Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Dembélé na rentree weer geblesseerd bij FC Barcelona

Dembélé na rentree weer geblesseerd bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - De rentree van Ousmane Dembélé bij FC Barcelona was van korte duur. De Franse aanvaller deed dinsdag als invaller 25 minuten mee in de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Dinamo Kiev (0-1). Dembélé heeft nu echter een hamstringblessure.

Volgens de medische staf kampt de 24-jarige Fransman met een verrekte spier. Dembélé is voorlopig weer niet inzetbaar voor interim-trainer Sergi Barjuán, de tijdelijke opvolger van de ontslagen Ronald Koeman. De Fransman liep afgelopen zomer op het EK een knieblessure op en moest een operatie ondergaan. Hij ontbrak daardoor in de eerste maanden van het seizoen. Dembélé kampt sinds zijn komst in 2017 naar Barcelona, voor in totaal 145 miljoen euro, regelmatig met blessures.

Sergiño Dest staat ook aan de kant. De oud-Ajacied heeft een rugblessure. De Catalaanse ploeg speelt zaterdag voor de Spaanse competitie in Vigo tegen Celta. Barcelona neemt met 16 punten uit elf wedstrijden de negende plaats in La Liga in.

De clubleiding wil Xavi aanstellen als opvolger van Koeman, maar moet nog een akkoord bereiken met Al Sadd, de huidige werkgever van de trainer. Een delegatie van Barcelona onderhandelt momenteel in Qatar.

Meer uit Voetbal

Arsenal wint in League Cup na strafschoppen van Crystal Palace

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de halve finales van de League Cup bereikt. The Gunners wonnen in eigen huis na strafschoppen van Crystal Palace. Arsenal-doelman Kepa Arrizabalaga was de gevierde man nadat hij de strafschop van Maxence Lacroix stopte.

9 uur geleden
Nigeria wint moeizaam van Tanzania in eerste wedstrijd Afrika Cup

FÈS (ANP) - Nigeria heeft in de eerste wedstrijd van groep C in de Afrika Cup de favorietenrol met moeite waargemaakt. Het elftal van bondscoach Eric Chelle was in de stromende regen in het Marokkaanse Fès met 2-1 te sterk voor Tanzania. Tunesië en Oeganda zijn de andere landen in de groep. Die spelen dinsdagavond tegen elkaar.

12 uur geleden
Algemeen directeur Brands blijft tot medio 2029 bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Marcel Brands (63) blijft tot medio 2029 algemeen directeur van PSV. Dat heeft de Eindhovense voetbalclub in een persbericht bekendgemaakt. Brands heeft zijn contract met twee jaar verlengd. "Ik voel me fit, heb veel plezier in mijn werk en PSV voelt als mijn club. Samen met het directieteam en alle medewerkers wil ik verder bouwen aan een sterke toekomst", stelt hij.

13 uur geleden
Real Madrid verhuurt Endrick tot einde van het seizoen aan Lyon

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid heeft de 19-jarige Endrick tot het einde van het seizoen verhuurd aan Olympique Lyon. Dat melden beide clubs. Met de huur is 1 miljoen euro gemoeid.

13 uur geleden
Duel Go Ahead - Heerenveen uitgesteld om Europa League

ZEIST (ANP) - De KNVB heeft het competitieduel tussen Go Ahead Eagles en sc Heerenveen van zondag 25 januari uitgesteld. Dat gebeurde op verzoek van de club uit Deventer, die enkele dagen daarvoor en daarna moet spelen in de Europa League. De wedstrijd wordt op woensdag 11 februari ingehaald in de Adelaarshorst.

19 uur geleden
Liverpool 'een paar maanden' zonder spits Isak na kuitbeenbreuk

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot verwacht spits Alexander Isak "een paar maanden" te moeten missen na zijn enkeloperatie en kuitbeenbreuk. De 26-jarige Zweed liep de blessure op bij een volgens Slot "roekeloze tackle" van Tottenham Hotspur-verdediger Micky van de Ven afgelopen weekend.

22 uur geleden
Spits Isak (Liverpool) geopereerd aan enkel en breuk in kuitbeen

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.

1 dag geleden