Deze 8 verenigingen op Tholen gaan weer loten verkopen via de Grote Clubactie
THOLEN - De Grote Clubactie gaat op zaterdag 23 september weer van start en dit jaar doen acht Thoolse verenigingen mee. Dit initiatief biedt verenigingen de kans extra inkomsten te genereren voor hun activiteiten door de verkoop van loten. Een lot kost 3 euro per stuk, waarvan 80 procent naar de club gaat.
Directeur Frank Molkenboer van de Grote Clubactie toont zijn trots over de deelname van zoveel leden aan deze actie. “Bij je club sluit je vriendschappen voor het leven, ontdek je je talenten en beleef je samen met anderen onvergetelijke momenten. Voor veel Nederlanders is het verenigingsleven onmisbaar. Wat we steeds vaker horen, is dat de actie voor veel verenigingen niet alleen een welkome inkomstenbron is, maar ook een activiteit waarbij clubleden ervaren wat ze samen kunnen bereiken. Het echte clubgevoel.”
De Grote Clubactie ondersteunt allerlei verenigingen, van voetbal tot scouting, van gymnastiek tot atletiek en van fanfare tot badmintonvereniging. Voor slechts 3 euro per lot kunnen mensen een club in hun buurt steunen, waarbij maar liefst 80 procent van de opbrengst direct naar de clubkas gaat. Met de inkomsten kunnen de clubs bijvoorbeeld nieuwe activiteiten organiseren of spullen aanschaffen.
DeelnemersDeze acht verenigingen op Tholen doen mee met de lootjesverkoop via de Grote Clubactie:
Poortvliet: Gymnastiekvereniging Excelsior, v.v. SPS
Tholen: G.V. Olympia, Voetbalvereniging Tholense Boys, Stichting Scouting Heenetrecht
Sint-Annaland: Gymnastiekvereniging WIK, VV WHS
Oud-Vossemeer: v.v. Vosmeer
Meer uit Tholen
THOLEN - Van 6 tot en met 12 september is de landelijke collecteweek van het Prinses Beatrix Spierfonds. In deze week zetten mensen in heel Nederland zich in voor de strijd tegen spierziekten. Ook in Tholen zoekt het Spierfonds extra hulp. Wil jij een paar uurtjes iets betekenen voor een ander? Meld je dan aan als collectant.
16 uur geledenTHOLEN - De gemeente Tholen voert nieuw beleid in voor bijdragen aan jubilea van vrijwilligersorganisaties. Het college van burgemeester en wethouders wil daarmee voor meer duidelijkheid en een vaste werkwijze zorgen.
21 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Donderdagochtend zijn de hulpdiensten opgeroepen voor een melding van een voertuig te water langs de Stavenisseweg (N286). Ter plaatse troffen zij een auto aan die op de kop in een droge sloot lag.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Tijdens het Hemelvaartweekend vindt opnieuw de tweejaarlijkse Kunst Kieke-route plaats. De locaties zitten dit keer in Sint-Annaland en Scherpenisse. Bezoekers kunnen een route volgen langs ateliers en woonkamers die speciaal voor de gelegenheid zijn ingericht als expositieruimtes.
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - Burgemeester Sijbers heeft besloten om twee ruimtes in de loods aan het Klaverveld waar begin april een werkend drugslab werd aangetroffen, voor anderhalf jaar te sluiten. De politie stuitte toen tijdens een inval op een amfetaminelab. De sluiting gaat in op 18 mei 2026.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Streekmuseum De Meestoof in Sint-Annaland krijgt van de Provincie Zeeland een subsidie voor verbeteringen aan de toegankelijkheid van het gebouw. Met het geld wil het streekmuseum de bouw van een buitenlift naar de bovenverdieping realiseren.
2 dagen geledenSINT-ANNALAND - Voetbalvereniging Wij Houden Stand (WHS) in Sint-Annaland viert haar 95-jarig bestaan met een feestelijk jubileumweekend op 14, 15 en 16 mei. Op het programma staan onder meer een internationaal jeugdtoernooi, walking football en een feestavond.
2 dagen geleden