Dit was april 2022: Gaslek in Oud-Vossemeer en zes onderscheidingen tijdens Thoolse lintjesregen
THOLEN - 2022 was een jaar vol mooie en bijzondere, maar ook verdrietige momenten. In de laatste dagen van het jaar blikken we terug op deze dagen. Vandaag: april.
Gaslek bij werkzaamheden in voortuin Oud-Vossemeer
Bij werkzaamheden in een voortuin aan de Cornelis Frankenstraat is begin april een gaslekkage ontstaan. In afwachting van netbeheerder Stedin werd de omgeving van de lekkage afgezet. Lees hier meer..
Zes onderscheidingen tijdens Thoolse Lintjesregen
Tholen heeft er sinds 26 april zes Leden in de Orde van Oranje Nassau bij. Burgemeester Marleen Sijbers bracht een bezoek aan zes Tholenaren die totaal verrast waren. Lees hier meer..
Tholen viert zonnige Koningsdag
Lekker struinen over de vrijmarkten, meedoen aan de optocht van versierde fietsjes, genieten op het terras, zaklopen en luisteren naar de aubade. Het kon allemaal op het eiland Tholen tijdens Koningsdag. Lees hier meer..
Eerste bomen in nieuw park Smerdiek-West
In het westen van Sint-Maartensdijk komt een nieuw park met daarin twee appartementengebouwen: het groene hart van Smerdiek-West. De eerste werkzaamheden aan het toekomstige park vonden in april plaats en er werden direct diverse bomen geplant. Lees hier meer..
Meer uit Tholen
SINT PHILIPSLAND - Bij een woning aan de Oostdijk in Sint Philipsland is woensdagmiddag brand uitgebroken in de tuin. Het is nog niet duidelijk hoe de brand is ontstaan.
8 uur geledenSINT PHILIPSLAND - In Sint Philipsland heeft dinsdagmiddag opnieuw een buitenbrand gewoed. Het is al de tweede buitenbrand bij het dorp in twee dagen tijd.
10 uur geledenTHOLEN - Weten we wie onze voorouders zijn en wat zij deden voor de kost, waar zij precies woonden? Misschien hebben zij ooit wel een heldendaad verricht of zijn ze juist in aanraking met politie en justitie gekomen? Weten we of we wellicht familie zijn van onze vrienden of kennissen? Of hebben we misschien wel blauw bloed door onze aderen stromen?
13 uur geledenTHOLEN - De gemeente Tholen en waterschap Scheldestromen gaan vanaf dit jaar sloten, vijvers en andere watergangen minder vaak maaien: twee of mogelijk zelfs maar één keer per jaar. Dat doen ze om planten en dieren beter te beschermen. Door ecologisch te maaien worden planten en dieren zo min mogelijk verstoord. Ook scheelt dit in onderhoudskosten.
1 dag geledenTHOLEN - Aan de hitte komt nog even geen einde. Tot en met donderdag is het zonnig en erg warm met 29 tot 32 graden in het binnenland. "Tijdens de ochtenden kan regionaal eerst lage bewolking voorkomen, maar de middagen verlopen veelal zonovergoten. Op vrijdag stijgt de kans op buien en vanaf het weekend wordt het minder warm", stelt meteoroloog Floris Lafeber.
1 dag geledenHOOGERHEIDE - Door een ongeval met meerdere voertuigen op de A4 bij Hoogerheide moeten automobilisten rekening houden met een vertraging van bijna 45 minuten. Het ongeval gebeurde rond 6.49 uur deze ochtend in de richting van Zeeland/Belgische grens. De file stond op het hoogtepunt vanaf de afrit Tholen tot aan knooppunt Markiezaat.
1 dag geledenSINT PHILIPSLAND - Aan de Stationsstraat in Sint Philipsland heeft een groot stuk rietveld in brand gestaan. De brandweer was met meerdere voertuigen uitgerukt om het vuur te blussen. Na een uur was de brand onder controle.
2 dagen geleden