Depay houdt met Lyon titelstrijd levend door zege bij AS Monaco
MONACO (ANP) - Olympique Lyon houdt een kleine kans op de titel in de Franse Ligue 1 door een overwinning bij AS Monaco. Aan de hand van aanvoerder Memphis Depay won Lyon met 3-2.
Lyon komt door de zege op 70 punten, 6 minder dan koploper Lille OSC. Landskampioen Paris Saint-Germain heeft 75 punten en AS Monaco heeft er 71. Er zijn nog drie speelronden in de Franse competitie.
Kevin Volland opende de score voor de thuisploeg in het Stade Louis II in Monaco. Depay zorgde na bijna een uur voor de gelijkmaker. Hij kapte enkele verdedigers uit en schoot de bal langs doelman Benjamin Lecomte. Het was de negentiende competitietreffer voor de Oranje-international.
Marcelo zette Lyon met een kopbal uit een vrije trap van Depay op 1-2. Nadat Wissam Ben Yedder Monaco in de slotfase weer op gelijke hoogte had gebracht uit een strafschop, bezorgde invaller Rayan Cherki Lyon alsnog de winst.
Beide ploegen zagen twee rode kaarten in het duel. Pietro Pellegri en Willem Geubbels kregen rood namens Monaco voor hun aandeel in een opstootje meteen na afloop, Mattia De Sciglio kreeg rood bij Lyon, dat al met tien man stond na de tweede gele kaart voor Maxence Caqueret.
Meer uit Voetbal
PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
3 minuten geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
3 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
4 uur geledenVELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.
6 uur geleden