Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Depay hoofdrolspeler van Oranje in WK-kwalificatie

Depay hoofdrolspeler van Oranje in WK-kwalificatie

PODGORICA (ANP) - Memphis Depay heeft een belangrijke rol gespeeld voor het Nederlands elftal in het kwalificatietoernooi voor het WK van eind volgend jaar in Qatar. De 27-jarige aanvaller scoorde maar liefst twaalf keer en bereidde drie treffers voor.

Depay heeft nu 38 keer gescoord in 75 interlands. De 27-jarige spits van Barcelona krijgt Robin van Persie al aardig in zicht. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal trof 50 keer doel voor de nationale ploeg. Klaas-Jan Huntelaar (42 doelpunten), Patrick Kluivert (40) hebben vooralsnog ook nog vaker dan Depay voor Oranje gescoord.

Depay heeft nu al 21 doelpunten gemaakt in kwalificatiewedstrijden voor een WK of EK. Dat zijn er nog maar zes minder dan recordhouder Van Persie. Johan Cruijff (22), Ruud van Nistelrooij (22) en Huntelaar (23) scoorden ook nog vaker dan Depay in kwalificatieduels voor een grote eindronde.

Depay debuteerde onder Louis van Gaal in Oranje. Hij kreeg op 15 oktober 2013 voor het eerst speeltijd tijdens een uitduel met Turkije.

Meer uit Voetbal

PSG weer aan kop in Frankrijk na ruime zege bij Nice

NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.

10 uur geleden
PEC Zwolle vergroot degradatiezorgen NAC Breda

ZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.

10 uur geleden
AC Milan houdt druk op koploper Internazionale met zege op Torino

MILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.

12 uur geleden
FC Twente herstelt zich na rust en klopt Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.

13 uur geleden
Bayern München wint thuis overtuigend van Union Berlin

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.

13 uur geleden
Liverpool verliest van Brighton door uitblinker Welbeck

BRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.

17 uur geleden
Japanse voetbalsters winnen veelbesproken Aziatisch kampioenschap

SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.

20 uur geleden