Dit zijn de mooiste foto’s van Tholen!
THOLEN - De winnaars van de Thoolse fotowedstrijd zijn bekend! Het thema van deze fotowedstrijd was ‘Dit is Tholen’. Naast de top drie is er ook een prijs voor de mooiste ‘belevingsfoto’. De prijs voor de mooiste belevingsfoto wordt uitgereikt door Stichting Tholen Beter Bekend. Er is op de gemeentelijke Facebookpagina ruim 1300 keer gestemd aan de hand van likes.
Winnaars
Op de eerste plaats is geëindigd de foto van de heer Johan Snijders met 402 stemmen. Hij maakte een frisse, winterse foto, nabij Oud-Vossemeer. De tweede plaats is voor mevrouw Anja Lindhout met de foto van een prachtige voorjaarsdag op de Pluimpot, nabij Sint-Maartensdijk. Deze foto heeft op Facebook 242 stemmen gekregen. De derde plaats is voor Judith de Rocker. Zij maakte een foto van Zijpe, Anna Jacobapolder. Deze foto kreeg op Facebook 222 stemmen. De winnaar van de mooiste belevingsfoto is Aart de Boer met zijn foto van het plukken van tulpen nabij Poortvliet.
Omslag
De winnende foto’s worden op de omslag van de nieuwe gemeentegids geplaatst. De overige foto’s die tot de stemmingsronde op Facebook zijn gekomen, krijgen een eervolle vermelding in de gemeentegids. Ook de mooiste belevingsfoto is terug te vinden in de gemeentegids. De foto’s worden ook gebruikt voor promotiedoeleinden van Stichting Tholen Beter Bekend.
Meer uit Tholen
THOLEN - Roelof van Duijn (SGP) heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de toegankelijkheid van het herdenkingsmonument in Tholen. Aanleiding is een rolstoelgebruiker die tijdens de Dodenherdenking het monument niet kon bereiken door de opstapjes. Daardoor kon deze persoon niet zelfstandig deelnemen aan de bloemlegging.
19 minuten geledenSINT-ANNALAND - Op een kruising in Sint-Annaland zijn dinsdagmiddag twee personenauto's met elkaar in botsing gekomen. Twee inzittenden kregen nekklachten en zijn gecontroleerd door ambulancepersoneel.
2 uur geledenTHOLEN - De Dodenherdenking bij de Vossemeersepoort in Tholen kon maandagavond rekenen op een brede belangstelling van jong en oud. Tijdens de plechtigheid stonden veel inwoners en bezoekers stil bij de slachtoffers van oorlog en geweld.
22 uur geledenTHOLEN - Zwembad De Spetter gaat naar verwachting pas tussen 17 en 20 juni weer open. Eerder was de opening uitgesteld vanwege schade aan het tegelwerk, waardoor scherpe randen waren ontstaan. Beide gemeentelijke zwembaden zouden eigenlijk vandaag tegelijk openen.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Wie de komende tijd bij de Slaakbrug komt, ziet iets opvallends. De onderkant van de brug lijkt ingepakt in folie. In de verte doet het denken aan een kunstwerk van Christo. Toch heeft de ingreep niets met kunst te maken. Volgens Rijkswaterstaat moet de folie voorkomen dat vogels tijdens werkzaamheden onder de brug gaan nestelen.
1 dag geledenTHOLEN - De fractie Forum voor Democratie in Tholen heeft schriftelijke vragen gesteld aan het college over de mogelijke plaatsing van een 24/7 bewakingscamera op de Oude Werf. Het gaat om een camera die volgens de fractie gericht wordt op een openbare parkeerplaats.
1 dag geledenTHOLEN - Op meerdere plekken in Zeeland is de afgelopen maanden onderzocht hoe jonge trekvissen, zoals glasaal (jonge paling) en driedoornige stekelbaars, vanuit zee naar het binnenwater trekken. Vrijwilligers hebben dit onderzoek uitgevoerd onder leiding van RAVON, samen met waterschap Scheldestromen, de Provincie Zeeland en Rijkswaterstaat.
2 dagen geleden