Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Directeur Hamdi stapt op bij gedegradeerd ADO Den Haag

Directeur Hamdi stapt op bij gedegradeerd ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Mohammed Hamdi heeft zijn functie als algemeen directeur van ADO Den Haag neergelegd. Na de degradatie van ADO uit de Eredivisie wil de 37-jarige Hamdi ruimte maken voor een nieuwe leiding. De voetbalclub uit Den Haag is in handen van United Vansen, maar het Chinese bedrijf is bezig om ADO te verkopen. United Vansen onderhandelt al een tijdje met het Amerikaanse World Soccer Holdings.

Edwin Reijntjes neemt de taken van Hamdi op interim-basis over. Hij was vicevoorzitter van de HFC, formeel de licentiehouder van ADO en tevens aandeelhouder. Reijntjes zat tussen 1999 en 2007 in de raad van commissarissen van ADO Den Haag.

"De degradatie is voor eenieder, maar zeker ook voor mij, een enorme teleurstelling", zegt Hamdi, die twee jaar geleden Mattijs Manders opvolgde als algemeen directeur. "Met mijn vertrek wil ik tevens (financiële) ruimte bieden aan de club en een nieuwe aandeelhouder, om met een nieuwe CEO te bouwen aan een toekomstig succesvol team op het veld."

Meer uit Voetbal

Van Lieshout naar KNVB na laatste seizoen voetbalsters Fortuna

SITTARD (ANP) - Coach Glenda van Lieshout stapt na dit seizoen bij de voetbalsters van Fortuna Sittard over naar de KNVB. De 30-jarige oud-speelster wordt hoofdcoach van de voetbalsters van Oranje onder 16 en assistent-coach van Oranje onder 19. Fortuna stopt na drie jaar om financiële redenen met het vrouwenelftal.

1 uur geleden
NEC'er Nuytinck wacht na knieoperatie maandenlange revalidatie

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (34) is langdurig uit de roulatie. De verdediger van NEC verdraaide eerder deze maand zijn knie en is inmiddels geopereerd aan zijn kruisband. Volgens de voetbalclub uit Nijmegen wacht hem een maandenlange revalidatie.

1 uur geleden
Recordbonus voor Duitse voetbalsters bij Europese titel

FRANKFURT (ANP/DPA) - De Duitse voetbalsters krijgen een recordbonus als ze in juli Europees kampioen worden. De internationals verdienen 120.000 euro per persoon als ze de titel in Zwitserland veroveren. Dat heeft de Duitse voetbalbond bekendgemaakt.

4 uur geleden
Szczesny houdt voorkeur boven Ter Stegen bij Barça tegen Inter

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona houdt in de Champions League vast aan doelman Wojciech Szczesny. Eerste keuze Marc-André ter Stegen is sinds afgelopen weekend ook weer beschikbaar na zeven maanden blessureleed, maar moet voorlopig nog toekijken. Mogelijk krijgt de Duitser in de competitie nog wel speeltijd, zei trainer Hansi Flick in aanloop naar de halve finale van de Champions League tegen Internazionale woensdag.

4 uur geleden
Go Ahead-speler Edvardsen krijgt berisping om spandoek van Goes

ZEIST (ANP) - Go Ahead Eagles-speler Victor Edvardsen ontloopt een schorsing na het tonen van een spandoek waarop hij AZ-verdediger Wouter Goes als een hond aan een ketting vasthoudt. De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten de 29-jarige Zweed alleen een berisping te geven. Daarbij speelde mee dat de aanvaller al snel publiekelijk zijn excuses aanbood, meldt een woordvoerder van de KNVB.

6 uur geleden
RKC bevestigt komst oud-speler Duits als nieuwe hoofdtrainer

WAALWIJK (ANP) - Oud-speler Sander Duits is vanaf komend seizoen de trainer van RKC Waalwijk. De huidige assistent-coach van Joseph Oosting bij FC Twente volgt Henk Fraser op, die eerder deze maand al bekendmaakte na dit seizoen te vertrekken bij de hekkensluiter van de Eredivisie. Duits (41) heeft een contract voor twee jaar getekend.

7 uur geleden
De Graafschap na verlies bij VVV nog niet zeker van play-offs

VENLO (ANP) - De Graafschap heeft zich in de Keuken Kampioen Divisie laten verrassen door VVV-Venlo. De Doetinchemmers verloren met 3-1 in Limburg en zijn daarmee nog steeds niet definitief zeker van de play-offs om promotie. De ploeg van trainer Marinus Dijkhuizen staat zesde in de stand.

20 uur geleden