Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dest en Dembélé na blessures terug in selectie FC Barcelona

Dest en Dembélé na blessures terug in selectie FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Sergiño Dest en Ousmane Dembélé maken deel uit van de selectie van FC Barcelona voor de thuiswedstrijd van woensdag tegen Benfica in de Champions League. Beide spelers ontbraken zaterdag in de ontmoeting met Espanyol (1-0) vanwege blessures. Dembélé maakte begin deze maand in de met 1-0 gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Dinamo Kiev als invaller zijn rentree na lang blessureleed, maar de Franse aanvaller hield daar een nieuwe kwetsuur aan over.

Trainer Xavi, die tegen Espanyol zijn debuut maakte, heeft ook Frenkie de Jong, Memphis Depay en Luuk de Jong opgenomen in zijn groep van 22 man. Ansu Fati, Martin Braithwaite, Pedri, Sergio Agüero en Sergi Roberto ontbreken vanwege blessures.

FC Barcelona staat na vier speelronden op de tweede plaats met 6 punten. Benfica heeft 4 punten. Bij winst plaatst Barcelona zich, na koploper FC Bayern München, voor de achtste finales.

Meer uit Voetbal

Marseille straft spits Aubameyang na incident met brandblusser

MARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.

3 minuten geleden
Corendon stopt na WK als sponsor van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Reisorganisatie Corendon stopt na het WK van 2026 met het sponsoren van de nationale voetbalploeg van Curaçao. Topman Atilay Uslu was volgens veel media een groot voorstander van de terugkeer van Dick Advocaat als bondscoach. Hij belooft wel alle financiële verplichtingen tot en met het WK na te komen. "Ik ben een man van mijn woord", verklaarde hij aan de krant Èxtra.

15 minuten geleden
Liverpool gelijk tegen Chelsea ondanks treffer Gravenberch

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft thuis niet kunnen winnen van Chelsea. Trainer Arne Slot moest in het duel op Anfield genoegen nemen met een 1-1-gelijkspel. Gravenberch scoorde voor Liverpool.

1 uur geleden
Wieffer (Brighton) kampt met 'lichte' enkelblessure'

BRIGHTON (ANP) - Mats Wieffer mist zaterdag de wedstrijd van Brighton & Hove Albion tegen Wolverhampton Wanderers. De Nederlander was een twijfelgeval, maar niet op tijd fit. Trainer Fabian Hürzeler liet in aanloop naar het duel in de Premier League weten dat hij een 'lichte enkelblessure' heeft.

1 uur geleden
Mbappé lijkt speelfit voor Real Madrid in Clásico

MADRID (ANP) - Sterspeler Kylian Mbappé van Real Madrid lijkt voldoende hersteld van een spierblessure en kan mogelijk zondag zijn rentree maken in de klassieker tegen FC Barcelona. Dat meldde coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de Clásico, waarin de Catalaanse ploeg de Spaanse titel kan veiligstellen.

3 uur geleden
Iran doet onder voorwaarden mee aan WK voetbal

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond heeft zaterdag nog eens gezegd dat het nationale elftal meedoet aan het WK voetbal deze zomer. De bond eist wel dat de gezamenlijke gastlanden, de Verenigde Staten, Canada en Mexico, voldoen aan enkele voorwaarden.

3 uur geleden
Southampton beticht van spionage voor promotiewedstrijd

LONDEN (ANP) - Southampton wordt beticht van spioneren bij een besloten training van Middlesbrough. De overkoepelende English Football League (EFL) is een onderzoek gestart. De twee teams uit het Championship spelen zaterdagmiddag hun eerste van twee wedstrijden in de play-offs om promotie naar de Premier League.

6 uur geleden