Directeur Hamdi stapt op bij gedegradeerd ADO Den Haag
DEN HAAG (ANP) - Mohammed Hamdi heeft zijn functie als algemeen directeur van ADO Den Haag neergelegd. Na de degradatie van ADO uit de Eredivisie wil de 37-jarige Hamdi ruimte maken voor een nieuwe leiding. De voetbalclub uit Den Haag is in handen van United Vansen, maar het Chinese bedrijf is bezig om ADO te verkopen. United Vansen onderhandelt al een tijdje met het Amerikaanse World Soccer Holdings.
Edwin Reijntjes neemt de taken van Hamdi op interim-basis over. Hij was vicevoorzitter van de HFC, formeel de licentiehouder van ADO en tevens aandeelhouder. Reijntjes zat tussen 1999 en 2007 in de raad van commissarissen van ADO Den Haag.
"De degradatie is voor eenieder, maar zeker ook voor mij, een enorme teleurstelling", zegt Hamdi, die twee jaar geleden Mattijs Manders opvolgde als algemeen directeur. "Met mijn vertrek wil ik tevens (financiƫle) ruimte bieden aan de club en een nieuwe aandeelhouder, om met een nieuwe CEO te bouwen aan een toekomstig succesvol team op het veld."
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - De reserves van het Nederlands elftal hebben een trainingswedstrijd tegen de tweede keus van Oezbekistan verloren. Ze gingen met 2-1 onderuit in een leeg Icahn Stadium in New York.
2 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
4 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."
4 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creƫren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.
4 uur geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.
4 uur geledenNEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.
4 uur geleden