Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Hamdi stapt op bij gedegradeerd ADO Den Haag

Directeur Hamdi stapt op bij gedegradeerd ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Mohammed Hamdi heeft zijn functie als algemeen directeur van ADO Den Haag neergelegd. Na de degradatie van ADO uit de Eredivisie wil de 37-jarige Hamdi ruimte maken voor een nieuwe leiding. De voetbalclub uit Den Haag is in handen van United Vansen, maar het Chinese bedrijf is bezig om ADO te verkopen. United Vansen onderhandelt al een tijdje met het Amerikaanse World Soccer Holdings.

Edwin Reijntjes neemt de taken van Hamdi op interim-basis over. Hij was vicevoorzitter van de HFC, formeel de licentiehouder van ADO en tevens aandeelhouder. Reijntjes zat tussen 1999 en 2007 in de raad van commissarissen van ADO Den Haag.

"De degradatie is voor eenieder, maar zeker ook voor mij, een enorme teleurstelling", zegt Hamdi, die twee jaar geleden Mattijs Manders opvolgde als algemeen directeur. "Met mijn vertrek wil ik tevens (financiële) ruimte bieden aan de club en een nieuwe aandeelhouder, om met een nieuwe CEO te bouwen aan een toekomstig succesvol team op het veld."

Meer uit Voetbal

Feyenoorder Carranza naar Mexicaanse club Necaxa

ROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza vertrekt bij Feyenoord. De Argentijnse spits heeft een akkoord bereikt met Necaxa. Dat melden Feyenoord en de Mexicaanse club.

4 uur geleden
Espanyol buigt in slotfase voor koploper Barcelona

CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).

15 uur geleden
Rice met twee doelpunten belangrijk voor Arsenal in Bournemouth

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.

17 uur geleden
Juventus speelt met invaller Koopmeiners gelijk tegen Lecce

TURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).

18 uur geleden
Gueye helpt Senegal met twee treffers naar kwartfinale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).

19 uur geleden
Wolverhampton viert eerste competitiezege van het seizoen

WOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).

20 uur geleden
Bulgarije rouwt om overleden coach van de twintigste eeuw Penev

SOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.

20 uur geleden