Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Doe mee, deel jouw Plekjes van Geluk in Waterpoort

Doe mee, deel jouw Plekjes van Geluk in Waterpoort

THOLEN - Zondag 20 maart is de internationale dag van het geluk. Een dag die in deze roerige tijd zeer welkom is. Waterpoort wil samen met jou in ons eigen gebied op zoek gaan naar plekjes die voor een groep mensen of een gemeenschap een bijzondere betekenis hebben: de ‘Plekjes van geluk’. Denk bijvoorbeeld aan een plek waar je tot rust komt, geniet van het uitzicht, een plek met een bijzondere geschiedenis of waar je iets kunt doen waar je gelukkig van wordt. Een plek met een verhaal!

Deze zoektocht doen we in het Waterpoort gebied: dit zijn de 6 gemeenten rondom het Volkerak-Zoommeer (Tholen, Bergen op Zoom, Steenbergen, Moerdijk, Halderberge en Goeree-Overflakkee). We willen laten zien hoe mooi onze eigen omgeving is, en dat we daar best trots(er) op mogen zijn.

Graag willen we de binnengekomen plekjes onder de aandacht brengen en met de omgeving delen. Zo worden andere bewoners uitgenodigd om deze plekken ook te gaan ontdekken en ervaren, wat bijdraagt aan saamhorigheid en trots binnen het Waterpoort gebied. Het moet dus wel gaan om openbare en toegankelijke plekjes.

Meedoen is heel eenvoudig
Stuur voor 5 april jouw inzending in naar: [email protected] o.v.v. ‘Plekjes van Geluk Waterpoort’ en deel daarin jouw Plekje van Geluk en wat het verhaal hierachter is. We zijn ook heel blij als je een foto toevoegt van het plekje! En tenslotte: laat ook je eventuele wensen voor de ontwikkeling van dit plekje weten. Wie weet kunnen we daarmee samen aan de slag. En let op: de eerste 15 inzenders sturen we een mooi streekproductenpakket, met een keur aan producten uit het Waterpoort-gebied.

Waterpoort
Onder de vlag van Waterpoort werken wij als 34 partijen samen in 3 Provincies en 6 gemeentes.
Daar waar de provincies Zeeland (gem. Tholen), Zuid-Holland (gem. Goeree-Overflakkee) en Noord-Brabant (gem. Bergen op Zoom, Halerberge, Moerdijk en Steenbergen) elkaar raken brengen we initiatieven samen. We bestaan uit dragende partijen (overheden), ondersteunden partijen (maatschappelijk middenveld en onderwijs) en samenwerkingsorganisaties. Dit jaar bestaat Waterpoort 10 jaar en vieren we dit met diverse acties en activiteiten. Voor meer informatie kijk op www.waterpoort.nl of volg ons via Facebook waterpoort werkt.

Meer uit Tholen

Duizend deelnemers verwacht tijdens lampionnen- en lichtjesoptocht Tholen

THOLEN - Tholen staat zaterdagavond weer in het licht tijdens de jaarlijkse lampionnen- en lichtjesoptocht. Meer dan duizend mensen lopen mee met hun lampionnen en creatieve lichtjes. Zo verandert de stad in een zee van licht.

12 uur geleden
Op deze 17 plekken in de gemeente Tholen kun je stemmen voor de Tweede Kamer

THOLEN - Nog een week te gaan tot de Tweede Kamerverkiezingen. Woensdag 29 oktober openen de stembussen en inwoners van de gemeente Tholen kunnen kiezen uit 22 partijen. Maar waar kun je stemmen en hoe laat? Wij zetten alles op een rij. Onderin vind je een kaart met stembureaus.

15 uur geleden
Tijdens het bouwen veranderen de plannen van Xavy: ‘Echt een hele leuke middag’

SINT-ANNALAND - Hij had vooraf het idee om een autogarage te bouwen, maar dit ging niet helemaal zoals hij wilde. Tijdens het bouwen besloot Xavy uit Sint-Annaland zijn plannen te wijzigen. "Ik ga nu een autoleger van de toekomst bouwen. Kijk, deze auto kan bijvoorbeeld zijn wielen loslaten en verder varen. En deze hier kan zelfs vliegen."

19 uur geleden
Fluplandse lichtjestocht gaat helemaal voor de neonkleuren van lightsticks

SINT PHILIPSLAND - Sint Philipsland wordt morgenavond weer feestelijk verlicht tijdens de lichtjestocht van muziekvereniging Concordia. Dit jaar ligt de focus niet op lampionnen, maar op lightsticks naar aanleiding van het succes van vorig jaar. Lampionnen zijn wel nog steeds welkom.

1 dag geleden
Vanaf donderdagmiddag kans op storm: ‘Zeer zware windstoten en veel regen’

ZEELAND - Donderdag koerst er een krachtige depressie vanuit Noordwest-Frankrijk via België naar Nederland. Deze depressie brengt ronduit onstuimig weer met zich mee, mogelijk komt het tot een storm. Daarvoor waarschuwt meteoroloog Floris Lafeber van Weeronline.

1 dag geleden
Bjorn maakt nieuwe vrienden in Stallandse bibliotheek: ‘Ik kende eerst nog niemand’

SINT-ANNALAND - Een politiebureau met een helikopter op het dak. "Het idee om dit bouwwerk te bouwen kwam spontaan bij me op toen ik begon te graaien in de grote bak met onderdelen. Toen ik hier binnenkwam, had ik nog geen idee wat ik ging bouwen", vertelt Bjorn uit Poortvliet. Hij doet donderdagmiddag mee aan de LEGO Masters-activiteit in de Stallandse bibliotheek. "Het bouwen met Lego is natuurlijk leuk, maar je maakt hier ook snel nieuwe vrienden. Ik heb al gelijk nieuwe vrienden gemaakt."

1 dag geleden
Renovatie Krammersluizen gestart met hijsen sluisdeur van 340.000 kilo

SINT PHILIPSLAND - Rijkswaterstaat is begonnen met de grote renovatie van de Krammersluizen. Woensdag werd een van de enorme sluisdeuren voorzichtig van de wal op een ponton getild. De deur gaat naar een werkplaats in Vlissingen voor herstel en komt in juli 2026 weer terug.

1 dag geleden