Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Derby tussen FC Twente en Heracles eindigt in gelijkspel

Derby tussen FC Twente en Heracles eindigt in gelijkspel

ENSCHEDE (ANP) - De derby tussen FC Twente en Heracles Almelo is in 1-1 geëindigd. FC Twente pakte voor het eerst sinds half maart weer een punt in de Eredivisie. Eerder dit seizoen eindigde het treffen tussen de twee provinciegenoten in Almelo ook in een gelijkspel (2-2).

De thuisploeg kwam pas in de 85e minuut op gelijke hoogte na een fraai schot van Danilo, die voor de zestiende keer trefzeker was voor FC Twente. Mats Knoester had Heracles in de 70e minuut op voorsprong gezet met een goed geplaatste kopbal na een voorzet vanaf de linkerflank van Rai Vloet.

Een kwartier voor tijd vond er een opmerkelijk moment plaats. FC Twente leek een penalty te krijgen, maar de beslissing werd op aanraden van de VAR teruggedraaid. De reden was dat bij het begin van de aanval de bal niet stillag bij de doeltrap van keeper Joël Drommel. Trainer Ron Jans en de spelers konden het nauwelijks geloven dat scheidsrechter Allard Lindhout voor zoiets kleins terugkwam op zijn beslissing, maar bleven jagen op de gelijkmaker. Die kwam er niet veel later.

Jans had zijn ploeg op een flink aantal plekken gewijzigd; Luciano Narsingh, Queensy Menig, Godfried Roemeratoe en Dario Dumic begonnen op de bank. Wout Brama was de captain.

FC Twente heeft nu twaalf thuisduels op een rij niet gewonnen, een negatief clubrecord.

Meer uit Voetbal

FIFA verhoogt premies voor WK-deelnemers na kritiek

VANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.

3 minuten geleden
Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

49 minuten geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

11 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

12 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

13 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

17 uur geleden
Verdediger Stones vertrekt na tien jaar bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.

19 uur geleden