Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deen Trenskow tekent voor vier jaar bij sc Heerenveen

Deen Trenskow tekent voor vier jaar bij sc Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Jacob Trenskow is de nieuwe rechtsbuiten van sc Heerenveen. De 23-jarige Deen komt over van het Zweedse Kalmar FF en heeft een contract voor vier seizoenen getekend in Friesland.

Trenskow was in het lopende seizoen in Zweden goed voor vier doelpunten en zeven assists in zestien competitiewedstrijden. Hij had nog tot de zomer van 2026 een verbintenis bij Kalmar FF, waardoor de Zweden een transfersom tegemoet kunnen zien.

Heerenveen zag eerder vleugelaanvaller Osame Sahraoui naar het Franse Lille vertrekken. Daartegenover stond al de komst van Danilo Al-Saed (Sandefjord) en Ilias Sebaoui (Feyenoord, op huurbasis). Trenskow voegt zich daar nu bij. Ook Che Nunnely kan op de flanken uit de voeten.

Ajax

"Jacob is een technisch vaardige speler met een hoog rendement", zegt algemeen directeur Ferry de Haan. "Na het vertrek van Osame Sahraoui wilden we graag een extra vleugelspeler aan onze selectie toevoegen."

Zondag opent sc Heerenveen het seizoen in de Eredivisie met een uitduel bij Ajax. De Friezen staan sinds kort onder leiding van Robin van Persie, topscorer aller tijden van het Nederlands elftal.

Meer uit Voetbal

SC Cambuur verliest en kan dit weekend nog niet promoveren

LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.

7 uur geleden
Heracles Almelo kan thuis niet winnen van Excelsior: 1-1

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.

8 uur geleden
Napoli naar tweede plaats Serie A door zege op Cagliari

CAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardiniƫ en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.

8 uur geleden
Zawada mist na operatie rest van seizoen bij FC Groningen

GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.

12 uur geleden
Ronaldo mist oefeninterlands Portugal door hamstringblessure

LISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.

15 uur geleden
Feyenoorder Nieuwkoop mist door blessure rest van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.

15 uur geleden
NAC wil onderzoek KNVB naar niet-speelgerechtigde speler Go Ahead

BREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.

15 uur geleden