Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deuren van KNRM-stations open

NEELTJE JANS - Vijf Zeeuwse stations van de KNRM zetten zaterdag hun deuren open voor publiek. Het is de landelijke open dag van de reddingsmaatschappij. Bezoekers kunnen op de stations in Hansweert, Veere, Westkapelle, Breskens en Cadzand kennismaken met de professionals en vrijwilligers en kijken wat voor werk zij doen. Ze kunnen ook meevaren op één van de boten. Per afvaart is plaats voor maximaal twaalf passagiers. De KNRM kan niet garanderen dat het lukt, omdat de belangstelling altijd groter is dan het aantal plaatsen. Mensen die niet mee kunnen, kunnen genieten van demonstraties, rondleidingen, films en andere activiteiten. De open dag duurt van 10.00 uur tot 16.00 uur. Het station in Neeltje Jans is niet open. Meer is te vinden op www.reddingbootdag.nl.[l] FOTO JAN DE KONING

Meer uit Reimerswaal

Gratis activiteiten in Reimerswaal rond gezondheid

REIMERSWAAL - Volgende week staat in het teken van de Week van de Positieve Gezondheid. Het thema draait om veerkracht, betekenisvol leven en zelf de regie nemen. Gemeente Reimerswaal en Zorggroep Ter Weel haken hierop in met een aantal activiteiten verspreid over de dorpen.

1 uur geleden
OVK Puzzelrit: al ruim dertig jaar een traditie in Kapelle

KAPELLE - Al meer dan dertig jaar organiseert de Ondernemersvereniging Kapelle (OVK) een bijzondere traditie: de jaarlijkse OVK Puzzelrit. Dit evenement is bedoeld voor de leden van de ondernemersvereniging, maar de impact ervan reikt verder dan alleen de deelnemende bedrijven. De puzzelrit verbindt ondernemers, brengt hen langs bijzondere plekken in de omgeving en leidt vaak tot nieuwe samenwerkingen die ook inwoners van Kapelle en omgeving merken.

18 uur geleden
Juwelenexpert Martijn Akkerman komt naar Kapelle voor mini Kunst & Kitch

KAPELLE - Martijn Akkerman, bekend van het televisieprogramma Tussen Kunst & Kitsch, komt zaterdagmiddag 27 september naar dorpshuis De Vroone in Kapelle voor een lezing en exclusieve Kapelse versie van Kunst & Kitsch. 

23 uur geleden
Bestelauto op zijn kant op A58 bij Kruiningen

KRUININGEN - Op de A58 bij Kruiningen is dinsdagavond een bestelauto op zijn kant in de berm beland. Omdat de bestuurder aangaf dat hij beschoten zou zijn, rukten agenten en marechaussees met kogelwerende vesten uit.

1 dag geleden
Bodemherstel als oplossing voor stikstof?

OSSENDRECHT - Is bodemherstel de oplossing voor het stikstofprobleem op de Brabantse Wal? Dorpsplatform Ossendrecht organiseert op donderdag 18 september een informatieavond waar twee deskundigen hun visie geven op de toekomst van dit unieke Natura 2000-gebied.

1 dag geleden
Bestuurder gewond bij ongeluk Yerseke

YERSEKE - Maandagavond is een auto in een sloot terechtgekomen langs de Postweg in Yerseke. De bestuurder is met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

2 dagen geleden
Wmo-uitgaven Kapelle naar hoogste niveau in jaren

KAPELLE - De gemeente Kapelle gaf in 2024 bijna 3,3 miljoen euro uit aan de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo). Dat is het hoogste bedrag sinds 2020, blijkt uit nieuwe cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).

2 dagen geleden