Deadline betalen belastingen verschoven naar 1 september
GOES - Sabewa Zeeland en de belastingsamenwerking van Walcheren en Schouwen-Duiveland hebben de deadline voor het betalen van de belastingen uitgesteld tot 1 september.
Het was 1 juli. Vanaf eind juni gaan de samenwerkingsverbanden weer belastingaanslagen versturen.
Zeeuwen, die de aanslag nog niet hebben gekregen, krijgen deze eind juni in de brievenbus.
Toeristen
De brieven voor de toeristenbelasting 2019 worden in augustus verstuurd. De twee organisaties versturen geen voorlopige aanslagen voor de toeristenbelasting 2020. De ondernemers kunnen eind dit jaar zelf aangifte doen. In het voorjaar krijgen zij dan de definitieve aanslag voor dit jaar.
Aanmaningen
Inwoners en ondernemers die hun belastingen nog niet hebben betaald, kunnen dit tot 1 september doen. In september gaan de organisaties aanmaningen versturen. Mensen die het niet kunnen betalen, kunnen een regeling aanvragen. De twee zeggen dat ze zoveel mogelijk maatwerk willen leveren.
Meer informatie is te vinden op www.sabewazeeland.nl en www.middelburg.nl/inwoners/belastingen.
Meer uit Tholen
SINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 6 december organiseert wandelsportvereniging Oosterscheldestappers voor de 14e keer de Snerttocht. Er zijn vier afstanden waaruit gekozen kan worden, namelijk 6, 10, 15 en 25 kilometer.
1 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 22 november allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 9.
8 uur geledenTHOLEN - De gemeente Tholen gaat de komende jaren zoveel mogelijk speelplekken aanpassen zodat kinderen met en zonder beperking samen kunnen spelen. Er zijn al veel stappen gezet, maar er valt ook nog volop te leren. Wethouder Corniel van Leeuwen licht toe wat er de komende tijd te wachten staat.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Afgelopen vrijdag en zaterdag heeft vogelvereniging Vogelvreugd haar bijzondere tentoonstelling gehouden in de Wellevaete te Sint-Annaland. Ruim veertig vogelliefhebbers uit Zeeland, West-Brabant en Zuid-Holland hadden gezamenlijk zeshonderd vogels ingeschreven.
1 dag geledenBERGEN OP ZOOM - Ondernemers zijn vaak dag en nacht bezig met hun onderneming. Maar wat drijft hen? Wat is hun motivatie? En waar liggen zij 's nachts van wakker? In 'Aan de keukentafel met...' gaan we met hen in gesprek en gaan we op zoek naar het bijzondere verhaal dat zij te vertellen hebben. Deze week: Daniëlle de Bie en Stefanie Verdaasdonk van BlijGebit.
2 dagen geledenTHOLEN - Elke week prijkt er op de ontspanningspagina van de wekelijkse Thoolse Bode een lezersfoto. Dit keer was het een foto van Cees van 't Hof die de spotlight mocht vangen.
2 dagen geledenTHOLEN - Ineke Schippers is de nieuwe lijsttrekker van Algemeen Belang Tholen voor de gemeenteraadsverkiezingen in maart volgend jaar. Fractievoorzitter Han van 't Hof neemt een stapje terug naar plek twee op de kieslijst.
3 dagen geleden