
DELTA start met aanleg glasvezel in Vlissingen en Oost-Souburg
VLISSINGEN - Telecomaanbieder DELTA is gisteren begonnen met de aanleg van glasvezel in de gemeente Vlissingen. Wethouder Els Verhage zette gistermiddag de eerste schop in de grond.
In de komende periode wordt over een weg van ruim 150 kilometer glasvezel aangelegd in Vlissingen en Oost-Souburg. Op dit moment bestaat het hybride glasvezel-coaxnetwerk van DELTA in Zeeland al voor 60 procent uit glasvezel. Nu legt de telecomprovider ook glasvezel aan tot in huis.
Gratis glasvezelaansluiting
Bewoners van de straten waar wordt aangelegd, ontvangen persoonlijk informatie over het aanlegproces. Het traject vanaf de graafwerkzaamheden tot het realiseren van de aansluiting neemt ongeveer tien tot veertien weken in beslag. In elke woning wordt een gratis huisaansluiting gemaakt. De eerste glasvezelabonnementen worden na de zomer geactiveerd.
Wethouder Els Verhage is blij dat DELTA glasvezel aanlegt in de gemeente Vlissingen. “Voor de economische groei en doorontwikkeling binnen onze gemeente zijn deze ontwikkelingen essentieel. Met de komst van glasvezel in onze gemeente zijn we nog beter voorbereid op de toekomst.”
“We willen alle Zeeuwen blijven voorzien van de beste internetverbindingen. Daarom investeren we continu in ons netwerk en in onze diensten en producten”, zegt directeur Ludolf Rasterhoff van DELTA. “De afgelopen periode hebben we gezien hoe belangrijk een goede internetverbinding is. Met de aanleg van een geheel nieuw glasvezelnetwerk zorgen we dat Zeeland voorop blijft lopen, ook in de toekomst.”
Meer uit Vlissingen
VLISSINGEN - Een 46-jarige vrouw uit Vlissingen en een man (48) uit Dordrecht zijn woensdagavond opgepakt bij de inval in een hotel aan de boulevard in Vlissingen. Het duo had harddrugs in haar bezit.
13 uur geledenVLISSINGEN - Leden van de Dienst Speciale Interventies hebben woensdagavond twee personen aangehouden in een hotel op de boulevard in Vlissingen.
21 uur geledenVLISSINGEN - De groepen 3, 4, 5 en 6 van de Frans Naereboutschool in Vlissingen hebben vrijdag ontbeten met burgemeester Bas van den Tillaar. Hiervoor brachten de kinderen een bezoek aan het stadhuis in Vlissingen.
1 dag geledenVLISSINGEN - Op zaterdag 18 oktober worden overal in Nederland om 11.55 uur klokken geluid. 'Wij willen de klokken van de Sint Jacobskerk op die tijd laten horen', laat de organisatie in Vlissingen weten. Dit zijn de Jonge Klimaatbeweging (JKB), samen met Grootouders voor het Klimaat en Groene Kerken.
1 dag geledenVLISSINGEN - Op donderdag 30 oktober wordt in Buurtatelier Buurtbrouwsels in Vlissingen een bijzonder moment gevierd: de feestelijke overhandiging van het topprestatiebord, als afsluiting van een inspirerende themamaand rond gezond eten en bewegen. Iedereen is van harte welkom tussen 14.30 uur en 15.30 uur in Archipelschool De Omnibus, waarin het buurtatelier gevestigd is.
1 dag geledenVLISSINGEN - De fietsster die dinsdagmiddag om het leven is gekomen bij het verkeersongeval op de Koudekerkseweg in Vlissingen is een 78-jarige vrouw uit deze plaats. Zij kwam met haar fiets in botsing met een lijnbus.
1 dag geledenVLISSINGEN - In de schoolvakanties zijn er in de bibliotheek in Vlissingen bouwmiddagen voor fans van lego. In deze herfstvakantie is iedereen vrijdag (17 oktober) van 14.00 tot 16.00 uur welkom om mee te bouwen.
2 dagen geleden