Deze 8 verenigingen op Tholen gaan weer loten verkopen via de Grote Clubactie
THOLEN - De Grote Clubactie gaat op zaterdag 23 september weer van start en dit jaar doen acht Thoolse verenigingen mee. Dit initiatief biedt verenigingen de kans extra inkomsten te genereren voor hun activiteiten door de verkoop van loten. Een lot kost 3 euro per stuk, waarvan 80 procent naar de club gaat.
Directeur Frank Molkenboer van de Grote Clubactie toont zijn trots over de deelname van zoveel leden aan deze actie. “Bij je club sluit je vriendschappen voor het leven, ontdek je je talenten en beleef je samen met anderen onvergetelijke momenten. Voor veel Nederlanders is het verenigingsleven onmisbaar. Wat we steeds vaker horen, is dat de actie voor veel verenigingen niet alleen een welkome inkomstenbron is, maar ook een activiteit waarbij clubleden ervaren wat ze samen kunnen bereiken. Het echte clubgevoel.”
De Grote Clubactie ondersteunt allerlei verenigingen, van voetbal tot scouting, van gymnastiek tot atletiek en van fanfare tot badmintonvereniging. Voor slechts 3 euro per lot kunnen mensen een club in hun buurt steunen, waarbij maar liefst 80 procent van de opbrengst direct naar de clubkas gaat. Met de inkomsten kunnen de clubs bijvoorbeeld nieuwe activiteiten organiseren of spullen aanschaffen.
DeelnemersDeze acht verenigingen op Tholen doen mee met de lootjesverkoop via de Grote Clubactie:
Poortvliet: Gymnastiekvereniging Excelsior, v.v. SPS
Tholen: G.V. Olympia, Voetbalvereniging Tholense Boys, Stichting Scouting Heenetrecht
Sint-Annaland: Gymnastiekvereniging WIK, VV WHS
Oud-Vossemeer: v.v. Vosmeer
Meer uit Tholen
THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 17 januari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 12 in de Derde Klasse.
16 uur geledenTHOLEN - Ook dit jaar staat Tholen in het teken van de Week van Gebed. Vier kerken in de stad slaan opnieuw de handen ineen voor deze interkerkelijke gebedsweek, die jaarlijks christenen uit verschillende tradities samenbrengt. Het thema van dit jaar is Eén van Geest. Maandag vond de eerste gebedsbijeenkomst plaats in de Ichthuskerk.
20 uur geledenHALSTEREN/THOLEN - Vanaf volgende week gaat de Thoolse brug in de late avonduren en 's nachts opnieuw op slot. Rijkswaterstaat voert onderhoud uit vanwege roestvorming aan de hangstangen. De planning wijkt iets af dan eerder gecommuniceerd: de brug over het Schelde-Rijnkanaal sluit niet zes, maar tien keer. Dit is wat je moet weten over de werkzaamheden en afsluitingen.
1 dag geledenTHOLEN - Vandaag is het Blue Monday. De derde maandag van januari staat al jaren bekend als 'de meest depressieve dag van het jaar'. De term duikt ieder jaar opnieuw op in de media, maar wat betekent Blue Monday eigenlijk en hoe serieus moet die worden genomen?
1 dag geledenTHOLEN - Landelijk onderzoek laat zien dat duizenden huurders van woningcorporaties naast hun sociale huurwoning ook één of meer koopwoningen bezitten. Hoe zit dat in Bergen op Zoom? Woningcorporatie Stadlander zegt geen zicht te hebben op huurders met een koopwoning en wijst naar de politiek als het gaat om mogelijke oplossingen.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Maik Willems, afkomstig uit Oud-Vossemeer, heeft zaterdag zijn dertiende Dakar Rally succesvol afgesloten. Met een laatste etappe over het strand kwam een einde aan opnieuw een zwaar en intens avontuur in Saoedi-Arabië. In finishplaats Yanbu ontving Willems zijn tiende Dakar-medaille, het bewijs dat hij ook deze editie de finish wist te halen.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Benjamin de Bruin van Fyesta en De IJskar.
2 dagen geleden