Deze 8 verenigingen op Tholen gaan weer loten verkopen via de Grote Clubactie
THOLEN - De Grote Clubactie gaat op zaterdag 23 september weer van start en dit jaar doen acht Thoolse verenigingen mee. Dit initiatief biedt verenigingen de kans extra inkomsten te genereren voor hun activiteiten door de verkoop van loten. Een lot kost 3 euro per stuk, waarvan 80 procent naar de club gaat.
Directeur Frank Molkenboer van de Grote Clubactie toont zijn trots over de deelname van zoveel leden aan deze actie. “Bij je club sluit je vriendschappen voor het leven, ontdek je je talenten en beleef je samen met anderen onvergetelijke momenten. Voor veel Nederlanders is het verenigingsleven onmisbaar. Wat we steeds vaker horen, is dat de actie voor veel verenigingen niet alleen een welkome inkomstenbron is, maar ook een activiteit waarbij clubleden ervaren wat ze samen kunnen bereiken. Het echte clubgevoel.”
De Grote Clubactie ondersteunt allerlei verenigingen, van voetbal tot scouting, van gymnastiek tot atletiek en van fanfare tot badmintonvereniging. Voor slechts 3 euro per lot kunnen mensen een club in hun buurt steunen, waarbij maar liefst 80 procent van de opbrengst direct naar de clubkas gaat. Met de inkomsten kunnen de clubs bijvoorbeeld nieuwe activiteiten organiseren of spullen aanschaffen.
DeelnemersDeze acht verenigingen op Tholen doen mee met de lootjesverkoop via de Grote Clubactie:
Poortvliet: Gymnastiekvereniging Excelsior, v.v. SPS
Tholen: G.V. Olympia, Voetbalvereniging Tholense Boys, Stichting Scouting Heenetrecht
Sint-Annaland: Gymnastiekvereniging WIK, VV WHS
Oud-Vossemeer: v.v. Vosmeer
Meer uit Tholen
THOLEN - Een 39-jarige man uit Tholen is vorige week veroordeeld tot een celstraf van één jaar, waarvan zes maanden voorwaardelijk, voor het betasten van zijn eigen dochtertje. De vader verklaarde dat hij midden in de nacht wilde controleren of zijn dochter een schone onderbroek nodig had, maar de rechtbank geloofde dat niet.
8 uur geledenTHOLEN - Een bestaande koopwoning op Tholen kostte vorig jaar 347 duizend euro, blijkt uit cijfers die het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) dinsdag naar buiten bracht. Dat is meer dan in 2024, toen de gemiddelde verkoopprijs nog 329 duizend euro bedroeg.
11 uur geledenTHOLEN - EBS wordt de eerste vervoerder in Nederland die op alle buurtbuslijnen volledig elektrisch gaat rijden. EBS, dat vanaf december 2026 het busvervoer in Zeeland overneemt van Connexxion, heeft 32 elektrische buurtbussen besteld die eind dit jaar moeten gaan rijden. Eerder bestelden zij al elektrische streekbussen.
15 uur geledenTHOLEN - Een val kan ingrijpende gevolgen hebben. Daarom organiseren de buurtsportcoaches van de gemeente Tholen, in samenwerking met fysiotherapeuten, een cursus valpreventie. Deze cursussen worden vanaf maart aangeboden aan zelfstandig wonende ouderen in Sint-Annaland, Sint-Maartensdijk, Stavenisse en Poortvliet.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - De stemmen in Grôôt Pesôôt zijn geteld. Met 22 startnummers deden afgelopen zaterdag iets meer deelnemers mee aan de optocht dan vorig jaar. Daarbij speelden ze in op Valentijnsdag en het motto: 't ies is gebroke!
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - De grote optocht trok zaterdagmiddag weer door Oud-Vossemeer. Veel deelnemers haakten in op Valentijnsdag en het motto van dit jaar: 'T ies is gebroke! Bekijk onderaan dit artikel foto's van de optocht.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Aan de Hofstraat in Oud-Vossemeer is zondagmiddag brand uitgebroken in een bouwcontainer. Over de oorzaak van de brand is nog niets bekend.
2 dagen geleden