Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deense verdediger Kjaer stopt na 132 interlands als international

Deense verdediger Kjaer stopt na 132 interlands als international

KOPENHAGEN (ANP/AFP) - De Deense voetballer Simon Kjaer beëindigt zijn interlandloopbaan. "Voor alles is er een laatste keer. Ik heb besloten om te stoppen bij het Deense nationale team na vijftien fantastische jaren in het rood en wit", schrijft de 35-jarige verdediger op sociale media.

Kjaer speelde 132 interlands voor Denemarken. Alleen Christian Eriksen speelde meer interlands, 134. Kjaer hielp mee het leven van Eriksen te redden toen hij tijdens het EK van 2021 een hartstilstand op het veld kreeg. Het snelle handelen van Kjaer leverde hem de 'UEFA President's Award' op.

Kjaer, die zonder club zit sinds hij AC Milan na vorig seizoen verliet, deed mee aan zes eindtoernooien. De beste prestatie voor Denemarken in die periode was het bereiken van de halve finale van het EK in 2021.

Meer uit Voetbal

FC Volendam stelt Van de Looi aan als hoofdtrainer

VOLENDAM (ANP) - FC Volendam heeft in Erwin van de Looi een nieuwe hoofdtrainer gevonden. De 54-jarige coach is de opvolger van Rick Kruys, die de club afgelopen seizoen niet voor degradatie kon behoeden. Van de Looi tekent in Volendam een contract voor twee seizoenen, tot medio 2028.

16 minuten geleden
Canada weigert visum Partey: Ghanees mist eerste WK-wedstrijd

TORONTO (ANP) - Middenvelder Thomas Partey kan niet met Ghana meespelen in de eerste groepswedstrijd van het WK. Canada heeft hem de toegang tot het land geweigerd. Wereldvoetbalbond FIFA bevestigt aan persbureau Reuters dat Partey geen visum heeft gekregen.

1 uur geleden
'Wij houden van Oranje' goaltune van Nederlands elftal op het WK

KANSAS CITY (ANP) - Het nummer 'Wij houden van Oranje' van André Hazes schalt door de speakers van het stadion als het Nederlands elftal een doelpunt op het WK heeft gemaakt. De KNVB heeft het liedje als 'goaltune' op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verkozen.

1 uur geleden
Ronaldo (41) kent voor zijn zesde WK geen zorgen om zijn fitheid

PALM BEACH GARDENS (ANP/RTR) - Cristiano Ronaldo maakt zich geen zorgen over zijn fitheid in aanloop naar zijn zesde WK voetbal met Portugal. "Ik ben in orde. Hebben jullie mijn wedstrijden niet gezien?", zei de 41-jarige vedette vijf dagen voor het eerste groepsduel van zijn land tegen verslaggevers.

2 uur geleden
Doelman Verbruggen op besloten training van Oranje

KANSAS CITY (ANP) - Bart Verbruggen heeft zich weer op de training van het Nederlands elftal laten zien. De doelman was present op een besloten training van Oranje in Kansas City voor het eerste duel op het WK zondag tegen Japan. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.

3 uur geleden
Mbappé vindt wereldtitel belangrijker dan topscorersrecord

BOSTON (ANP/DPA) - Sterspeler Kylian Mbappé vindt het belangrijker om wereldkampioen te worden met Frankrijk dan om topscorer aller tijden van het WK te worden. "Natuurlijk wil ik in de geschiedenisboeken, maar het liefste wil ik terugkeren naar Frankrijk met de cup", zei de aanvaller tegen de zender M6.

4 uur geleden
Liverpool neemt afscheid van trainers Hulshoff en Van Bronckhorst

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool neemt na het ontslag van Arne Slot ook afscheid van zijn assistent-trainers Sipke Hulshoff, Giovanni van Bronckhorst en Ruben Peeters. De club meldt dat de drie Nederlanders in navolging van Slot vertrekken.

9 uur geleden