Delta Ride for the Roses is verzet naar volgend jaar
MIDDELBURG - De Delta Ride for the Roses gaat dit jaar niet door.
De benefiettocht voor KWF is afgelast vanwege de verspreiding van het coronavirus. De tocht zou zaterdag 13 juni worden verreden, dit keer zowel vanuit Goes als Terneuzen. De volgende editie staat gepland voor zaterdag 12 juni 2021.
Dertien
De Delta Ride for the Roses vanuit Goes zou voor de dertiende keer worden verreden, de Zeeuws-Vlaamse editie stond voor de vierde keer op de agenda. Ook volgend jaar wil de organisatie de fietsers op de langste afstand door de Westerscheldetunnel laten rijden. Ook de routes op de 25, 50 en 80 kilometer blijven zoveel mogelijk gehandhaafd. Degenen die zich hebben ingeschreven kunnen volgend jaar meedoen met hetzelfde startbewijs. Op 1 februari 2021 gaat de inschrijving voor de volgende editie open.
Opbrengst
Ook de Ladies Night Ride, op de vrijdag voor de Delta Ride for the Roses, gaat naar volgend jaar. Sinds de eerste editie in 2008 is er meer dan 5,5 miljoen euro opgehaald met de Delta Ride for the Roses.[\
Meer uit Beveland
GOES - Het college van burgemeester en wethouders van Goes heeft besloten om Stichting Musea de Bevelanden voor het jaar 2026 een structurele subsidie van 273.502 euro toe te kennen. Daarnaast wordt de subsidie over 2024 vastgesteld op 263.236 euro, met een aanvullende incidentele bijdrage van 17.500 euro.
14 uur geledenGOES - Ook tijdens de periode voor de jaarwisseling treden politie, Bureau Halt en de gemeente Goes samen op tegen vuurwerkoverlast. Vuurwerk mag je afsteken tijdens de jaarwisseling tussen 18:00 uur en 02:00 uur Het afsteken van vuurwerk buiten deze tijden is verboden.
1 dag geledenGOES - Van donderdag 13 tot en met zondag 16 november 2025 vindt in filmtheater 't Beest en de Da Vinci Bioscoop de derde editie van de Goese Filmdagen plaats. Dit jaar staat Italië centraal. Het filmweekend biedt een gevarieerd programma met Italiaanse en Europese films, lezingen, kinderfilms en live muziek.
1 dag geledenGOES - De Goese tweedehands kledingwinkel Deeltwee reikte onlangs drie royale cheques uit aan goede doelen. Tijdens een feestelijke bijeenkomst in de winkel aan de Gasthuisstraat ontvangen drie stichtingen elk een bedrag van maar liefst 30.000 euro.
1 dag geledenBorsele - De gemeente Borsele is een nieuwe campagne gestart om inwoners en ondernemers te stimuleren hun woning of pand energiezuiniger te maken. Onder de noemer 'Zuunig Borsele' komt de gemeente met vier subsidieregelingen en extra financiële steun bovenop bestaande programma's. Daarmee wil Borsele inwoners helpen bij het isoleren en verduurzamen van hun woningen, met als doel een comfortabeler en energiezuiniger leefklimaat in de hele gemeente.
1 dag geledenGoes - De geplande nieuwbouw van winkelcentrum De Bussel in Goes-Zuid, dat na de herontwikkeling Beukenhof gaat heten, loopt forse vertraging op. Ontwikkelaar Brookland heeft nog geen definitieve tijdelijke locatie gevonden voor de huidige ondernemers, al wordt de Zeelandhallen in Goes genoemd. Door die onzekerheid is de oplevering verschoven naar minimaal 2029.
2 dagen geleden's-Gravenpolder - Op donderdag 5 november kwamen 70 leerlingen van drie basisscholen in 's-Gravenpolder samen voor de jaarlijkse herdenking van de Slag om de Schelde. Leerlingen van groep 7 en 8 van De Rank en De Linden, samen met groep 8 van De Koningin Julianaschool, liepen gezamenlijk naar de Maartsenkerk voor een bijzondere herdenkingsbijeenkomst.
2 dagen geleden