Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Depay bij FC Barcelona weer geblesseerd aan hamstring

Depay bij FC Barcelona weer geblesseerd aan hamstring

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona-aanvaller Memphis Depay is opnieuw uitgeschakeld door een hamstringblessure. Daardoor mist de Oranje-international donderdag in ieder geval de heenwedstrijd tegen Eintracht Frankfurt in de kwartfinales van de Europa League. Depay kwam in december, januari en februari nauwelijks in actie door een hamstringblessure.

Depay is de laatste tijd niet meer zeker van een basisplaats in Spanje. Bij het Nederlands elftal speelde de 28-jarige spits eind vorige maand wel mee in de oefenwedstrijden tegen Denemarken en Duitsland.

Spits Luuk de Jong ontbreekt ook in de wedstrijdselectie voor het duel in Duitsland. Hij testte voor het weekeinde positief op het coronavirus.

Meer uit Voetbal

Trainer Schreuder hoopt dat Sano voor NEC behouden blijft

ALKMAAR (ANP) - Dick Schreuder hoopt dat zijn Japanse sterspeler Kodai Sano (22) voor NEC behouden blijft. "Deze jongen kan zo goed voetballen. Daarom is het ook hectisch om hem heen", zei de coach van NEC bij ESPN over het spel van Sano na de 3-1-overwinning bij AZ. "We hopen dat hij blijft."

1 uur geleden
Feyenoorder Shaqueel van Persie dit seizoen mogelijk nog in actie

ROTTERDAM (ANP) - Aanvaller Shaqueel van Persie (19) hoeft geen operatie te ondergaan. Dat heeft Feyenoord na medisch onderzoek bekendgemaakt via de eigen website. De aanvaller en zoon van Feyenoord-coach Robin van Persie viel afgelopen donderdag uit in het duel in de Europa League met Real Betis in Sevilla.

1 uur geleden
NEC zet opmars voort en staat na zege bij AZ derde in Eredivisie

ALKMAAR (ANP) - NEC heeft de opmars na de winterstop met de derde zege op rij voortgezet. Het elftal van coach Dick Schreuder won zaterdag met 3-1 bij AZ en mag zich de nummer 3 van de Eredivisie noemen. NEC heeft na twintig wedstrijden 1 punt achterstand op Feyenoord en 1 punt voorsprong op Ajax. AZ zakte naar de zesde plaats.

1 uur geleden
Zoet blijft ook na terugkeer Owusu-Oduro eerste doelman van AZ

ALKMAAR (ANP) - Jeroen Zoet blijft bij de thuiswedstrijd van AZ tegen NEC het doel verdedigen van de Alkmaarders. De doelman was de afgelopen duels de vervanger van de geblesseerde Rome-Jayden Owusu-Oduro. Zoet krijgt wederom een basisplaats van interim-coach Leeroy Echteld, ook nu Owusu-Oduro terug is in de selectie.

4 uur geleden
Excelsior laat aanvaller Mitrovic naar Griekenland vertrekken

ROTTERDAM (ANP) - Stefan Mitrovic heeft afscheid genomen van Excelsior. De 23-jarige aanvaller uit Servië maakt het seizoen af bij Asteras Tripolis FC uit Griekenland.

5 uur geleden
Lazio wint thuis van Genoa, doelpunt van Taylor

ROME (ANP) - SS Lazio heeft thuis met 3-2 gewonnen van Genoa. Kenneth Taylor, die in de winterstop van Ajax naar Lazio ging, maakte het tweede doelpunt voor de Romeinen. Lazio staat na 23 wedstrijden op de achtste plaats. Genoa is zestiende in de Italiaanse Serie A.

22 uur geleden
NAC speelt thuis met 2-2 gelijk tegen FC Twente

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft al tien duels in de Eredivisie niet gewonnen. De club uit Breda mocht vrijdagavond voor eigen publiek toch blij zijn met een punt. Het elftal van Carl Hoefkens speelde met 2-2 gelijk tegen FC Twente. NAC blijft na 21 wedstrijden op de zeventiende plaats van de Eredivisie staan. FC Twente is de nummer 8.

22 uur geleden