Doe mee, deel jouw Plekjes van Geluk in Waterpoort
THOLEN - Zondag 20 maart is de internationale dag van het geluk. Een dag die in deze roerige tijd zeer welkom is. Waterpoort wil samen met jou in ons eigen gebied op zoek gaan naar plekjes die voor een groep mensen of een gemeenschap een bijzondere betekenis hebben: de ‘Plekjes van geluk’. Denk bijvoorbeeld aan een plek waar je tot rust komt, geniet van het uitzicht, een plek met een bijzondere geschiedenis of waar je iets kunt doen waar je gelukkig van wordt. Een plek met een verhaal!
Deze zoektocht doen we in het Waterpoort gebied: dit zijn de 6 gemeenten rondom het Volkerak-Zoommeer (Tholen, Bergen op Zoom, Steenbergen, Moerdijk, Halderberge en Goeree-Overflakkee). We willen laten zien hoe mooi onze eigen omgeving is, en dat we daar best trots(er) op mogen zijn.
Graag willen we de binnengekomen plekjes onder de aandacht brengen en met de omgeving delen. Zo worden andere bewoners uitgenodigd om deze plekken ook te gaan ontdekken en ervaren, wat bijdraagt aan saamhorigheid en trots binnen het Waterpoort gebied. Het moet dus wel gaan om openbare en toegankelijke plekjes.
Meedoen is heel eenvoudig
Stuur voor 5 april jouw inzending in naar: [email protected] o.v.v. ‘Plekjes van Geluk Waterpoort’ en deel daarin jouw Plekje van Geluk en wat het verhaal hierachter is. We zijn ook heel blij als je een foto toevoegt van het plekje! En tenslotte: laat ook je eventuele wensen voor de ontwikkeling van dit plekje weten. Wie weet kunnen we daarmee samen aan de slag. En let op: de eerste 15 inzenders sturen we een mooi streekproductenpakket, met een keur aan producten uit het Waterpoort-gebied.
Waterpoort
Onder de vlag van Waterpoort werken wij als 34 partijen samen in 3 Provincies en 6 gemeentes.
Daar waar de provincies Zeeland (gem. Tholen), Zuid-Holland (gem. Goeree-Overflakkee) en Noord-Brabant (gem. Bergen op Zoom, Halerberge, Moerdijk en Steenbergen) elkaar raken brengen we initiatieven samen. We bestaan uit dragende partijen (overheden), ondersteunden partijen (maatschappelijk middenveld en onderwijs) en samenwerkingsorganisaties. Dit jaar bestaat Waterpoort 10 jaar en vieren we dit met diverse acties en activiteiten. Voor meer informatie kijk op www.waterpoort.nl of volg ons via Facebook waterpoort werkt.
Meer uit Tholen
ZEELAND - Na een bloedhete periode met temperaturen ruim boven de 30 graden is het weer voorlopig een stuk aangenamer. Toch hoeven zonliefhebbers niet lang te treuren: volgens Weeronline neemt de kans op warm en zelfs tropisch zomerweer later in juli alweer toe.
8 uur geledenTHOLEN - Aan de Oesterputten is een nieuw calisthenicspark geopend, een openbare sportplek met toestellen waarop mensen kunnen trainen. Initiatiefnemer Joachim Wisse liep al jaren rond met het plan om zo'n voorziening naar Tholen te halen. "De ambitie is dat dit park uitgroeit tot meer dan alleen een sportvoorziening."
11 uur geledenTHOLEN - Martin van den Bovenkamp wordt per 1 september de nieuwe gemeentesecretaris en algemeen directeur van de gemeente Tholen. Hij volgt Jan Fraanje op, die in september met pensioen gaat.
13 uur geledenBERGEN OP ZOOM/THOLEN - Wie kan er mooier vertellen over zijn vak dan degene die er dagelijks mee bezig is? Waar komt de liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er zo mooi aan het werk? En hoe ziet een werkdag er eigenlijk uit? Deze week: hbo-verpleegkundige en OR-lid Angie Verdult van locatie Vissershaven.
1 dag geledenZEELAND - Het KNMI geeft zondag code geel in verband met de aanhoudende hitte. De waarschuwing duurt tot halverwege de avond. Vannacht zal het gaan afkoelen.
1 dag geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
1 dag geledenSCHERPENISSE - De toekomst van de steiger en het haventje bij Gorishoek blijft voorlopig onderwerp van onderzoek. Het Thoolse college ziet op dit moment geen aanleiding om de steiger te verwijderen en wil in 2027 samen met betrokken partijen kijken naar een nieuwe invulling voor het gebied.
2 dagen geleden