer in actie voor Feyenoord. Hij is echter hersteld van een voetblessure en lijkt een serieuze optie voor de finale van de Conference League van komende woensdag tegen AS Roma. Mogelijk licht trainer Arne Slot zijn plannen met Bijlow donderdagmiddag toe tijdens een persconferentie.
Bijlow werd de afgelopen twee maanden vervangen door Ofir Marciano. De doelman uit Israël maakte lang niet iedere wedstrijd een betrouwbare indruk. Hij zag er zondag tijdens het verloren thuisduel met FC Twente (1-2) niet goed uit bij het tweede doelpunt van de bezoekers. Marciano verdedigde tijdens het afsluitende partijspel het doel van de reserves.
Voorbereiden
Feyenoord bereidt zich tot en met zaterdag in het Portugese Lagos voor op de finale tegen AS Roma. Trainer Slot beschikt over een nagenoeg fitte selectie. Ook Trauner, Malacia, Reiss Nelson en Orkun Kökcü trainden volledig mee.
Ramon Hendriks volgde een aangepast programma. Hij viel afgelopen zondag tegen FC Twente uit met een lichte blessure.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.
6 uur geledenPORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.
9 uur geledenTUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.
10 uur geledenGLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.
10 uur geledenMIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.
12 uur geleden