
Disney heropent pretpark in Parijs op 15 juli
BURBANK (ANP/RTR) - Walt Disney heropent vanaf 15 juli geleidelijk Disneyland Parijs. Gasten kunnen na vier maanden wachten weer een bezoek brengen aan Disneyland Park, Walt Disney Studios Park, Disney's Newport Bay Club-hotel en Disney Village bij de Franse hoofdstad.
Met een gefaseerde opening wil het pretpark de veiligheid en gezondheid van gasten en medewerkers waarborgen. Zo zal er een limiet worden gesteld op het aantal bezoekers die tegelijk in het park mogen zijn, moeten van tevoren tickets worden gereserveerd en moet in het park afstand worden gehouden.
"We hebben lang uitgekeken naar de dag dat we weer mogen openen", zegt directeur van Disneyland Parijs Natacha Rafalski. "Sommige ervaringen van het park zullen door de genomen veiligheidsmaatregelen wat anders zijn dan normaal, maar de magie waar we bekend om staan, blijft."
Parken in Tokio blijven dicht
De pretparken van Disney in Parijs en Amerika zijn in maart gesloten om coronabesmettingen tegen te gaan. Wereldwijd zijn er twaalf attractieparken van het film- en vermaakimperium. Het Disney-park in Shanghai was op 11 mei het eerste die weer openging voor bezoekers. Dat park ging, net als het park in Hongkong, ook eerder dicht dan de Amerikaanse en Europese parken.
Eerder kondigde het entertainmentconcern aan de Walt Disney World-pretparken in Florida in juli ook geleidelijk te heropenen. De pretparken in Tokio houden de deuren voorlopig gesloten.
Meer uit Buitenland
LONDEN (ANP) - Demonstranten projecteerden dinsdag beelden van Donald Trump en zedendelinquent Jeffrey Epstein op een kasteel in Engeland, waar de Amerikaanse president zal verblijven tijdens zijn staatsbezoek aan het Verenigd Koninkrijk.
1 uur geledenTOKIO (ANP) - Japan zal voorlopig geen Palestijnse staat erkennen en premier Shigeru Ishiba zal deze maand een relevante vergadering van de Algemene Vergadering van de Verenigde Naties overslaan. Dat meldt de Japanse krant Asahi op basis van regeringsbronnen.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Het Franse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft de uitbreiding en intensivering van het Israëlische grond-, lucht- en zeeoffensief in Gaza-Stad krachtig veroordeeld. Het ministerie drong er in een verklaring bij Israël op aan te stoppen met zijn "destructieve campagne" in de stad, die het land zegt te willen innemen.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Voorwerpen uit de televisieserie Downton Abbey hebben dinsdag bij een veiling in Londen in totaal ruim 2 miljoen euro (1,7 miljoen pond) opgebracht. Dat is zes keer meer dan vooraf werd geschat, maakte veilinghuis Bonhams bekend.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump is aangekomen in Londen. Hij is daar voor zijn tweede staatsbezoek aan het Verenigd Koninkrijk.
5 uur geledenCAIRO (ANP) - Tijdens zijn bezoek aan Egypte heeft de Spaanse koning Felipe zich dinsdag uitgelaten over de nijpende humanitaire situatie in de door Israël belegerde Gazastrook. De 57-jarige vorst spreekt van "onbeschrijfelijk lijden" van de bevolking daar, en ziet dat alleen maar erger worden.
6 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft de verkoop van raketten aan Nederland goedgekeurd, meldt het Pentagon. Met de verkoop is een bedrag van zo'n 570 miljoen dollar (480 miljoen euro) gemoeid.
6 uur geleden