Depay met uitgebreide show gepresenteerd in stadion Corinthians
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay is met een uitgebreide show gepresenteerd in het stadion van Corinthians. De Braziliaanse club pakte rondom de bekerwedstrijd tegen Juventude uit met een lichtshow en vuurwerk. Depay sprak op het veld de uitzinnige fans toe. Hij poseerde op het veld ook met een shirt met daarop zijn nieuwe rugnummer: 94. Dat nummer verwijst naar zijn geboortejaar 1994.
Corinthians won het bekerduel met 3-1. Na afloop meldde Depay zich ook in de kleedkamer, waar hij op de foto ging met zijn ploeggenoten.
"Mijn eerste dag in Brazilië heeft voor mij bevestigd dat God om veel redenen wilde dat ik hiernaartoe zou gaan", schreef Depay nadien op X.
De 30-jarige Depay werd een dag eerder al door veel fans onthaald op het vliegveld van São Paulo.
Corinthians is qua fans een van de grootste clubs van Brazilië, maar is de afgelopen jaren ver verwijderd van een plek bij de topploegen. Met de Braziliaanse verdediger André Ramalho staat bij de club uit São Paulo nog een speler onder contract met een verleden bij PSV. Ramalho bepaalde tegen Juventude in blessuretijd de eindstand.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
3 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
6 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
6 uur geleden