Dembélé na rentree weer geblesseerd bij FC Barcelona
BARCELONA (ANP) - De rentree van Ousmane Dembélé bij FC Barcelona was van korte duur. De Franse aanvaller deed dinsdag als invaller 25 minuten mee in de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Dinamo Kiev (0-1). Dembélé heeft nu echter een hamstringblessure.
Volgens de medische staf kampt de 24-jarige Fransman met een verrekte spier. Dembélé is voorlopig weer niet inzetbaar voor interim-trainer Sergi Barjuán, de tijdelijke opvolger van de ontslagen Ronald Koeman. De Fransman liep afgelopen zomer op het EK een knieblessure op en moest een operatie ondergaan. Hij ontbrak daardoor in de eerste maanden van het seizoen. Dembélé kampt sinds zijn komst in 2017 naar Barcelona, voor in totaal 145 miljoen euro, regelmatig met blessures.
Sergiño Dest staat ook aan de kant. De oud-Ajacied heeft een rugblessure. De Catalaanse ploeg speelt zaterdag voor de Spaanse competitie in Vigo tegen Celta. Barcelona neemt met 16 punten uit elf wedstrijden de negende plaats in La Liga in.
De clubleiding wil Xavi aanstellen als opvolger van Koeman, maar moet nog een akkoord bereiken met Al Sadd, de huidige werkgever van de trainer. Een delegatie van Barcelona onderhandelt momenteel in Qatar.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Het aantal incidenten in en rond stadions van betaaldvoetbalclubs is voor het derde seizoen op rij gedaald. Dat schrijft demissionair veiligheidsminister Foort van Oosten in een brief aan de Tweede Kamer. Hoewel dit de VVD'er "voorzichtig positief" stemt, blijft het afsteken van vuurwerk een "hardnekkig probleem".
53 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Sébastien Haller doet met titelverdediger Ivoorkust niet mee aan de Afrika Cup. De spits van FC Utrecht is volgens de Ivoriaanse voetbalbond niet op tijd hersteld van de blessure die hij zondag tegen NAC Breda opliep. Evan Guessand (Aston Villa) is zijn vervanger.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie voelt veel vertrouwen van zijn spelers en de directie van Feyenoord. "Dat spreekt iedereen ook uit" , zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met FC Twente. "Ze geven mij het gevoel dat we het samen gaan omdraaien."
2 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal, tussen de landskampioen van de Eredivisie en de bekerwinnaar, is komend voetbalseizoen op vrijdag 31 juli of zondag 2 augustus. De definitieve datum wordt vastgesteld als duidelijk is wat de Europese verplichtingen zijn van de twee deelnemende clubs. Dat meldt de KNVB.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht-trainer Ron Jans denkt niet dat zijn elftal zondag in de thuiswedstrijd in de Eredivisie tegen koploper PSV kansloos is. "Ze staan 9 punten voor op de nummer 2 en dat zegt wel iets over PSV. Als je ziet wat ze in de Champions League tegen Liverpool en Napoli hebben laten zien, dan ontstijgt dat bijna de Eredivisie. Maar er zijn ook kwetsbare momenten in wedstrijden geweest en daar willen we er graag nog eentje aan toevoegen", aldus Jans in een interview op de clubsite.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Couhaib Driouech mist zondag de uitwedstrijd in de Eredivisie tegen FC Utrecht. De linkervleugelaanvaller raakte dinsdag in de eerste helft van de bekerwedstrijd tegen GVVV (3-0-winst) geblesseerd en is niet op tijd hersteld, meldde trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie op De Herdgang in Eindhoven.
3 uur geledenBUNSCHOTEN-SPAKENBURG (ANP) - De toeschouwers die donderdag na de bekerwedstrijd tussen SV Spakenburg en FC Twente met elkaar op het veld in gevecht gingen, komen volgens SV Spakenburg niet uit Spakenburg zelf. "Het beeld geeft nu aan dat een groep niet-Spakenburgers de confrontatie met fans van FC Twente opzocht. Die groep was erop uit om eens goed te rellen na afloop", zegt Spakenburg-voorzitter Marc Schoonebeek tegen het ANP. "Wij kennen onze supporters echt goed en zij zijn het gelukkig niet geweest."
4 uur geleden