
Depay maakt op Koeman fittere indruk dan in maart
ZEIST (ANP) - Memphis Depay maakt op Ronald Koeman een fittere indruk dan tijdens de vorige interlandperiode in maart. "De vooruitzichten qua fitheid zijn zeer positief, maar daar moet je altijd voorzichtig mee zijn. In maart hadden we ook het idee dat hij op de weg terug was. Hij zal ook toe moeten naar het spelen van negentig minuten. Het zou heel mooi zijn als dat in een van de komende twee oefenwedstrijden kan", sprak de bondscoach in Zeist.
Koeman is na de eerste trainingsweek positief over de inbreng van Ajax-spits Brian Brobbey. "Ik denk dat hij goede trainingen heeft afgewerkt. Ik probeer hem nog fitter te krijgen. Het is voor hem en voor Steven Bergwijn een moeilijk seizoen geweest, met veel problemen en veranderingen. Ze zijn redelijk opgefleurd in een andere omgeving. Ik geloof niet dat dat alleen door mij komt. Het zal de omgeving zijn en het vooruitzicht van het EK. Ik heb deze dagen wel gezien waarom ik ze geselecteerd heb."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met Roony Bardghji. De 19-jarige Zweedse jeugdinternational komt over van de Deense landskampioen FC Kopenhagen.
38 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV vertrekt maandag zonder aanvallers Johan Bakayoko en Luuk de Jong naar Marienfeld in Duitsland, voor een zesdaags trainingskamp. Dat laat een woordvoerder van de club desgevraagd weten.
2 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Het winnen van het WK voor clubteams betekent voor Enzo Maresca net zoveel als het winnen van de Champions League. Dat zei de Italiaanse trainer van Chelsea na de zege van 3-0 op Paris Saint-Germain in de finale in East Rutherford.
5 uur geledenBASEL (ANP) - Bondscoach Andries Jonker houdt vooral een vervelend gevoel over aan de eerdere 4-0-nederlaag tegen Engeland op het EK. Daardoor was een plek in de kwartfinales al voor het laatste groepsduel met Frankrijk heel lastig geworden. Zijn ploeg verloor die laatste wedstrijd onder zijn leiding opnieuw met ruime cijfers (2-5).
9 uur geledenBASEL (ANP) - Daniƫlle van de Donk houdt een dubbel gevoel over aan haar laatste wedstrijd met Oranje op een eindtoernooi. Ze is "supertrots" op de eerste helft van het laatste groepsduel met Frankrijk, maar baalt van het verval na rust en de uiteindelijke 5-2-nederlaag. "We hadden met de fitheid van de eerste helft door moeten gaan, maar dat gebeurde helaas niet."
12 uur geledenBASEL (ANP) - Andries Jonker erkent na zijn laatste wedstrijd als bondscoach dat de voetbalsters van Oranje geen wereldtop meer zijn. "We verliezen 4-0 van Duitsland en Engeland en met 5-2 van Frankrijk. Dan horen we er niet bij. Punt", zei Jonker tijdens zijn persconferentie na de uitschakeling op het EK in Zwitserland.
12 uur geledenBASEL (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben een helft hoop gehad op een stunt in het laatste groepsduel met Frankrijk, maar een plek in de kwartfinales bleek onhaalbaar. Met agressief spel kwam Oranje in de eerste helft 2-1 voor tegen de sterke Fransen, maar na rust bleken de krachten op: 2-5.
14 uur geleden