Deel asfalt Oud-Vossemeersedijk wordt zo snel mogelijk aangepakt
THOLEN - Uit onderzoek van de provincie is geen eenduidige oorzaak gebleken voor de vele ongevallen op de Oud-Vossemeersedijk. Wel is duidelijk dat de weg op een aantal kleine wegvakken beduidend minder stroef is geworden ten opzichte van eind vorig jaar. Hoewel dit niet als dé oorzaak aangewezen kan worden, wordt het asfalt op delen van de weg wel zo snel mogelijk aangepakt.
Eerder al heeft de provincie de snelheid op de Oud-Vossemeersedijk (N656) de maximum snelheid verlaagd van 80 naar 50 kilometer per uur. De maatregel was het gevolg van zeven ongevallen die begin oktober plaatsvonden. In de tussentijd deed de provincie Zeeland onderzoek naar de situatie, onder andere na vragen die gesteld werden binnen de Provinciale Staten.
De provincie laat nu weten dat er in de afgelopen twee jaar zeventien ongelukken plaatsgevonden op de Oud-Vossemeersedijk. Er lijkt geen eenduidige oorzaak te zijn. "Van de ongevallen van afgelopen periode weten we dat er één als gevolg van een oliespoor is gebeurd. Van de overige ongevallen hebben we geen uitsluitsel over de oorzaak. Omdat er (gelukkig) geen letsel te betreuren was bij de ongevallen van begin oktober is door de politie geen uitgebreid onderzoek gedaan", verduidelijkt de provincie.
"We hebben recent de stroefheid laten meten en de weg bleek op een aantal kleine wegvakken beduidend minder stroef ten opzichte van een meting van eind vorig jaar. De weg wordt zo spoedig mogelijk behandeld, waardoor deze weer stroever wordt. Ook overwegen we nieuw asfalt aan te brengen", besluit de provincie. [l]
Meer uit Tholen
THOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 7 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 15 in de Derde Klasse en speelronde 13 in de Vierde en Vijfde Klasse.
1 uur geledenTHOLEN - De politie heeft dinsdag vijftien mensen aangehouden die via sociale media hebben geprobeerd anderen aan te sporen terroristische misdrijven te plegen. Onder hen is een 19-jarige jongeman uit Tholen, bevestigt het Openbaar Ministerie. Hij wordt ervan verdacht propaganda voor terreurgroep Islamitische Staat te hebben verspreid.
20 uur geledenZEELAND - Het CDA draagt Johan Aalberts voor als nieuwe gedeputeerde van Zeeland. Dat maken de Statenfractie en het provinciale bestuur van de partij bekend. Aanleiding is het vertrek van gedeputeerde Jo-Annes de Bat naar kabinet-Jetten. Hij legt zijn functie per 23 februari neer. Dat is de beoogde datum waarop het nieuwe kabinet wordt beëdigd.
1 dag geledenTHOLEN - Glaspoort start met de aanleg van glasvezel op de bedrijventerreinen in de gemeente Tholen. In totaal worden meer dan 540 aansluitingen gerealiseerd. De werkzaamheden beginnen in het eerste kwartaal.
1 dag geledenTHOLEN - Hoe toegankelijk zijn de stembureaus op Tholen? Dat wil raadslid Aron Beurkens (SGP) graag weten van de burgemeester en wethouders. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen heeft hij hierover schriftelijke vragen gesteld.
1 dag geledenANNA JACOBAPOLDER - Een nummer uit de Top 2000 hoor je bijna dagelijks op de radio, maar live in een kerk? Dat is niet iets wat je vaak hoort of ziet. "Het is geen alledaagse kerkmuziek, maar wel muziek met een verhaal. Met deze dienst proberen we de kerk voor iedereen toegankelijk te maken", zo vertelt Wim van Nieuwenhuijzen, voorzitter van de Protestantse Kerk in Anna Jacobapolder, die gastheer is voor het concert. Toch is er tijdens de dienst ook ruimte voor gebed, het blijft immers een kerkdienst.
2 dagen geledenSINT-MAARTENSDIJK - In de nacht van zondag op maandag is een traumateam opgeroepen voor een medische noodsituatie aan de Provincialeweg in Sint-Maartensdijk.
2 dagen geleden