Deen Trenskow tekent voor vier jaar bij sc Heerenveen
HEERENVEEN (ANP) - Jacob Trenskow is de nieuwe rechtsbuiten van sc Heerenveen. De 23-jarige Deen komt over van het Zweedse Kalmar FF en heeft een contract voor vier seizoenen getekend in Friesland.
Trenskow was in het lopende seizoen in Zweden goed voor vier doelpunten en zeven assists in zestien competitiewedstrijden. Hij had nog tot de zomer van 2026 een verbintenis bij Kalmar FF, waardoor de Zweden een transfersom tegemoet kunnen zien.
Heerenveen zag eerder vleugelaanvaller Osame Sahraoui naar het Franse Lille vertrekken. Daartegenover stond al de komst van Danilo Al-Saed (Sandefjord) en Ilias Sebaoui (Feyenoord, op huurbasis). Trenskow voegt zich daar nu bij. Ook Che Nunnely kan op de flanken uit de voeten.
Ajax
"Jacob is een technisch vaardige speler met een hoog rendement", zegt algemeen directeur Ferry de Haan. "Na het vertrek van Osame Sahraoui wilden we graag een extra vleugelspeler aan onze selectie toevoegen."
Zondag opent sc Heerenveen het seizoen in de Eredivisie met een uitduel bij Ajax. De Friezen staan sinds kort onder leiding van Robin van Persie, topscorer aller tijden van het Nederlands elftal.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - West Ham United heeft met een overwinning op Sunderland (3-1) verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Premier League. De nummer 18 van de ranglijst boekte de vijfde competitiezege van dit seizoen.
28 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen FC Volendam. De 19-jarige aanvaller krijgt de voorkeur boven Oscar Gloukh, die op de bank zit als het duel om 16.45 uur begint.
42 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft snel gereageerd op het aanstaande vertrek van Mats Deijl naar Feyenoord. De club heeft rechtsback Alfons Sampsted terug naar de Eredivisie gehaald. De rechtsback is een contract tot medio 2028 overeengekomen.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
17 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
1 dag geleden