Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dembélé na rentree weer geblesseerd bij FC Barcelona

Dembélé na rentree weer geblesseerd bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - De rentree van Ousmane Dembélé bij FC Barcelona was van korte duur. De Franse aanvaller deed dinsdag als invaller 25 minuten mee in de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Dinamo Kiev (0-1). Dembélé heeft nu echter een hamstringblessure.

Volgens de medische staf kampt de 24-jarige Fransman met een verrekte spier. Dembélé is voorlopig weer niet inzetbaar voor interim-trainer Sergi Barjuán, de tijdelijke opvolger van de ontslagen Ronald Koeman. De Fransman liep afgelopen zomer op het EK een knieblessure op en moest een operatie ondergaan. Hij ontbrak daardoor in de eerste maanden van het seizoen. Dembélé kampt sinds zijn komst in 2017 naar Barcelona, voor in totaal 145 miljoen euro, regelmatig met blessures.

Sergiño Dest staat ook aan de kant. De oud-Ajacied heeft een rugblessure. De Catalaanse ploeg speelt zaterdag voor de Spaanse competitie in Vigo tegen Celta. Barcelona neemt met 16 punten uit elf wedstrijden de negende plaats in La Liga in.

De clubleiding wil Xavi aanstellen als opvolger van Koeman, maar moet nog een akkoord bereiken met Al Sadd, de huidige werkgever van de trainer. Een delegatie van Barcelona onderhandelt momenteel in Qatar.

Meer uit Voetbal

Trainer Maresca per direct weg bij Chelsea

LONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.

2 uur geleden
Neymar verlengt alsnog contract bij FC Santos met een jaar

SANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.

4 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hadj Moussa in laatste groepsduel Algerije

RABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.

21 uur geleden
Linksback Hartman op Instagram: ik ga niet naar Ajax

BURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.

22 uur geleden
Hartoperatie voormalig Braziliaans international Roberto Carlos

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.

23 uur geleden
Slot zit niet te wachten op herhaling van 'chaotisch gelijkspel'

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.

1 dag geleden
Boete oud-Ajacied Traoré op Afrika Cup voor beledigen arbiter

RABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.

1 dag geleden