Deadline betalen belastingen verschoven naar 1 september
GOES - Sabewa Zeeland en de belastingsamenwerking van Walcheren en Schouwen-Duiveland hebben de deadline voor het betalen van de belastingen uitgesteld tot 1 september.
Het was 1 juli. Vanaf eind juni gaan de samenwerkingsverbanden weer belastingaanslagen versturen.
Zeeuwen, die de aanslag nog niet hebben gekregen, krijgen deze eind juni in de brievenbus.
Toeristen
De brieven voor de toeristenbelasting 2019 worden in augustus verstuurd. De twee organisaties versturen geen voorlopige aanslagen voor de toeristenbelasting 2020. De ondernemers kunnen eind dit jaar zelf aangifte doen. In het voorjaar krijgen zij dan de definitieve aanslag voor dit jaar.
Aanmaningen
Inwoners en ondernemers die hun belastingen nog niet hebben betaald, kunnen dit tot 1 september doen. In september gaan de organisaties aanmaningen versturen. Mensen die het niet kunnen betalen, kunnen een regeling aanvragen. De twee zeggen dat ze zoveel mogelijk maatwerk willen leveren.
Meer informatie is te vinden op www.sabewazeeland.nl en www.middelburg.nl/inwoners/belastingen.
Meer uit Tholen
OUD-VOSSEMEER - In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen gaan lijsttrekkers op donderdag 12 maart met elkaar in debat in De Vossenkuil. Ze bespreken zes actuele thema's, zoals parkeerproblemen en woningbouw. Alle lijsttrekkers zijn uitgenodigd om aan te schuiven.
1 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 4: ChristenUnie Tholen.
4 uur geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 3: Algemeen Belang Tholen.
7 uur geledenTHOLEN - Tholenaren zijn positiever geworden over hun leefomgeving en de gemeente. Dat laat de burgerpeiling van 2025 zien. Op alle hoofdthema's scoort de gemeente Tholen beter dan in 2021. De stijgende lijn is bovendien sterker dan het Nederlandse gemiddelde.
8 uur geledenSINT PHILIPSLAND/STEENBERGEN - Rijkswaterstaat voert dit jaar tot en met september onderhoud uit aan de Slaakbrug (N257). Tijdens deze periode vinden werkzaamheden plaats. In juli en augustus is de brug vijf weken lang volledig afgesloten voor autoverkeer.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 2: VVD Tholen.
1 dag geledenTHOLEN - Op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Tholenaren kunnen kiezen uit maar liefst negen verschillende partijen. In de verkiezingskrant, die de Thoolse Bode uitbracht in samenwerking met de gemeente Tholen, stellen de partijen zich voor met een boodschap naar de kiezers. Op lijst 1: SGP Tholen.
1 dag geleden