Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Derby tussen FC Twente en Heracles eindigt in gelijkspel

Derby tussen FC Twente en Heracles eindigt in gelijkspel

ENSCHEDE (ANP) - De derby tussen FC Twente en Heracles Almelo is in 1-1 geëindigd. FC Twente pakte voor het eerst sinds half maart weer een punt in de Eredivisie. Eerder dit seizoen eindigde het treffen tussen de twee provinciegenoten in Almelo ook in een gelijkspel (2-2).

De thuisploeg kwam pas in de 85e minuut op gelijke hoogte na een fraai schot van Danilo, die voor de zestiende keer trefzeker was voor FC Twente. Mats Knoester had Heracles in de 70e minuut op voorsprong gezet met een goed geplaatste kopbal na een voorzet vanaf de linkerflank van Rai Vloet.

Een kwartier voor tijd vond er een opmerkelijk moment plaats. FC Twente leek een penalty te krijgen, maar de beslissing werd op aanraden van de VAR teruggedraaid. De reden was dat bij het begin van de aanval de bal niet stillag bij de doeltrap van keeper Joël Drommel. Trainer Ron Jans en de spelers konden het nauwelijks geloven dat scheidsrechter Allard Lindhout voor zoiets kleins terugkwam op zijn beslissing, maar bleven jagen op de gelijkmaker. Die kwam er niet veel later.

Jans had zijn ploeg op een flink aantal plekken gewijzigd; Luciano Narsingh, Queensy Menig, Godfried Roemeratoe en Dario Dumic begonnen op de bank. Wout Brama was de captain.

FC Twente heeft nu twaalf thuisduels op een rij niet gewonnen, een negatief clubrecord.

Meer uit Voetbal

Napoli pakt ticket Champions League, AS Roma verslaat Lazio

PISA (ANP) - Napoli heeft zich op de voorlaatste speeldag verzekerd van een ticket voor de Champions League. De ploeg van Sam Beukema won met 3-0 bij Pisa. Het AS Roma van Donyell Malen en Devyne Rensch maakt ook een goede kans op deelname aan het belangrijkste Europese toernooi na een 2-0-zege in de derby tegen Lazio.

2 uur geleden
FIFA blij met 'uitstekende en constructieve bijeenkomst' met Iran

ISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.

4 uur geleden
Belgische voetbalclub Antwerp ontslaat trainer Oosting

ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.

5 uur geleden
Chelsea bevestigt komst van trainer Alonso

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.

6 uur geleden
Spaanse trainer Alonso lijkt dicht bij overgang naar Chelsea

MADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.

6 uur geleden
Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

17 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

18 uur geleden