Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deel omzet Het Modepunt vrijdag en zaterdag naar Vrienden van Siem

Deel omzet Het Modepunt vrijdag en zaterdag naar Vrienden van Siem

SINT-ANNALAND - Op vrijdag 29 en zaterdag 30 mei organiseert Het Modepunt voor dames-, heren- en sportkleding in Sint-Annaland, tijdens de al lopende opheffingsuitverkoop vanwege het overlijden van eigenaresse Wil, een actie voor de goede doelen van de Stichting Vrienden van Siem. 

Jaap, de man van Wil, heeft besloten dat van de omzet van vrijdag en zaterdag een percentage naar de Stichting Vrienden van Siem gaat. De stichting doneert het op zijn beurt aan de goede doelen van 2020: het Bravis ziekenhuis in Bergen op Zoom en Roosendaal, en het Familiehuis Daniël den Hoed in Rotterdam.

Ook kunnen klanten deze dagen een cadeaubon winnen, die weer uitgegeven kan worden in de Het Modepunt. Deze bon kan ingeleverd worden bij de kassa. Beide dagen worden er twee willekeurige winnaars geloot. Tevens is het mogelijk om bij genoeg animo s’avonds badkleding te passen. 

Alle reden dus om vrijdag en zaterdag een bezoek te brengen aan Het Modepunt aan de Ring 78 in Sint-Annaland.

In de onderstaande promotievideo op YouTube wordt de actie van vrijdag en zaterdag aangekondigd:


Meer uit Tholen

Intocht Sinterklaas op 22 november: Alle tijden en locaties in de Thoolse dorpen

THOLEN - Sinterklaas is sinds afgelopen weekend weer in ons land. Na een bezoek aan Texel werden ook Scherpenisse, Sint-Annaland en Tholen-stad bezocht. Komende zaterdag trekt de goedheiligman met zijn Pieten verder om ook de andere kernen in onze gemeente te bezoeken.

3 uur geleden
Marianne helpt Fluplandse dames om jakobsschelpen te beschilderen

SINT PHILIPSLAND - Verschillende leden van de vrouwenvereniging Vrouwen voor Vrouwen Sint Philipsland waren woensdagavond aanwezig in De Wimpel. Onder leiding van kunstenares Marianne van der Meer-Witte gingen de aanwezige dames aan de slag met verf en kwast om een jakobsschelp te beschilderen.

6 uur geleden
SGP Tholen kiest opnieuw voor Peter Hoek als lijsttrekker voor verkiezingen

THOLEN - Peter Hoek (54) voert de lijst van SGP Tholen opnieuw aan voor de gemeenteraadsverkiezingen op 18 maart. Achter de huidige wethouder staat de 35-jarige fractievoorzitter Kees Knulst. Het partijbestuur spreekt van een sterke lijst.

11 uur geleden
‘Satudarah’-pand in Smerdiek onterecht gesloten oordeelt bezwaarcommissie

SINT-MAARTENSDIJK - De bezwaarcommissie heeft vastgesteld dat de sluiting van een pand aan de Pluimpotweg in Sint-Maartensdijk onterecht was. De maatregel volgde op een toevallige politieactie waarbij wapens, harddrugs en een illegale bar werden aangetroffen. Ook werd het pand in verband gebracht met de verboden motorclub Satudarah.

1 dag geleden
WHS speelt duel niet uit door blessure scheids, NOAD’67 verslaat koploper [SPEELRONDE 8]

THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 15 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 8.

1 dag geleden
Nieuwe Lidl moet inwoners meer ruimte en parkeerplaatsen aan de Sportlaan bieden

SINT-MAARTENSDIJK - De Lidl in Sint-Maartensdijk staat voor een verhuizing van het centrum naar het bedrijventerrein aan de Sportlaan. Met een bijna verdubbelde winkeloppervlakte en ruim 120 parkeerplaatsen belooft de nieuwe locatie meer ruimte en betere bereikbaarheid voor klanten. 

1 dag geleden
Joost en Olga zoeken nieuw thuis voor Oranjekamer na sluiting Wegwijs Lokaal

SINT-MAARTENSDIJK - Door de sluiting van het Smerdiekse winkeltje Wegwijs Lokaal moeten ook de deuren van de Oranjekamer voorlopig dicht blijven. Totdat vrijwilligers Joost en Olga Molegraaf een nieuwe locatie in Sint-Maartensdijk hebben gevonden, is het minimuseum niet toegankelijk. "Het is lastig, maar wij gaan ervan uit dat de Oranjekamer blijft bestaan."

2 dagen geleden