Dest en Dembélé na blessures terug in selectie FC Barcelona
BARCELONA (ANP) - Sergiño Dest en Ousmane Dembélé maken deel uit van de selectie van FC Barcelona voor de thuiswedstrijd van woensdag tegen Benfica in de Champions League. Beide spelers ontbraken zaterdag in de ontmoeting met Espanyol (1-0) vanwege blessures. Dembélé maakte begin deze maand in de met 1-0 gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Dinamo Kiev als invaller zijn rentree na lang blessureleed, maar de Franse aanvaller hield daar een nieuwe kwetsuur aan over.
Trainer Xavi, die tegen Espanyol zijn debuut maakte, heeft ook Frenkie de Jong, Memphis Depay en Luuk de Jong opgenomen in zijn groep van 22 man. Ansu Fati, Martin Braithwaite, Pedri, Sergio Agüero en Sergi Roberto ontbreken vanwege blessures.
FC Barcelona staat na vier speelronden op de tweede plaats met 6 punten. Benfica heeft 4 punten. Bij winst plaatst Barcelona zich, na koploper FC Bayern München, voor de achtste finales.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
47 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
49 minuten geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
1 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
2 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe technisch directeur Jordi Cruijff bevestigd. De 51-jarige zoon van de legendarische nummer 14 is een contract tot medio 2028 overeengekomen. Hij gaat in februari aan de slag als opvolger van Alex Kroes, die zijn functie na het ontslag van trainer John Heitinga ter beschikking stelde.
2 uur geleden