Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deel omzet Het Modepunt vrijdag en zaterdag naar Vrienden van Siem

Deel omzet Het Modepunt vrijdag en zaterdag naar Vrienden van Siem

SINT-ANNALAND - Op vrijdag 29 en zaterdag 30 mei organiseert Het Modepunt voor dames-, heren- en sportkleding in Sint-Annaland, tijdens de al lopende opheffingsuitverkoop vanwege het overlijden van eigenaresse Wil, een actie voor de goede doelen van de Stichting Vrienden van Siem. 

Jaap, de man van Wil, heeft besloten dat van de omzet van vrijdag en zaterdag een percentage naar de Stichting Vrienden van Siem gaat. De stichting doneert het op zijn beurt aan de goede doelen van 2020: het Bravis ziekenhuis in Bergen op Zoom en Roosendaal, en het Familiehuis Daniël den Hoed in Rotterdam.

Ook kunnen klanten deze dagen een cadeaubon winnen, die weer uitgegeven kan worden in de Het Modepunt. Deze bon kan ingeleverd worden bij de kassa. Beide dagen worden er twee willekeurige winnaars geloot. Tevens is het mogelijk om bij genoeg animo s’avonds badkleding te passen. 

Alle reden dus om vrijdag en zaterdag een bezoek te brengen aan Het Modepunt aan de Ring 78 in Sint-Annaland.

In de onderstaande promotievideo op YouTube wordt de actie van vrijdag en zaterdag aangekondigd:


Meer uit Tholen

Sneller hulp bij geldzorgen: Tholen breidt schuldhulpverlening voor inwoners uit

THOLEN - Inwoners met betaalachterstanden wachten vaak te lang voordat ze hulp vragen. Om hen eerder te kunnen ondersteunen, is de gemeente Tholen dit jaar lid geworden van de Nederlandse Vereniging van Volkskredieten (NVVK). Zo kunnen inwoners op tijd hulp krijgen voordat ze dieper in de problemen raken.

6 uur geleden
PvdA Tholen: ‘Lage inkomenshuishoudens voelen klap nieuwe kabinetsplannen het meest’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 8: PvdA Tholen.

9 uur geleden
Forum voor Democratie Tholen: ‘Onze prioriteit ligt bij onze eigen inwoners’ [GEMEENTERAADSVERKIEZINGEN 2026]

THOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 7: Forum voor Democratie Tholen.

12 uur geleden
Van Schoener tot Aak: Nieuwe Stallandse wijk vernoemt straten naar oude schepen

SINT-ANNALAND - De nieuwe woonwijk Vroonstede II in Sint-Annaland krijgt straatnamen die verwijzen naar historische scheepstypen, zoals de Schoener, de Aak en de Blazer. De namen zijn een knipoog naar de maritieme geschiedenis in Zeeland.

15 uur geleden
Gevangenisstraffen geëist voor explosie bij woning van agent in Tholen [RECHTSPRAAK]

THOLEN - Het Openbaar Ministerie eist tegen drie mannen gevangenisstraffen tot 48 maanden voor het gezamenlijk laten ontploffen van een vuurwerkbom bij de woning van een agent in Tholen. "De verdachten hebben de aangevers bewust angst aangejaagd", aldus de officier van justitie in de rechtbank in Middelburg.

1 dag geleden
Nepagenten actief in Tholen, politie waarschuwt voor telefonische oplichters

THOLEN - De politie heeft donderdagmiddag een burgernetmelding verstuurd met de waarschuwing dat er nepagenten actief zijn in Tholen. Er wordt opgeroepen om hier niet in te trappen.

1 dag geleden
Alles wat je moet weten over de 77e Wielerronde van Oud-Vossemeer

OUD-VOSSEMEER - Nog even en de wielrenners razen weer door de Vosmeerse straten. De Wielerronde van Oud-Vossemeer is elk jaar een sportief hoogtepunt voor het dorp. Ook de 77e editie belooft weer spektakel. Dit is wat je moet weten over de wielerronde komende zaterdag.

1 dag geleden