Denen winnen dankzij omhaal Poulsen van Servië in Nations League
KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft in de Nations League (divisie A) ook gewonnen van Servië. In Kopenhagen werd het 2-0 voor de ploeg van interim-bondscoach Lars Knudsen, die Yussuf Poulsen met een fraaie omhaal de eindstand zag bepalen.
Het hoogtepunt van de avond vond na iets meer dan een uur plaats. Victor Kristiansen kwam op over de linkerflank en gaf de bal voor, waarna Poulsen besloot tot een omhaal. Die trof doel, tot grote vreugde van het uitverkochte Parken. Poulsen, uitkomend voor RB Leipzig, werd halverwege de tweede helft gewisseld. Dat gold ook voor Christian Eriksen
Albert Grønbæk had Denemarken, dat in de Nations League ook al met 2-0 van Zwitserland had gewonnen, in de 36e minuut op voorsprong gezet.
Knudsen vervangt tijdens deze interlandperiode Morten Wieghorst, die volgens de Deense voetbalbond last heeft van lichte stressklachten. Knudsen is assistent-trainer van FC Augsburg.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
14 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
17 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
22 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
22 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
23 uur geleden