Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deltaband Vlissingen te gast bij Radio Veronica

Deltaband Vlissingen te gast bij Radio Veronica

VLISSINGEN - Op vrijdagmiddag 16 september zal de Deltaband speciale gast zijn in het radioprogramma ‘De Bonanza’ bij Veronica. Tussen 15 en 16 uur zullen de muzikanten meewerken aan een speciale luisteraarsactie in het programma van Rob Stenders en Caroline Brouwer.

DJ Rob Stenders verbleef deze zomer in Zeeland en liep onder meer de repeterende Deltaband tegen het lijf.De Vlissingse Show- & Marchingband repeteerde op de parkeerplaats van ‘De Machinefabriek’ voor geplande showoptredens in september en werd door hem gefilmd. De oprecht verraste radio DJ maakte er bij terugkomst in zijn programma begin augustus melding van en vroeg zelfs een vertegenwoordiger van het orkest live in de uitzending waarbij voorzichtige plannen voor een radio-optreden werden gemaakt.

Vanaf dat moment werd regelmatig overlegd tussen het management van de Deltaband en het productieteam van Radio Veronica. Al snel werd duidelijk dat een optreden in augustus niet haalbaar was in verband met vakantietijd in Zeeland. Uiteindelijk werd een passende datum gevonden die vooral praktisch uitpakte voor de muzikanten. Op 16 september neemt de Deltaband namelijk ’s avonds deel aan Taptoe Gouda en een middagoptreden in Hilversum daaraan voorafgaand past goed in het schema van beide partijen. ‘De Bonanza’ van Rob Stenders is een verzoekplatenprogramma waarbij luisteraars de muziekbepalen. Het is redelijk uniek te noemen dat een orkest wordt gevraagd om een live optreden te verzorgen in een dergelijk radioprogramma. De Deltaband is met name blij dat de muzieksector waarin zij actief zijn – Mars & Show – bijzondere aandacht krijgt op een landelijke radiozender.

Meer uit Vlissingen

Caravan volledig uitgebrand op Commandoweg in Vlissingen

VLISSINGEN - Op zaterdagavond is op de Commandoweg in Vlissingen een caravan volledig uitgebrand. Bij het incident is niemand gewond geraakt.

1 dag geleden
Samenwerken aan De Machinewerf; 150 nieuwe woningen in Scheldekwartier

VLISSINGEN - De samenwerking tussen de gemeente Vlissingen en ontwikkelaars Leythouse en Fullhouse is woensdag getekend voor de ontwikkeling van De Machinewerf op het Scheldekwartier in Vlissingen. Dit project bestaat uit circa honderdvijftig grondgebonden stadswoningen en appartementen in een mix van koop en huurwoningen in de vrije sector. 

5 dagen geleden
Politie waarschuwt voor oplichters die zich voordoen als agent en bankmedewerker

VLISSINGEN - De politie waarschuwt burgers om op te passen voor nepagenten en nepbankmedewerkers. Die waren in ieder geval in Vlissingen en omgeving actief.

6 dagen geleden
Automobilist rijdt door na botsing met fietser in Oost-Souburg; politie vraagt burgers om meer informatie

OOST-SOUBURG - Zondagnacht rond 3.00 uur is een vrouw gewond geraakt bij een verkeersongeval in de Burgemeester Stemerdinglaan in Oost-Souburg. Zij reed op haar elektrische fiets toen ze in botsing kwam met een tegemoet komende auto. De automobilist reed door.

6 dagen geleden
Voetganger aangereden op kruising President Rooseveltlaan

VLISSINGEN - Op de kruising van de President Rooseveltlaan en de Beatrixlaan in Vlissingen is maandagavond een voetganger door een auto aangereden. Het slachtoffer liep geen noemenswaardige verwondingen op.

6 dagen geleden
Inloophuis de Ontmoeting vrijdagmiddag open

OOST-SOUBURG - Inloophuis de Ontmoeting in Oost-Souburg is vrijdag (14 november) open van 13.30 tot 16.30 uur.

1 week geleden
Man met vuurwapen en drugs op zak aangehouden na twee mislukte vluchtpogingen

VLISSINGEN - De politie heeft afgelopen nacht een 40-jarige Vlissinger aangehouden voor het bezit van een vuurwapen. Agenten wilden de man, die met hoge snelheid op een fatbike reed, controleren toen hij er vandoor ging. De man bleek later ook drugs en een mes bij zich te hebben.

1 week geleden