Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Denemarken met internationals uit Engeland in Nations League

Denemarken met internationals uit Engeland in Nations League

LONDEN (ANP) - Bondscoach Kasper Hjulmand van de Deense nationale voetbalploeg kan tijdens de komende duels met IJsland en België in de Nations League ook een beroep doen op zijn internationals die in Engeland voetballen. Ze hebben toestemming gekregen om Groot-Brittannië te verlaten en hoeven bij terugkeer niet uit voorzorg eerst in quarantaine.

Kasper Schmeichel (Leicester City), Jonas Lossl (Everton), Andreas Christensen (Chelsea), Jannik Vestergaard (Southampton), Henrik Dalsgaard, Mathias Jensen (beiden Brentford) en Pierre-Emile Hojbjerg (Tottenham Hotspur) misten woensdag het oefenduel met Zweden. Engeland sloot vorige week de grenzen voor Denen uit angst voor een gemuteerd coronavirus dat in Denemarken bij nertsen en mensen is aangetroffen.

Meer uit Voetbal

Union Sint-Gillis verslaat Anderlecht en blijft koploper

BRUSSEL (ANP) - Union Sint-Gillis heeft in de strijd om de Belgische titel een zege geboekt bij Anderlecht. De koploper in de play-offs om het landskampioenschap won de Brusselse derby met 1-0.

9 uur geleden
Sørloth leidt Atlético met vier treffers naar zege op Sociedad

MADRID (ANP) - Alexander Sørloth heeft Atlético Madrid naar de 4-0-zege op Real Sociedad geleid. De Noorse aanvaller maakte in het eerste halfuur in Madrid alle vier de doelpunten, waarvan de eerste drie in vijf minuten tijd.

9 uur geleden
Sparta wint bij Almere City en strijdt om play-offs

ALMERE (ANP) - Sparta Rotterdam blijft door een zege op Almere City FC in de race voor een plek in de play-offs voor Europees voetbal. De Rotterdamse ploeg van trainer Maurice Steijn won in Almere met 3-0.

9 uur geleden
Hamburger SV keert na zeven jaar terug in Bundesliga

HAMBURG (ANP) - Hamburger SV keert na zeven jaar terug in de Bundesliga. De club uit de Noord-Duitse stad won in eigen huis met 6-1 van Ulm en is daarmee zeker van de eerste twee plekken in de tweede Bundesliga, die recht geven op directe promotie.

10 uur geleden
Fortuna-Sittard wint van NAC Breda en houdt kans op play-offs

SITTARD (ANP) - Fortuna-Sittard heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van het seizoen afgesloten met een overwinning. In Sittard wonnen de Limburgers van coach Danny Buijs met 1-0 van NAC Breda door een treffer van Kaj Sierhuis.

11 uur geleden
Kampioen Bayern wint laatste thuisduel met clubicoon Müller

MÜNCHEN (ANP) - Landskampioen Bayern München heeft de laatste thuiswedstrijd van het seizoen gewonnen van Borussia Mönchengladbach. De ploeg van coach Vincent Kompany gaf met de 2-0-zege clubicoon Thomas Müller een passend afscheid.

12 uur geleden
Lazio voorkomt in slotseconden nederlaag tegen Juventus

ROME (ANP) - Lazio heeft in de strijd om de vierde plek in de Serie A ternauwernood een nederlaag tegen Juventus voorkomen. In het Stadio Olimpico in Rome eindigde de wedstrijd in 1-1.

12 uur geleden