Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Deel asfalt Oud-Vossemeersedijk wordt zo snel mogelijk aangepakt

Deel asfalt Oud-Vossemeersedijk wordt zo snel mogelijk aangepakt

THOLEN - Uit onderzoek van de provincie is geen eenduidige oorzaak gebleken voor de vele ongevallen op de Oud-Vossemeersedijk. Wel is duidelijk dat de weg op een aantal kleine wegvakken beduidend minder stroef is geworden ten opzichte van eind vorig jaar. Hoewel dit niet als dé oorzaak aangewezen kan worden, wordt het asfalt op delen van de weg wel zo snel mogelijk aangepakt.  

Eerder al heeft de provincie de snelheid op de Oud-Vossemeersedijk (N656) de maximum snelheid verlaagd van 80 naar 50 kilometer per uur. De maatregel was het gevolg van zeven ongevallen die begin oktober plaatsvonden. In de tussentijd deed de provincie Zeeland onderzoek naar de situatie, onder andere na vragen die gesteld werden binnen de Provinciale Staten.

De provincie laat nu weten dat er in de afgelopen twee jaar zeventien ongelukken plaatsgevonden op de Oud-Vossemeersedijk. Er lijkt geen eenduidige oorzaak te zijn. "Van de ongevallen van afgelopen periode weten we dat er één als gevolg van een oliespoor is gebeurd. Van de overige ongevallen hebben we geen uitsluitsel over de oorzaak. Omdat er (gelukkig) geen letsel te betreuren was bij de ongevallen van begin oktober is door de politie geen uitgebreid onderzoek gedaan", verduidelijkt de provincie.

"We hebben recent de stroefheid laten meten en de weg bleek op een aantal kleine wegvakken beduidend minder stroef ten opzichte van een meting van eind vorig jaar. De weg wordt zo spoedig mogelijk behandeld, waardoor deze weer stroever wordt. Ook overwegen we nieuw asfalt aan te brengen", besluit de provincie. [l]

Meer uit Tholen

Opnieuw een flitsmarathon: Op deze dag zijn 24 uur lang extra snelheidscontroles

WEST-BRABANT/THOLEN - In 29 Europese landen, waaronder Nederland en België, vindt op woensdag 15 april opnieuw de jaarlijkse flitsmarathon plaats. Tijdens deze grootschalige actie, officieel Operation Speed, wordt 24 uur lang extra gecontroleerd op snelheid om de verkeersveiligheid te vergroten en automobilisten bewuster te maken van hun rijgedrag.

15 uur geleden
[UPDATE] Jongen(7) met skelter vermist in Sint Philipsland

SINT PHILIPSLAND - De politie heeft zaterdagochtend via een Burgernetmelding opgeroepen om uit te kijken naar een 7-jarige jongen die wordt vermist in de omgeving van de Plataanstraat. Hij heeft mogelijk een rood/blauwe skelter van het merk Mammoet bij zich. Wie de jongen gezien denkt te hebben, wordt verzocht contact op te nemen met 112.

17 uur geleden
School met de Bijbel en De Rieburch ontvangen voucher voor groene schoolpleinen

SINT-ANNALAND/SINT-MAARTENSDIJK - De School met de Bijbel in Sint-Annaland en De Rieburch in Sint-Maartensdijk hebben een voucher ontvangen om hun schoolplein te vergroenen. Met deze steun kunnen de scholen hun plein omtoveren tot een natuurrijke omgeving.

19 uur geleden
Tweede prijs Textiel Race voor Groen van Prinstererschool in Scherpenisse

SCHERPENISSE - Vier weken lang gingen elf basisscholen in de Bevelanden en Tholen de strijd aan tegen gebruikt textiel. Op deze manier hebben ze 15.316 kilo gebruikt textiel terug in de kringloop gebracht, waardoor het opnieuw gebruikt of gerecycled kan worden. De winnaar is Basisschool De Eendracht uit Hansweert. In de gemeente Tholen won de Groen van Prinstererschool uit Scherpenisse de tweede prijs.

1 dag geleden
Ahmad Resh wint publieksprijs met zijn graphic novel Bartje en maakt tv-debuut

SCHERPENISSE - Schrijver en scenarist Ahmad Resh uit Scherpenisse heeft onlangs de Storyworld Publieksprijs gewonnen. Zijn graphic novel Bartje kreeg van het publiek de meeste stemmen. Binnenkort maakt Resh ook zijn televisiedebuut.

1 dag geleden
Treinreizen met korting als alternatief tijdens volledige afsluiting Vlaketunnel

ZEELAND - Automobilisten die normaal door de Vlaketunnel rijden, kunnen tijdens de afsluiting in april met flinke korting de trein nemen. Rijkswaterstaat voert werkzaamheden uit aan de tunnel, waardoor deze van donderdag 9 april 21.00 uur tot maandag 20 april 05.00 uur in beide richtingen dichtgaat voor al het verkeer.

1 dag geleden
Koninklijke onderscheidingen voor Anco Fase, Petrina Geluk en Aad Prins

THOLEN - Anco Fase, Petrina Geluk-den Engelsman en Aad Prins hebben woensdagavond tijdens hun afscheid als raadsleden een Koninklijke onderscheiding ontvangen. Ze zijn alle drie benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau.

1 dag geleden