Depay houdt met Lyon titelstrijd levend door zege bij AS Monaco
MONACO (ANP) - Olympique Lyon houdt een kleine kans op de titel in de Franse Ligue 1 door een overwinning bij AS Monaco. Aan de hand van aanvoerder Memphis Depay won Lyon met 3-2.
Lyon komt door de zege op 70 punten, 6 minder dan koploper Lille OSC. Landskampioen Paris Saint-Germain heeft 75 punten en AS Monaco heeft er 71. Er zijn nog drie speelronden in de Franse competitie.
Kevin Volland opende de score voor de thuisploeg in het Stade Louis II in Monaco. Depay zorgde na bijna een uur voor de gelijkmaker. Hij kapte enkele verdedigers uit en schoot de bal langs doelman Benjamin Lecomte. Het was de negentiende competitietreffer voor de Oranje-international.
Marcelo zette Lyon met een kopbal uit een vrije trap van Depay op 1-2. Nadat Wissam Ben Yedder Monaco in de slotfase weer op gelijke hoogte had gebracht uit een strafschop, bezorgde invaller Rayan Cherki Lyon alsnog de winst.
Beide ploegen zagen twee rode kaarten in het duel. Pietro Pellegri en Willem Geubbels kregen rood namens Monaco voor hun aandeel in een opstootje meteen na afloop, Mattia De Sciglio kreeg rood bij Lyon, dat al met tien man stond na de tweede gele kaart voor Maxence Caqueret.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
1 dag geleden