
Directeur Hamdi stapt op bij gedegradeerd ADO Den Haag
DEN HAAG (ANP) - Mohammed Hamdi heeft zijn functie als algemeen directeur van ADO Den Haag neergelegd. Na de degradatie van ADO uit de Eredivisie wil de 37-jarige Hamdi ruimte maken voor een nieuwe leiding. De voetbalclub uit Den Haag is in handen van United Vansen, maar het Chinese bedrijf is bezig om ADO te verkopen. United Vansen onderhandelt al een tijdje met het Amerikaanse World Soccer Holdings.
Edwin Reijntjes neemt de taken van Hamdi op interim-basis over. Hij was vicevoorzitter van de HFC, formeel de licentiehouder van ADO en tevens aandeelhouder. Reijntjes zat tussen 1999 en 2007 in de raad van commissarissen van ADO Den Haag.
"De degradatie is voor eenieder, maar zeker ook voor mij, een enorme teleurstelling", zegt Hamdi, die twee jaar geleden Mattijs Manders opvolgde als algemeen directeur. "Met mijn vertrek wil ik tevens (financiële) ruimte bieden aan de club en een nieuwe aandeelhouder, om met een nieuwe CEO te bouwen aan een toekomstig succesvol team op het veld."
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Marcus Rashford heeft FC Barcelona de zege bezorgd bij Newcastle United in de Champions League. De Engelse spits zorgde voor beide doelpunten in de 2-1-overwinning van de Spaanse kampioen van trainer Hansi Flick.
13 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City is de Champions League begonnen met een overwinning op Napoli. De ploeg van trainer Pep Guardiola won met 2-0 van de Italiaanse landskampioen, die lang met tien man speelde.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben overtuigend het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt. De landskampioen won ook de tweede wedstrijd tegen GKS Katowice met ruime cijfers. Na de 4-0-zege in Polen werd het in eigen huis 4-1.
15 uur geledenBRUGGE/KOPENHAGEN (ANP) - Club Brugge heeft een goede start gemaakt in de Champions League. De Belgische club won in het Jan Breydelstadion met 4-1 van AS Monaco.
15 uur geledenGRAZ (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de tweede voorronde van de Europa Cup bereikt. De ploeg van trainer Anouk Bruil won opnieuw met 2-0 van Sturm Graz, nu in Oostenrijk. Ajax had eerder met dezelfde cijfers gewonnen op De Toekomst.
18 uur geledenLISSABON (ANP) - Benfica heeft José Mourinho (62) aangesteld als coach. Dat heeft de club bekendgemaakt. De Portugees is de opvolger van de dinsdag ontslagen Bruno Lage, die een jaar in dienst was van de Portugese topclub. Mourinho werd eind augustus weggestuurd bij Fenerbahçe nadat de Turkse club werd uitgeschakeld voor de Champions League, uitgerekend door Benfica.
19 uur geledenARNHEM (ANP) - De KNVB wil pas na "zorgvuldige bestudering en analyse" een reactie geven op de toelichting van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden op de uitspraak in een hoger beroep dat Vitesse had aangespannen tegen het besluit van de voetbalbond de proflicentie af te nemen.
1 dag geleden