Depay met uitgebreide show gepresenteerd in stadion Corinthians
SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay is met een uitgebreide show gepresenteerd in het stadion van Corinthians. De Braziliaanse club pakte rondom de bekerwedstrijd tegen Juventude uit met een lichtshow en vuurwerk. Depay sprak op het veld de uitzinnige fans toe. Hij poseerde op het veld ook met een shirt met daarop zijn nieuwe rugnummer: 94. Dat nummer verwijst naar zijn geboortejaar 1994.
Corinthians won het bekerduel met 3-1. Na afloop meldde Depay zich ook in de kleedkamer, waar hij op de foto ging met zijn ploeggenoten.
"Mijn eerste dag in Brazilië heeft voor mij bevestigd dat God om veel redenen wilde dat ik hiernaartoe zou gaan", schreef Depay nadien op X.
De 30-jarige Depay werd een dag eerder al door veel fans onthaald op het vliegveld van São Paulo.
Corinthians is qua fans een van de grootste clubs van Brazilië, maar is de afgelopen jaren ver verwijderd van een plek bij de topploegen. Met de Braziliaanse verdediger André Ramalho staat bij de club uit São Paulo nog een speler onder contract met een verleden bij PSV. Ramalho bepaalde tegen Juventude in blessuretijd de eindstand.
Meer uit Voetbal
PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk staat na twee overwinningen in de zestiende finales van het WK voetbal. De wereldkampioen van 1998 en 2018 versloeg Irak (3-0), na een zege in het eerste duel op Senegal (3-1).
51 minuten geledenPHILADELPHIA (ANP) - De voetballers van Frankrijk en Irak zijn ongeveer twee uur later aan de tweede helft van hun wedstrijd op het WK begonnen. Tijdens de rust van het duel in Philadelphia bliksemde het binnen een straal van 13 kilometer rond het stadion. Dat was voor de lokale autoriteiten reden in te grijpen.
1 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - De tweede helft van het duel tussen Frankrijk en Irak op het WK is voorlopig met een uur uitgesteld. Het regent en onweert in Philadelphia en de lokale autoriteiten vinden het te gevaarlijk om verder te spelen. De toeschouwers op onoverdekte tribunes zijn verzocht de tribunes te verlaten en zich in veiligheid te brengen.
3 uur geledenARLINGTON (ANP/DPA) - Lionel Messi is zeer tevreden na de 2-0-overwinning van Argentinië tegen Oostenrijk, waarin hij dankzij twee WK-doelpunten alleen recordhouder werd. "Ik geniet van het moment", zei Messi. "Ik had uit de strafschop moeten scoren." Hij miste vroeg in de wedstrijd, maar verzekerde zijn land met zijn zeventiende en achttiende WK-goal van de volgende ronde.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Miroslav Klose heeft Lionel Messi gefeliciteerd met het overnemen van zijn WK-doelpuntenrecord. Door twee treffers tegen Oostenrijk (2-0) is Messi met achttien doelpunten de alleen recordhouder op wereldkampioenschappen voetbal geworden. Klose scoorde tussen 2002 en 2014 zestien keer voor Duitsland.
4 uur geledenARLINGTON (ANP) - Argentinië heeft zich maandagavond met een 2-0-zege op Oostenrijk verzekerd van een plek bij de laatste 32 van het wereldkampioenschap voetbal. De regerend wereldkampioen won eerder al van Algerije (3-0) en heeft 6 punten. Argentinië kan in theorie nog derde worden in de groep, maar zal ook dan als een van de beste nummers 3 doorgaan. Oostenrijk won eerder van Jordanië (3-1) en heeft 3 punten.
6 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Denzel Dumfries heeft er vertrouwen in dat de defensie van het Nederlands elftal op het WK gedurende het toernooi steeds stabieler wordt. Dat vertelde de rechtervleugelverdediger na de training op een persconferentie in Kansas City.
7 uur geleden