Deen Trenskow tekent voor vier jaar bij sc Heerenveen
HEERENVEEN (ANP) - Jacob Trenskow is de nieuwe rechtsbuiten van sc Heerenveen. De 23-jarige Deen komt over van het Zweedse Kalmar FF en heeft een contract voor vier seizoenen getekend in Friesland.
Trenskow was in het lopende seizoen in Zweden goed voor vier doelpunten en zeven assists in zestien competitiewedstrijden. Hij had nog tot de zomer van 2026 een verbintenis bij Kalmar FF, waardoor de Zweden een transfersom tegemoet kunnen zien.
Heerenveen zag eerder vleugelaanvaller Osame Sahraoui naar het Franse Lille vertrekken. Daartegenover stond al de komst van Danilo Al-Saed (Sandefjord) en Ilias Sebaoui (Feyenoord, op huurbasis). Trenskow voegt zich daar nu bij. Ook Che Nunnely kan op de flanken uit de voeten.
Ajax
"Jacob is een technisch vaardige speler met een hoog rendement", zegt algemeen directeur Ferry de Haan. "Na het vertrek van Osame Sahraoui wilden we graag een extra vleugelspeler aan onze selectie toevoegen."
Zondag opent sc Heerenveen het seizoen in de Eredivisie met een uitduel bij Ajax. De Friezen staan sinds kort onder leiding van Robin van Persie, topscorer aller tijden van het Nederlands elftal.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
5 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
7 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
7 uur geleden