Deel omzet Het Modepunt vrijdag en zaterdag naar Vrienden van Siem
SINT-ANNALAND - Op vrijdag 29 en zaterdag 30 mei organiseert Het Modepunt voor dames-, heren- en sportkleding in Sint-Annaland, tijdens de al lopende opheffingsuitverkoop vanwege het overlijden van eigenaresse Wil, een actie voor de goede doelen van de Stichting Vrienden van Siem.
Jaap, de man van Wil, heeft besloten dat van de omzet van vrijdag en zaterdag een percentage naar de Stichting Vrienden van Siem gaat. De stichting doneert het op zijn beurt aan de goede doelen van 2020: het Bravis ziekenhuis in Bergen op Zoom en Roosendaal, en het Familiehuis Daniël den Hoed in Rotterdam.
Ook kunnen klanten deze dagen een cadeaubon winnen, die weer uitgegeven kan worden in de Het Modepunt. Deze bon kan ingeleverd worden bij de kassa. Beide dagen worden er twee willekeurige winnaars geloot. Tevens is het mogelijk om bij genoeg animo s’avonds badkleding te passen.
Alle reden dus om vrijdag en zaterdag een bezoek te brengen aan Het Modepunt aan de Ring 78 in Sint-Annaland.
In de onderstaande promotievideo op YouTube wordt de actie van vrijdag en zaterdag aangekondigd:
Meer uit Tholen
THOLEN - Een vrouw is maandagmiddag met haar auto in een sloot beland op industrieterrein Welgelegen in Tholen. In eerste instantie werden de hulpdiensten naar de verkeerde straat gestuurd. Het is niet bekend of de bestuurster bij het ongeval gewond is geraakt.
22 seconden geledenTHOLEN - Een metaalverwerkend bedrijf wil bij de Slabbecoornweg in Tholen tijdelijke woonunits bouwen voor internationale medewerkers. Vorige maand had Han van 't Hof (ABT) hierover schriftelijke vragen gesteld aan het college. Het college meldt dat de aanvraag nog nader onderzoek vergt voordat deze aan de gemeenteraad wordt voorgelegd.
15 uur geledenSCHERPENISSE - Evides Waterbedrijf zet een belangrijke stap naar de toekomstbestendige drinkwaterlevering voor de Inwoners, bedrijven en toeristen op het eiland Tholen. De start van de bouw van een nieuw pompstation in Scherpenisse is gevierd met het boren van de eerste fundatiepaal.
19 uur geledenTHOLEN - Een groene leefomgeving draagt bij aan een fijn leefklimaat en is goed voor het milieu. Mede om deze redenen heeft de gemeente Tholen samen met Stichting Landschapsbeheer Zeeland (SLZ) en de Zeeuwse Milieufederatie (ZMF) opnieuw een succesvolle actie georganiseerd waarbij Tholenaren konden intekenen op een boom. Dolblij zijn de gelukkigen met hun toegewezen boom, maar hoe plant je nu zo'n boom?
23 uur geledenTHOLEN - Sinds 1 januari is de wereld van het overnachten in Nederland opgeschud. De btw op logies ging van 9 naar 21 procent. Deze maatregel moet jaarlijks 1,1 miljard euro opleveren voor de schatkist. De Koninklijke Horeca Nederland (KHN) rekende uit dat een weekendje weg in eigen land gemiddeld 11 procent duurder wordt. Bij de vakantieparken en B&B's op Tholen wordt de eerste balans langzaam zichtbaar.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Thijs van der Beek van Creek Sails & Service
1 dag geledenOUD-VOSSEMEER - De Zeeuwse wielercompetitie DFS Criterium Cup is dit jaar uitgebreid met een apart klassement voor dames. Naast de heren kunnen nu ook vrouwelijke wielrenners strijden om de leiderstrui. Bij de Ronde van Oud-Vossemeer in maart worden de eerste punten verdeeld.
3 dagen geleden