Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Depay met Olympique Lyon uitgeschakeld in Frans bekertoernooi

Depay met Olympique Lyon uitgeschakeld in Frans bekertoernooi

LYON (ANP) - Olympique Lyon is uitgeschakeld in de kwartfinales van het Franse bekertoernooi. In een nogal hectische wedstrijd verloor de ploeg van aanvoerder Memphis Depay in eigen stadion van AS Monaco: 0-2. Wissam Ben Yedder en Kevin Volland kwamen na de rust tot scoren voor de huidige nummer 3 van de Franse competitie.

Olympique Lyon incasseerde twee rode kaarten en zeven gele kaarten. Halverwege de eerste helft moest trainer Rudi García het veld verlaten wegens aanmerkingen op de leiding. Verdediger Sinaly Diomandé ging in de 52e minuut naar de catacomben na zijn tweede gele kaart. Daarna nam Monaco afstand van Lyon, waar Depay ook een gele kaart ontving. Hij werd in de 70e minuut gewisseld.

Stephanie Frappart trad in Lyon als scheidsrechter op. Ze is komende zomer de eerste vrouwelijke arbiter bij het EK, maar nog niet als hoofdscheidsrechter. Frappart gaat fungeren als vierde official bij het toernooi.

Met AS Monaco schaarden Paris Saint-Germain, Montpellier en Rumilly Vallières, dat op het vierde niveau uitkomt, zich eveneens bij de laatste vier.

Meer uit Voetbal

AC Milan verkleint gat met Inter dankzij winst in stadsderby

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.

8 uur geleden
Bekerfinalist NEC na ruime zege op FC Volendam naar derde plaats

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.

9 uur geleden
PSV kan 'de komende periode' geen beroep doen op verdediger Dest

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.

11 uur geleden
Ajax vervangt hoofdtrainer Grim door García

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft hoofdtrainer Fred Grim vervangen door de Spanjaard Oscar García, de coach van Jong Ajax. Dat meldt de Amsterdamse club in een persbericht.

12 uur geleden
Feyenoord komt bij NAC Breda niet verder dan gelijkspel (3-3)

BREDA (ANP) - Feyenoord heeft zondag bij NAC Breda opnieuw puntenverlies geleden. Het elftal van coach Robin van Persie speelde in het Rat Verlegh Stadion met 3-3 gelijk. Feyenoord blijft tweede in de Eredivisie. NAC is de nummer 17.

12 uur geleden
FC Twente klimt door winst bij Go Ahead Eagles naar derde plaats

DEVENTER (ANP) - FC Twente is de nieuwe nummer 3 van de Eredivisie. Het elftal van coach John van den Brom won zondag met 4-1 bij Go Ahead Eagles. FC Twente, dat 44 punten uit 26 wedstrijden heeft, passeerde Ajax op de ranglijst. NEC, dat op zondagavond nog in actie komt tegen FC Volendam, kan de derde plaats mogelijk weer overnemen.

15 uur geleden
Sparta Rotterdam en PEC Zwolle weten weer niet te winnen: 1-1

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam en PEC Zwolle hebben opnieuw niet weten te winnen. De nummers 7 en 13 van de Eredivisie speelden op Het Kasteel met 1-1 gelijk. Invallers Milan Zonneveld en Kaj de Rooij maakten in de slotfase de doelpunten.

17 uur geleden