Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dode en zwaargewonde bij schietpartij Visodeweg

Dode en zwaargewonde bij schietpartij Visodeweg

VLISSINGEN - Bij een schietpartij In Vlissingen zijn donderdag aan het begin van de middag een dode en een zwaargewonde gevallen. Dat heeft de politie zojuist bevestigd. Het slachtoffer werd rond 13.00 uur naast een zwarte personenauto aangetroffen op de Visodeweg. De ambulancedienst spoedde zich ter plaatse en ook diverse politie-eenheden kwamen op de melding af. Vanuit Rotterdam steeg de traumahelikopter Lifeliner 2 op. Deze landde rond 13.35 uur bij de incidentlocatie. Tien minuten is een ambulance met spoed vertrokken. De helikopter vloog even later naar het Adrz in Goes.Wat er precies is gebeurd, wordt nog door de politie onderzocht. De politie houdt rekening met een schietincident maar kan verder nog geen mededelingen doen. Ook over een mogelijk tweede slachtoffer kunnen nog geen mededelingen worden gedaan. De Visodeweg is afgezet met linten.Eerder schietincidentHet zou overigens niet de eerste keer zijn dat in de omgeving van de Visodeweg werd geschoten. Half december werd bij de Havenweg, die kruist met de Viosdeweg, een man neergeschoten. Hij werd destijds opgepikt door een getuige en naar het nabij gelegen bedrijventerrein aan de Marie Curieweg gebracht.

Meer uit Vlissingen

Bossenburgh viert verbinding met kookboek Buurtbrouwsels

VLISSINGEN - Op donderdag 26 juni vindt in Buurtatelier Buurtbrouwsels in de wijk Bossenburgh de feestelijke presentatie plaats van het Buurtbrouwsels Kookboek - een uniek cultureel kookboek dat de smaken, verhalen en creativiteit van de wijkbewoners samenbrengt.

2 uur geleden
Gemeente Vlissingen en Molukse Wijkraad herdenken Molukse KNIL-militairen

OOST-SOUBURG - De gemeente Vlissingen en de Molukse Wijkraad Oost-Souburg hebben zaterdag een herdenking georganiseerd ter ere van de Molukse KNIL-militairen. De herdenking was bedoeld als blijk van waardering richting de militairen en als erkenning voor het leed dat zij na de oorlog in Nederland hebben doorstaan. Als onderdeel van de herdenking werd een herdenkingsplaquette onthuld op de Algemene Begraafplaats in Oost-Souburg.

16 uur geleden
Nieuwe rubriek Vlissingse Bode: Maurits Schoenmaker tekent Vlissingen

VLISSINGEN - Met liefde en precisie tekent en schildert Maurits Schoenmaker al jaren Vlissingse en andere Walcherse tafereeltjes. De Terneuzenaar heeft nooit in de havenstad gewoond, maar toch krijgt hij er eindeloze inspiratie van. Al sinds zijn jeugd in Zoutelande komt hij er regelmatig, omdat er familie woont. "Vlissingers zijn recht voor zijn raap en daar hou ik van", vertelt Maurits. Juist van een afstandje zie je volgens hem nog duidelijker hoe mooi Vlissingen is. "Met mijn tekeningen hoop ik dat ook aan de inwoners te laten zien. Vlissingers kunnen goed mopperen, maar ze zouden veel trotser mogen zijn op hun prachtige stad."

2 dagen geleden
Vals alarm van steekpartij in Vlissingen

VLISSINGEN - Bij de Nieuwstraat in Vlissingen is vrijdag aan het begin van de avond iemand gewond geraakt. De politie kreeg een melding van een steekpartij, maar meldde later dat er vermoedelijk sprake was van een ongeluk.

2 dagen geleden
Pim Kraan (77) fietst 80 kilometer bij Ride: ‘Wil graag iets terugdoen’

VLISSINGEN - Pim Kraan uit Vlissingen verloor in vier jaar tijd drie broers aan kanker. Bij zijn echtgenote Liesbeth is in november borstkanker geconstateerd. Mede dankzij de vroege diagnose gaat het nu gelukkig goed met haar. Om geld in te zamelen voor KWF Kankerbestrijding én iedereen bewust te maken van het belang van bevolkingsonderzoek en scherp zijn op klachten, doet Kraan dit weekeinde weer vol overtuiging mee aan de Delta Ride for the Roses. "Met Liesbeth heb ik van dichtbij meegemaakt hoe bekwaam en aardig het personeel in het ziekenhuis en ZRTI (Zuidwest Radiotherapeutisch Instituut, redactie) in Vlissingen is. Ook daarom wil ik graag iets terugdoen."

3 dagen geleden
Visser overleden in Vlissingen-Oost

VLISSINGEN-OOST - Bij de Europaweg-Zuid in havengebied Vlissingen-Oost is donderdagavond een man tijdens het vissen onwel geworden en in het water van de Westerschelde beland. De man is ter plaatse overleden, bevestigt een woordvoerder van de politie.

3 dagen geleden
250 euro aan examencadeaus voor alle Zeeuwse geslaagden

VLISSINGEN - Dankzij stichting De Zeeuwse Connectie en alle deelnemende bedrijven krijgen ook dit jaar alle Zeeuwse jongeren die net hun diploma hebben behaald examencadeaus. Via De Zeeuwse Connectie kunnen geslaagden zich melden voor een feestpakket vol cadeaus en kortingen. Daarnaast worden er onder de geslaagden extra cadeaus verloot, zoals de nieuwste iPhone, laptop, AirPods, cadeaubonnen, zonnebrillen, VIP-tickets en meer. 

4 dagen geleden