Dit was september 2022: Regenboogpad verschijnt bij gemeentehuis en SVV viert 70e verjaardag
THOLEN - 2022 was een jaar vol mooie en bijzondere, maar ook verdrietige momenten. In de laatste dagen van het jaar blikken we terug op deze dagen. Vandaag: september.
SVV e.o. viert 70e verjaardag
Het was afgelopen zaterdag feest bij Seniorenvereniging Vosmeer en omstreken. De vereniging vierde haar 70-jarige bestaan groots met een onder andere een heerlijk buffet en een muzikaal optreden van The Dutch Vocals uit Volendam. Eigenlijk bestond de vereniging in 2021 al 70 jaar, maar toen kon een feestje niet doorgaan door corona. Lees hier meer..
Regenboogzebrapad verschijnt voor gemeentehuis
Eind augustus verscheen er ‘opeens’ een regenboogzebrapad voor het gemeentehuis in Tholen. Wie dit gaybrapad gemaakt had, is onduidelijk. Een dag later werd het gekleurde zebrapad beklad met Bijbelse leuzen. De gemeente besloot uiteindelijk om zowel het regenboogpad als de leuzen te verwijderen. Lees hier meer..
Man uit Scherpenisse overleden bij ernstig ongeval
Een 54-jarige man uit Scherpenisse is maandag 12 september overleden bij een zeer ernstig ongeval aan de Langeweg in Sint-Annaland. Hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter kwamen ter plaatse. De man zou onwel zijn geworden. Lees hier meer..
Leerlingen obs De Casembroot halen geld op voor KIKA
Op de jaarlijkse sportdag donderdag 22 september van obs De Casembroot is door Suzanne Quist en Marion Wessels een sponsorloop georganiseerd voor KIKA. De leerlingen haalden in totaal maar liefst € 2675,75 op.
Meer uit Tholen
THOLEN - Tholenaren lijken zich geen zorgen te hoeven maken over de olie die de afgelopen dagen op stranden langs de Walcherse kust is aangespoeld. Op de Thoolse stranden is geen olie waargenomen. De Provincie Zeeland acht het bovendien zeer onwaarschijnlijk dat de vervuiling Tholen bereikt.
13 uur geledenSINT PHILIPSLAND - De vrijwilligers van de brandweer van Sint Philipsland zijn dinsdag twee uur lang in touw geweest vanwege een gaslek aan de Zuiddijk. Het lek was mogelijk ontstaan door werkzaamheden in de straat.
15 uur geledenZEELAND - Organisaties hebben massaal een ontheffing aangevraagd voor de periode waarin de Westerscheldetunnel wordt afgesloten. In de eerste aanvraagronde zijn 4.979 aanvragen ingediend. Het merendeel daarvan (3.408 aanvragen) is voor noodzakelijk werkverkeer.
18 uur geledenTHOLEN - Karzan Karim looft een beloning van 1000 euro uit voor de gouden tip die leidt naar de dader van de vernieling van zijn kapperszaak in Tholen. Vorige week vrijdag werden twee stenen door de ruiten van zijn zaak gegooid. Ondanks zijn zoektocht naar camerabeelden en getuigen weet Karim nog altijd niet wie ervoor verantwoordelijk is.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Op woensdag 16 september konden de leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland hun creativiteit kwijt in De Wimpel.
1 dag geledenTHOLEN - Vrijwilligers, scholen en inwoners uit de gemeente Tholen deden van 14 tot en met 18 september enthousiast mee aan de Thoolse Clean Up Week. In vijf kernen stonden opruimacties, educatieve activiteiten en ontmoetingen centraal. De week draaide om bewustwording, samenwerking en betrokkenheid bij een schone leefomgeving.
1 dag geledenTHOLEN - Bij The Saloon in Tholen zijn vorige week vrijdag stenen door de ruiten van de kapperszaak gegooid. Eigenaar Karzan Karim tast nog altijd in het duister wie dit heeft gedaan. Hij schat de schade op ruim duizend euro en hoopt dat de daders zich melden. "Je hebt de ruiten kapot gemaakt als een kind, kom het oplossen als een man."
2 dagen geleden