Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Divers programma voor Internationale Vrouwendag in Zeeland

Divers programma voor Internationale Vrouwendag in Zeeland

‘s-HEERENHOEK - Ter ere van Internationale Vrouwendag zijn er woensdag (8 maart) activiteiten op verschillende plaatsen in Zeeland. 

Op Internationale Vrouwendag staan vrouwen over de hele wereld centraal, vieren ze wat ze hebben bereikt en blijven ze strijden voor gelijkwaardigheid. Het thema van Internationale Vrouwendag is dit jaar ‘Onbeperkt leefbaar’. Kunnen vrouwen wel onbeperkt meedoen? Ligt er een taak voor vrouwen om met elkaar te zorgen voor een onbeperkt leven? Hoe solidair zijn vrouwen eigenlijk met elkaar en hoe kunnen ze dit verbeteren?

Woensdagochtend is er een bijeenkomst op de HZ University of Applied Sciences in Middelburg en ’s middags op de HZ in Vlissingen. Aanmelden kan via de website van de HZ. ‘Het doel van het diverse programma is voornamelijk met elkaar in gesprek gaan’, staat in een persbericht van de HZ. ‘Tijdens deze dag organiseren we verschillende informatieve en inspirerende activiteiten over bijvoorbeeld gendergelijkheid, vrouwenrechten, vrouwelijke leiderschapsstijlen en meer. Verder draaien tijdens deze dag twee films. Hidden Figures speelt om 20.00 uur in bioscoop Cine City in Vlissingen en Women Talking speelt om 15.00 en 20.00 uur in Cinema Middelburg. De dag wordt afgesloten met een netwerkborrel in het HZ Café in Vlissingen.’

In ‘s-Heerenhoek houden de vrouwelijke gemeenteraadsleden en wethouder Marga van de Plasse van de gemeente Borsele een muzikale bijeenkomst voor alle vrouwen uit de gemeente die zich hiervoor hebben aangemeld.

Internationale Vrouwendag Zeeland wordt mogelijk gemaakt door onder meer de HZ, Scalda, ADB Zeeland, Soroptimisten en het Zeeuws vrouwenplatform.

Meer uit Beveland

Mevrouw Steijn-Vermue krijgt burgemeester op bezoek voor honderdste verjaardag

's-GRAVENPOLDER -  Mevrouw Steijn-Vermue uit 's-Gravenpolder is honderd jaar geworden. 

51 minuten geleden
Fonds voor Borselse initiatieven leefbaarheid

HEINKENSZAND - Lokaal Impact Fonds Borsele houdt op dinsdag 20 mei een bijeenkomst voor alle verenigingen en stichtingen in De Stenge in Heinkenszand. Het fonds is bedoeld om lokale initiatieven in de gemeente Borsele financieel te steunen. Het gaat om initiatieven die bijdragen aan de leefbaarheid, duurzaamheid en sociale samenhang in de dorpen van Borsele.  

2 uur geleden
Botsing tussen auto en e-step in Goes

GOES - Op de kruising van de Wijngaardstraat en de Kolveniershof in Goes zijn gisteravond rond 22.30 uur een auto en een elektrische step met elkaar in botsing gekomen.

4 uur geleden
Trouwkosten Goes behoren tot duurste van Zeeland

GOES -  De gemeente Goes behoort tot de duurste gemeenten in Zeeland om te trouwen op vrijdagmiddag. Een bruidspaar betaalt 503 euro voor een vrijdagmiddagceremonie. Daarmee staat Goes op de vijfde plek qua kosten. Middelburg is met 730 euro de duurste gemeente. 

9 uur geleden
Op de werkvloer bij planner Rubin en engineer Ferry: ‘Wij maken gebouwen slim’ [OP DE WERKVLOER]

Wie kan er mooier vertellen over zijn werk dan degene die er dagelijks mee bezig is? Waar komt zijn of haar liefde voor het vak vandaan? Waarom hebben ze voor dit beroep gekozen? Wat is er zo mooi aan? En hoe ziet een werkdag eruit? Deze keer in de rubriek 'Op de werkvloer bij': Rubin Timmer (planner/coördinator) en Ferry van Yperen (Lead Engineer) van TA Control Systems.

11 uur geleden
Word vertrouwenspersoon in de sport

GOES - Vrijwilligers bij sportverenigingen in Zeeland kunnen in mei deelnemen aan een cursus tot vertrouwenscontactpersoon (VCP-V). Het Coördinatiepunt Clubondersteuning Zeeland organiseert de training in samenwerking met Centrum Veilige Sport. De bijeenkomsten vinden plaats op woensdagavond 14 en 21 mei.

1 dag geleden
Slachtoffer overleden ondanks reanimatiepoging door hulpdiensten

GOES - Hulpdiensten zijn afgelopen nacht in actie gekomen nadat een levenloos persoon werd aangetroffen in de buurt van de Westwal in Goes. Het slachtoffer zou zijn gereanimeerd, maar de hulp mocht niet baten. De politie heeft onderzoek gedaan en liet vanochtend weten dat er sprake is van een natuurlijke dood.

1 dag geleden